Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemanko pomorzanie ;)

może ktoś byłby z Was tak dobry, może miał po drodze i luknął mi na to auto http://allegro.pl/show_item.php?item=1227541085 czy wogóle warto je oglądać czy straszny paździerz

to ze stanow? CARFAX cos mowi na ten temat??

namow go zeby podjechal na orunie do mnie do firmy to sie go obada...

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

te,kiedy mam ci auto podstawić?

Opublikowano

k**wa, Lodówa dzwonił i mówi, że fote dostał ze Słupska. Śmietnik mu w d*pę strzelił jak wracaliśmy - 68 na 50tce miał. 2pkty i 80zł, więc tragedii nie ma ale zastanawia mnie do kogo jeszcze przyjdzie... Mi się wydaje, że ten śmietnik widzieliśmy a Łepski o nim na CB mówił. To chyba ten przy dwupasmówce.

Opublikowano

Pewdzie Redzikowo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

2pkt to luzik :wink4:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 10:37_________________________________________________ :shocked:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158231.0

Opublikowano

2pkt to luzik :wink4:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 10:37_________________________________________________ :shocked:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158231.0

WIDZIAŁEM A JA BYŁEM ZAINTERESOWANY TYM :shocked:

Opublikowano

Krzychu z Kościerzyny :polew: :polew:

Opublikowano

Krzychu z Kościerzyny :polew: :polew:

znasz go ??

Opublikowano

ku***a, Lodówa dzwonił i mówi, że fote dostał ze Słupska. Śmietnik mu w d*pę strzelił jak wracaliśmy - 68 na 50tce miał. 2pkty i 80zł, więc tragedii nie ma ale zastanawia mnie do kogo jeszcze przyjdzie... Mi się wydaje, że ten śmietnik widzieliśmy a Łepski o nim na CB mówił. To chyba ten przy dwupasmówce.

Fazy,też dziś dostał ale chyba coś więcej....[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 16:30_________________________________________________

Krzychu z Kościerzyny :polew: :polew:

znasz go ??

był kiedyś na spocie B5.

Znajomy Kaczy

Opublikowano

Do mnie przyszło dziś 6 pkt. i 280 zeta ,Redzikowo 88 na 50 :shocked:

Opublikowano

Do mnie przyszło dziś 6 pkt. i 280 zeta ,Redzikowo 88 na 50 :shocked:

też tram grzałem :mysli: jestem ciekaw :decayed:

Opublikowano

Do mnie przyszło dziś 6 pkt. i 280 zeta ,Redzikowo 88 na 50 :shocked:

też tram grzałem :mysli: jestem ciekaw :decayed:

mnie się wydaje,że wyprzedzałem ;(

Opublikowano

a przez cb gadali :kox:

Opublikowano

Ten fotoradar musiał być po drugiej stronie ulicy bo dostałem strzała w tył i z daleka :thumbdown:

Opublikowano

On łapie w obie strony tak przynajmniej gadali na cb [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 17:16_________________________________________________A stał po prawej jak od Słupska jedziesz

Opublikowano

a przez cb gadali :kox:

jechałem bez, wyjąłem je bo Gośka jeździ ostatnio tylko po okolicy i nie było potrzebne i na Zlot zapominałem wziąć :disgust:

Opublikowano

ja miałem cb i się z żoną zagadałem ale nic nie błysło :mysli:

Opublikowano

Obok tego po prawej to jechałem wolniutko,więc to na pewno nie ten :cool1:

Opublikowano

Stal ze 100m (po lewej) za tym "slupem" co byl po prawej :decayed:

Opublikowano

A mowilem uwazajcie w Redzikowie :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.