Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to ciekawie się zapowiada :naughty:

Tylko Przamas date zmień żeby nie było... ;)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No to ciekawie się zapowiada :naughty:

zdecydowanie, mało aut ale za to nowe gęby :)

Pozwolisz Mateusz, że oprowadzisz nas po swoim nowym rynysy-e ?

:>

Opublikowano

Ehh... ja niestety raczej nie dam rady, nowe mieszkanko ogarniam i nie wiem jak dam radę, jak najprędzej chcę się do siebie przenieść ;) Dopiero dziś znalazłem czas żeby kompa włączyć,a i w CSka bym popykał ale czasu i sił brak :(

Opublikowano
  • Autor

daj spokój, przyjedź chociaż na trochę pokazać się...

30 minut, czy godzinka na odsapnięcie z nowymi gębami - dobrze Ci zrobi...

:kox:

Opublikowano

kurdę ja nie dam rady , zapomniałem o 18 siostry... ale skucha... za to będę chyba z rana w GD i albo tu (w GD jeśli tam pojadę) lub w M-ku albo na trasie do Tczewa z M-ka na stacji Lotosu spotkam się znowu z ŁukaszemR ( będę miał radyjko, będę miał radylko... :polew: ).

ps.Przemas kabel super !! jak możesz to weź na spota kompa i przekoduj Mydłowi zegary żeby pokazywał navi bo ja mu obiecałem że to zrobię a niestety będę nie obecny. No chyba że Mydło gdybym jechał z rana do GD (ale na sam początek GD od strony wlotu z Elbląga) to jakby Ci pasowało to możemy się zmotać...

uffff qur wa ale poszedł wywód :polew:

Opublikowano

Pozwolisz Mateusz, że oprowadzisz nas po swoim nowym rynysy-e ?

Sami się oprowadzicie, ja tam jeszcze aż tak bardzo obcykany w nim nie jestem ;)

Opublikowano
  • Autor

jak usprawnię fejsa to nie ma problema (bo coś popsułem kurw...), poza tym Mat było pisać wcześniej, to byśmy się spotkali gdzieś "na mieście"... W czwartek kodowałem licznik u tomas3miasto, więc mogłeś też podjechać.

Ale skoro siedzisz cicho :tongue4:

Opublikowano

Przemas a masz wyjmaki ? to byś sprawdziłod razu jaki ma Mydło klimatronik...

Opublikowano

Witam!

Z chęcią dołączę na spocik, ale dopiero po 18. Jakbyście się gdzieś przenieśli (bo zimno, bo pada) to zostawcie kartkę na automacie :)

Do zobaczenia

Opublikowano
  • Autor

kur... kabel jebnął się... ale zły jestem.

mydlo, jak będzie lukaszr to on będzie miał fejsika, także damy radę.

Ale zły jestem, ja pikole

Opublikowano

Ja oczywiscie tez bede:) Pewnie pierwszy jak zawsze :P

Opublikowano

Całkiem udany spocik :th: i nowe ustalenia :mysli:

Dziękujemy !!![br]Dopisany: 08 Grudzień 2007, 20:13 _________________________________________________Jak mogliśmy to przegapić

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=134

Mateusz wszystkiego najlepszego !!!

Opublikowano

Ano udany udany:) I udalo sie dobic do dwucyfrowej liczby uczestnikow:)

Opublikowano
  • Autor

pomimo zajebistego zimna, fajnie spedziłem czas, aż nie zauważyłem że czas na mnie :D

Mam nadzieje, że Szymon (sasha) i Coza (Krzysiek) częściej będziecie wpadać :)

adadur, lukaszr bardzo dziękujemy że przyjechaliście :th:

Jak mogliśmy to przegapić

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=134

Mateusz wszystkiego najlepszego !!!

ja pamiętałem :P

Naprawdę miło spędziłem chłopaki z Wami czas :naughty:

A teraz, ilu jest chętnych na smycze klubowe. Zróbmy listę, a resztą ja się już zajmę.

Tutaj temat :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,21389.0/topicseen.html

Myślę, żeby zrobić wspólną paczkę, a na spocie podzielimy :)

Ja jestem chętny na dwie :)

pre_pl 2

mateogda 2

Maqk 2

sasha 2

mydlo 2

razem : 10

ps. mateogda, pamiętam o sprawie :naughty:

Opublikowano

A teraz, ilu jest chętnych na smycze klubowe. Zróbmy listę, a resztą ja się już zajmę.

Tutaj temat :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,21389.0/topicseen.html

Myślę, żeby zrobić wspólną paczkę, a na spocie podzielimy

2 szt

Opublikowano

pomimo zajebistego zimna, fajnie spedziłem czas, aż nie zauważyłem że czas na mnie :D

Mam nadzieje, że Szymon (sasha) i Coza (Krzysiek) częściej będziecie wpadać :)

adadur, lukaszr bardzo dziękujemy że przyjechaliście :th:

Ja też dziękuję za fajne spotkanko.

Miło Was było poznać.

P.S. W Gdyni padało, a jak wjechałem do Gdańska to suchutko :)

Opublikowano
  • Autor

P.S. W Gdyni padało, a jak wjechałem do Gdańska to suchutko

potwierdzam :) hyhyh też jechałem jeszcze do Gdańska...

Do Sopotu padało...

To kiedy teraz Łukasz przyjeżdzasz ? :D

Opublikowano

potwierdzam :) hyhyh też jechałem jeszcze do Gdańska...

Do Sopotu padało...

To kiedy teraz Łukasz przyjeżdzasz ? :D

Wiesz co Przemas, dogadałem się z kumplem, że będziemy co jakiś czas robić wypad do Trójmiasta żeby odizolować się od Warszawy chociaż na week.

Wtedy można zaliczyć przy okazji kluby studenckie i pobawić się trochę.

Coś czuję, że znowu w styczniu tutaj zawitam :>

Opublikowano

Co do smyczy to ja tez jestem chetny na dwie.

pre_pl 2

mateogda 2

maqk 2

razem: 6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.