Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie nic sie nie działo tylko ostra burza była ale w pobliskiej miejscowości Ostrowite grad tak dawał ze szkoda gadać, a miałem tam jechać, dobrze ze siedziałem w domu auto jest całe;)

też myślałem zeby przykryć auto na noc :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u mnie ostro wiało (trochę gałęzi leżących na drogach) i mocno lał deszcz, strat naszczęście zero

masakra, co się dzieje z tą pogodą :wallbash:

[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 07:10_________________________________________________

trochę więcej zdjęć http://wiadomosci.wp.pl/gid,12593236,title,Gradobicia-w-Polsce,galeria.html

Opublikowano

to jest normalnie szok .... co się dzieję .... :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Tomeks to chcesz jeszcze ten zderzak czy Ci się odechciało przez tą aurę ? :kwasny:

Opublikowano

Tomeks to chcesz jeszcze ten zderzak czy Ci się odechciało przez tą aurę ? :kwasny:

chce,miałeś dogadać sie z Łepskim,żeby odebrał zderzak gdzieś przy autostradzie,jest tam codziennie :cool1:

Opublikowano

Tomeks bedziesz u Mateo?

Opublikowano

Tomeks bedziesz u Mateo?

jap

Opublikowano

no ja mam cała ravke poobijaną,łącznie z drzwiami i pęknięta przednia szybą :kwasny:

:decayed:

Masakra... ;( ;( ;(

Dobrze, że byłam w Bytowie wtedy...

Opublikowano

Tomeks jakie wymiary maja identyfikatory?

Łepski zajalbys sie projekte??

I i jeszcze wez vaga na jutro :notworthy: :notworthy: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

9 na 5,5

Opublikowano

9m na 5,5m

...zapomniałeś dodać że to wymiary w milimetrach ....co chcesz żeby Łepski się udusił .... :naughty:

Opublikowano

Tomeks jakie wymiary maja identyfikatory?

Łepski zajalbys sie projekte??

I i jeszcze wez vaga na jutro :notworthy: :notworthy: :hi: :hi: :hi:

Spoko tylko jakimis pomyslami rzucic mozecie, bo cierpie na brak weny :disgust:
Opublikowano

Tomeks jakie wymiary maja identyfikatory?

Łepski zajalbys sie projekte??

I i jeszcze wez vaga na jutro :notworthy: :notworthy: :hi: :hi: :hi:

Spoko tylko jakimis pomyslami rzucic mozecie, bo cierpie na brak weny :disgust:

...zajaraj sobie Łepski :pali:...artyści tak robią... :decayed:

Opublikowano

...zajaraj sobie Łepski :pali:...artyści tak robią... :decayed:

Artysta to ja bede na miejscu, jak bede spac w twoim ogrodku :polew:
Opublikowano

...zajaraj sobie Łepski :pali:...artyści tak robią... :decayed:

Artysta to ja bede na miejscu, jak bede spac w twoim ogrodku :polew:

Łepski,sprawa sie rypła :confused4:

...wypych został pierwszym czarnuchem na dzielni :evil:

Opublikowano

...wypych został pierwszym czarnuchem na dzielni :evil:

:disgust: :disgust:

Opublikowano

MOrdy kto dzis bedzie??

Opublikowano

Łepski,sprawa sie rypła :confused4:

...wypych został pierwszym czarnuchem na dzielni :evil:

BZZDURA Majkel... !!!

Opublikowano

Łepski,sprawa sie rypła :confused4:

...wypych został pierwszym czarnuchem na dzielni :evil:

BZZDURA Majkel... !!!

JA pier**le :kwasny:

...więcej tu nie przyjadę :angry:

NIE OBIECUJ!

Opublikowano

Łepski,sprawa sie rypła :confused4:

...wypych został pierwszym czarnuchem na dzielni :evil:

BZZDURA Majkel... !!!

JA pier***e :kwasny:

...więcej tu nie przyjadę :angry:

NIE OBIECUJ!

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.