Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie podejdzie ale samo orurowanie to pikuś :cool1:

tu masz BRD IC i silikony

pare rurek to pikollo

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystko super tylko jeszcze trzeba mieć na to kasę :decayed: A poza tym co mi mydlisz oczy kosztami utrzymania jak sam kupujesz 1.8T i nie wierzę, że zostawisz w serii. I na samym programie też się pewnie nie skończy :decayed:

Opublikowano

jak kupię to kupię ale raczej w zaciszu ducha swego chciałbym zostać przy gnojówie :polew:

Opublikowano

dzięki za grylla :hi:

Opublikowano

Pilsa piliście ? :naughty:

Opublikowano

dokładnie :naughty:

przynajmniej ja z Olem,reszta tyskie waliła :cool1:

Opublikowano

dokładnie :naughty:

przynajmniej ja z Olem,reszta tyskie waliła :cool1:

no to ok ... ta sama kompania piwowarska :)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Zajechałem wczoraj na matarnie.......

.......... przydał by się internet w domu.

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Bardza śmieszne, naprawdę :tongue4:

Opublikowano

Bardza śmieszne, naprawdę :tongue4:

ŁOŚ

Opublikowano

Cholera, na poczcie czeka na mnie list polecony do odbioru jutro... Mam nadzieję, że to klubowe ramki a nie fotka :decayed:

Opublikowano

byłem dzis w VW plichta (ten nowy salon na szdółkach przy obwodnicy)... zagadalem ze a4-klub ma u Gajosa znizke i udało sie zalatwic ze na haslo a4 klub , albo w sumie audi klub daja 15% ZNIZKI ... mysle ze warto pamietac.

jakby ktos byl to trzeba pomeczyc zeby wprowadzili uzytkownika a4-klub bo na razie umowione na slowo jest. jak bede odbieral to pogadam zeby to zorganizowali porzadnie...

byłem dzisiaj i wprowadzony jest klient nr. 5597 Audi A4 Klub Polska (-15%)

bezpośredni numer tel. 58/323-42-31

Opublikowano

Byliśmy dziś z Bieńkiem na spocie Trójmiejskiego Klubu Audi i nawet trochę osób było, furek też kilka niezłych (było 200 Turbo Q, S6, 2x S3 i A5 a także Opel Speedster i Smart na 16 albo 17" :>) I tak sobie pomyśleliśmy, że kiedyś może podjedziemy do kolegów jakąś większą grupą :mysli:

No i Bieniek - co jak co ale powrót to był konkretny :polew: Szczególnie kolo w golfie, który chciał pas zmienić i jak zobaczył jak pędzisz to gwałtownie odbił i prawie zawału dostał :decayed: A jak już doszedł do siebie i podjął kolejną próbę to ja mu śmignąłem z klaksonem i znów miał stan przedzawałowy :> No i potem jak skręcałeś do siebie to musiałem za Tobą, chciałem prosto ale bym nie wyhamował bo czerwone było :decayed: I takie przejażdżki to jest to :decayed:

Opublikowano

Byliśmy dziś z Bieńkiem na spocie Trójmiejskiego Klubu Audi i nawet trochę osób było, furek też kilka niezłych (było 200 Turbo Q, S6, 2x S3 i A5 a także Opel Speedster i Smart na 16 albo 17" :>) I tak sobie pomyśleliśmy, że kiedyś może podjedziemy do kolegów jakąś większą grupą :mysli:

No i Bieniek - co jak co ale powrót to był konkretny :polew: Szczególnie kolo w golfie, który chciał pas zmienić i jak zobaczył jak pędzisz to gwałtownie odbił i prawie zawału dostał :decayed: A jak już doszedł do siebie i podjął kolejną próbę to ja mu śmignąłem z klaksonem i znów miał stan przedzawałowy :> No i potem jak skręcałeś do siebie to musiałem za Tobą, chciałem prosto ale bym nie wyhamował bo czerwone było :decayed: I takie przejażdżki to jest to :decayed:

nom ale jakbyś miał moje graty to byś miał 200KM i Bieńkowi byś taki zawał pikawy zagwarantował :polew:

Opublikowano

Cristoforo Ty to się umiesz zareklamować :>

Opublikowano

:hi: :hi:

moze narodizla sie nowa swiecka tradycja?? :decayed:

Opublikowano

grill + diagnostyka auta :decayed:

jestem za :good:

Opublikowano

Dobra, byłem na poczcie i to jednak ramki :> :> :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.