Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie :bicz3:

Ale raz byłem, a Ciebie chyba nie było z tego co pamiętam :bicz3:

nie bylo mnie bo wiedziałem że Ty będziesz :polew:
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie bylo mnie bo wiedziałem że Ty będziesz :polew:

Osz Ty w mordę .... co za chamstwo :polew:

Czekaj no ... ja Ci dzisiaj w CS za to podziękuję :D:tongue4::wink4:

Opublikowano

nie bylo mnie bo wiedziałem że Ty będziesz :polew:

Osz Ty w mordę .... co za chamstwo :polew:

Czekaj no ... ja Ci dzisiaj w CS za to podziękuję :D:tongue4::wink4:

jak chcesz to mozemy nawet teraz
Opublikowano

jak chcesz to mozemy nawet teraz

Z Tobą w każdej chwili ... tylko właśnie mi słuchawki padły (akumulatorki) więc dzisiaj sobie niestety nie pogram. Szkoda, bo z chęcią łupnąłbym Tobie kilka head'ów :tongue4::wink4:

Opublikowano

no i widzę że temat umarł :foch:

Opublikowano
  • Autor

jak umarł? jesteśmy umówieni 29... A co Ty, rekordy chcesz bić jak w wawce ? :kox:

Opublikowano

jak umarł? jesteśmy umówieni 29... A co Ty, rekordy chcesz bić jak w wawce ? :kox:

no co Ty

zapytałem bo zadeklarowały sie zaledwie 4 osoby więc się nie dziw

poza tym nadal nie ma konkretnej informacji w jakim miejscu czy tam gdzies na obwodnicy czy też gdzie indziej [br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 15:41 _________________________________________________no i co najważniejsze to o której ?

Opublikowano

jak umarł? jesteśmy umówieni 29... A co Ty, rekordy chcesz bić jak w wawce ? :kox:

No tak, teraz to będzie za każdym spamowaniem wypominana warszawka :D

Opublikowano

Ja bede, co do godziny to rozumiem ze 17 jak zawsze? Na parkingu przy fashion house ?

Opublikowano

może zróbmy o 16 co ??

Opublikowano

O 17 moge być, wcześniej się nie wyrobie.

Opublikowano

dziś zarejestrowalem auto wiec reflektował bym na jakis spocik :) a w związku z tym ze jest u nas od kilku dni to chetnie sie wiecej do wiem o ojca aucie które jest pod moją opieką ;)

Opublikowano

Oj panowie panowie :) czekalem od ok 16.30 do 17.45 i pusto :) Takze zaliczylem dzis jednoosobowy mini spocik :)

Opublikowano

Oj panowie panowie :) czekalem od ok 16.30 do 17.45 i pusto :) Takze zaliczylem dzis jednoosobowy mini spocik :)

a czemu czekałeś

przecież wszyscy umawiają się na przyszłą sobotę 29.12

nawet w temacie jest to podane

Opublikowano

buehehe to niezle sie zrobilem, rzeczywiscie 29.12 :) nie wiem czemu wkrecilo mi sie ze to dzisiaj :P caly ten tydzien mam jakis dziwny, wszystko mi sie miesza :)

Opublikowano

:polew:

to pewnie dlatego że nie możesz doczekać sie już mikołaja :D

Opublikowano

Zdeniu to Ty nie wiesz??? Mikolaj nie istnieje :)

Opublikowano

Zdeniu to Ty nie wiesz??? Mikolaj nie istnieje :)

;( :confused4::no:
Opublikowano

postaram sie wpasc ;) trzeba poznac forumową brac :P

nie czuje ze rymuje :D

Opublikowano

hej panie i panowie i co z tym spocikiem dalej aktualne od niedawna jestem w :a4fan:klub i chetnie sie z wami zapoznam :) pewnie cos ciekawego moglbym dowiedziec sie o moim :audi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.