Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

orunia,za schelem jest pizzeria Karolla,skręcasz w prawo,50m do przodu i jesteś :cool1:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

orunia,za schelem jest pizzeria Karolla,skręcasz w prawo,50m do przodu i jesteś :cool1:

dzięx, mam nadzieję że się wyrobię z robotą

Opublikowano

orunia,za schelem jest pizzeria Karolla,skręcasz w prawo,50m do przodu i jesteś :cool1:

dzięx, mam nadzieję że się wyrobię z robotą

ja wręcz przeciwnie ;)

Opublikowano

o ktorej?

Opublikowano

o ktorej?

18 :?:
Opublikowano

dzisiaj "dzień bez samochodu"

Łepski czym paczki wozisz? :decayed:

Opublikowano

kuzwa, by mnie ktos poinformowal jak grila u mnie robicie hehehe :polew: :polew:

spoko od 18 jestem i czekam z palnikiem do rozpalenia.

ja organizuje grill plus wegiel i rozpalke,

reszta przywozicie ;]

ja lubie tyskie :decayed:

Opublikowano

Ok,to o 18. :)

Opublikowano

Napoje chłodzące już są... ale zawsze może być więcej :D

Adres jakby co: Trakt Św. Wojciecha 167D (skręcać przy Pizzerii).

PS. Bieniek - będzie okazja obejrzeć Tuner :naughty:

Opublikowano

:naughty: :naughty:

Ok.Adres znam :kox:

Opublikowano

Makówa chcesz montować tempomat - mam graty do tempomatu?

Nie, dzięki :>

Opublikowano

na gryllu będziesz?

Opublikowano

Ja? Nie wiem ale się postaram :>

Opublikowano

Ja? Nie wiem ale się postaram :>

obyś piwa nie pił bo znowu będziesz zaklinał butelki

Opublikowano

co Ci sie tak morda cieszy ??

kupiłeś PB

Opublikowano

co Ci sie tak morda cieszy ??

kupiłeś PB

Ale że co? :decayed:

Opublikowano

co Ci sie tak morda cieszy ??

kupiłeś PB

Ale że co? :decayed:

kuzwa jajco :decayed:

miałes modzić ON a teraz chcesz PB

Opublikowano

No tak ale jeszcze nic nie kupiłem, cały czas się zastanawiam zarówno nad benzyną jak i nad modzeniem ON. Ale dziś w drodze do domu widziałem nowego Lancera Evo, błękitny na białych alu. Niesamowicie zapieprzał i strzelał z wydechu i znów zachorowałem na turbobenzynę. W TDI tak nie zrobisz :polew: Ale jakaś Imprezka w pierwszej budzie albo Corrado VR6 i uturbić... Albo swap na VR6 do B6 i uturbić :> Różne mam pomysły a im więcej piwa tym odważniejsze :polew:

Opublikowano

No tak ale jeszcze nic nie kupiłem, cały czas się zastanawiam zarówno nad benzyną jak i nad modzeniem ON. Ale dziś w drodze do domu widziałem nowego Lancera Evo, błękitny na białych alu. Niesamowicie zapieprzał i strzelał z wydechu i znów zachorowałem na turbobenzynę. W TDI tak nie zrobisz :polew: Ale jakaś Imprezka w pierwszej budzie albo Corrado VR6 i uturbić... Albo swap na VR6 do B6 i uturbić :> Różne mam pomysły a im więcej piwa tym odważniejsze :polew:

wiesz ile kosztuje utrzymanie BP z modzonej :cool1:

a wiesz ile kosztuje zmodzenie ON i mając 190KM też gume spalisz

przestań pierd.... tylko kupuj graty :polew:

fajnie to smiga lekka buda i 300KM :decayed:

Opublikowano

A to Twoje orurowanie do AVF będzie pasowało? Chyba nie skoro je robiłeś pod zderzak S4 B5 :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.