Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to po co gadasz,że w Kościerzynie są najlepsze :cool1: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bienek masz wiecej tych fotek z plaży?

Gratulacje dla Was Vipków ;) ja napisałem dziś do huga o klubowicza :wink4:

Opublikowano

Dzieki :hi:Nie mam nic jeszcze

Opublikowano

aaa jak sie żegnaliście wczoraj z lodówą w Rumii,to ja na auchanie stałem, Kasia Wam mówiła czesc,ale nie odpowiadaliście..

Opublikowano

aaa jak sie żegnaliście wczoraj z lodówą w Rumii,to ja na auchanie stałem, Kasia Wam mówiła czesc,ale nie odpowiadaliście..

A mysmy z Mackiem na nastepnym skrzyzowaniu skrecali, w tej Rumunii to same Kaszuby z Wejherowa zaklucaja eter :kox:
Opublikowano

...ja pier**le nie oglądam fotek bo będę musiał dalej chlać wódę z rozpaczy.... :wallbash:

Opublikowano

...ja pier***e nie oglądam fotek bo będę musiał dalej chlać wódę z rozpaczy.... :wallbash:

no jaj juz swoje wrzuciłem wszystkie...

ojjj działo sie działo...

wódki nie chlej,tylko zostaw na bukowine :D

Opublikowano

Pany dajcie namiary na ten zaklad od wtryskow :)

Opublikowano

który??

Pezal? czy ten w Leźnie?

Opublikowano

Ten lepszy,sprawdzony i mowiliscie,ze tanszy :naughty:

Opublikowano

KW wystawiałem na ten adres:

Mechanika pojazdowa POMPY DIESEL Zbigniew Klasa

83-307 Kiełpino

Leszno ul.Słoneczna 17

58/ 681-41-61

a na necie znalazłem jeszcze taki:

Mechanika Pojazdowa. Pompy Diesel. Klasa Zbigniew

Słoneczna 17

83-300 Kartuzy

telefon: (58) 6854184

Gili chyba wie coś więcej w temacie

Opublikowano

I co godny polecenia?

Opublikowano

no te wtryski od CR z kombajnu zrobił OK

Opublikowano

KW wystawiałem na ten adres:

Mechanika pojazdowa POMPY DIESEL Zbigniew Klasa

83-307 Kiełpino

Leszno ul.Słoneczna 17

58/ 681-41-61

a na necie znalazłem jeszcze taki:

Mechanika Pojazdowa. Pompy Diesel. Klasa Zbigniew

Słoneczna 17

83-300 Kartuzy

telefon: (58) 6854184

Gili chyba wie coś więcej w temacie

Gość jest dobry,ale ten w Leźnie,to jeszcze inny.

Opublikowano

Panowie wybiera się ktoś w najbliższym czasie do Wawy lub jej okolice? Bieniek Tomeks gratuluję :good:

Opublikowano

Bieniek Tomeks gratuluję :good:

czego?? :gwizdanie:

Jakoś zjebanie wyglądają w tym kolorze :thumbdown::decayed:

Opublikowano

No,tak ktos z Koscierzyny lepiej by wygladal :kox: :kox:

Opublikowano

Bieniek Tomeks gratuluję :good:

czego?? :gwizdanie:

Jakoś zjebanie wyglądają w tym kolorze :thumbdown::decayed:

racja :good: - ale trzeba się przyzwyczaić :wink4:

graty Panowie :good:

Opublikowano

No,tak ktos z Koscierzyny lepiej by wygladal :kox: :kox:

Synuś... nie jestem z Kościerzyny,ani nawet z Kościerskiego Powiatu i w d*pie mam jaki kolwiek prestiż związany z tym kolorem,a pytanie na temat organizacji zlotu padło najpierw do mnie,ale ze względu na brak czasu i doświadczenie jakie miałem rok wcześniej nie widziałem sensu.Przecież miało być 120,a nawet 140-150ludzi,a ile było??

Gdyby nie znajomości Tomeksa,to nieźle byście popłynęli w innym ośrodku.

Ale cóż jesteś teraz Puszystym Biskupem wszystkim się przed takim uginają kolana.. :fool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.