Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystko super tylko jeszcze trzeba mieć na to kasę :decayed: A poza tym co mi mydlisz oczy kosztami utrzymania jak sam kupujesz 1.8T i nie wierzę, że zostawisz w serii. I na samym programie też się pewnie nie skończy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :naughty:

przynajmniej ja z Olem,reszta tyskie waliła :cool1:

no to ok ... ta sama kompania piwowarska :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, na poczcie czeka na mnie list polecony do odbioru jutro... Mam nadzieję, że to klubowe ramki a nie fotka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzis w VW plichta (ten nowy salon na szdółkach przy obwodnicy)... zagadalem ze a4-klub ma u Gajosa znizke i udało sie zalatwic ze na haslo a4 klub , albo w sumie audi klub daja 15% ZNIZKI ... mysle ze warto pamietac.

jakby ktos byl to trzeba pomeczyc zeby wprowadzili uzytkownika a4-klub bo na razie umowione na slowo jest. jak bede odbieral to pogadam zeby to zorganizowali porzadnie...

byłem dzisiaj i wprowadzony jest klient nr. 5597 Audi A4 Klub Polska (-15%)

bezpośredni numer tel. 58/323-42-31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy dziś z Bieńkiem na spocie Trójmiejskiego Klubu Audi i nawet trochę osób było, furek też kilka niezłych (było 200 Turbo Q, S6, 2x S3 i A5 a także Opel Speedster i Smart na 16 albo 17" :>) I tak sobie pomyśleliśmy, że kiedyś może podjedziemy do kolegów jakąś większą grupą :mysli:

No i Bieniek - co jak co ale powrót to był konkretny :polew: Szczególnie kolo w golfie, który chciał pas zmienić i jak zobaczył jak pędzisz to gwałtownie odbił i prawie zawału dostał :decayed: A jak już doszedł do siebie i podjął kolejną próbę to ja mu śmignąłem z klaksonem i znów miał stan przedzawałowy :> No i potem jak skręcałeś do siebie to musiałem za Tobą, chciałem prosto ale bym nie wyhamował bo czerwone było :decayed: I takie przejażdżki to jest to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy dziś z Bieńkiem na spocie Trójmiejskiego Klubu Audi i nawet trochę osób było, furek też kilka niezłych (było 200 Turbo Q, S6, 2x S3 i A5 a także Opel Speedster i Smart na 16 albo 17" :>) I tak sobie pomyśleliśmy, że kiedyś może podjedziemy do kolegów jakąś większą grupą :mysli:

No i Bieniek - co jak co ale powrót to był konkretny :polew: Szczególnie kolo w golfie, który chciał pas zmienić i jak zobaczył jak pędzisz to gwałtownie odbił i prawie zawału dostał :decayed: A jak już doszedł do siebie i podjął kolejną próbę to ja mu śmignąłem z klaksonem i znów miał stan przedzawałowy :> No i potem jak skręcałeś do siebie to musiałem za Tobą, chciałem prosto ale bym nie wyhamował bo czerwone było :decayed: I takie przejażdżki to jest to :decayed:

nom ale jakbyś miał moje graty to byś miał 200KM i Bieńkowi byś taki zawał pikawy zagwarantował :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...