Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, teraz tak:

- na starcie zamiast tego kiblowatego napisu, chciałbym logo klubu z napisem "pomorze" jak na koszulkach,

- pierwsza scena chyba trochę za długa ale chciałem być w TV :polew: no i chciałem złapać Tomeksowe "nie płacz Bieniek" :decayed:

- muza nie wiem czy dobra, wziąłem z gierki wyścigowej "Flatout", zawsze mi się przy niej fajnie śmigało :tongue4:

- przejście między piosenkami wyszło tragicznie, trzeba poprawić,

- nie wiem czemu kilka scen wyszło czarno-białych, będę musiał coś z tym pokombinować,

- nie wiem jak dać głośniej Mydlanego, jak na końcu mówi o ogórkach :decayed:

- nie wiem czy nie wywalić tej krótkiej nocnej scenki z 1:34 bo nic tam nie widać ale wrzuciłem ją, bo fajnie skomentowałem jazdę z Bieńkiem "nie zabij nas tylko" :tongue4:

- i końcówka do obróbki, bo film nagle się urywa ale to dlatego, że może coś się jeszcze doda,

co myślicie?

:oklaski:

świetna robota :)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam, troszke wam sie w temat wcisne ale nie bede zakladal specjalnie nowego wątku zeby zadac jedno pytanie :wink4: mam nadzieje ze sie nie obrazicie :)

W poniedzialek musze dostac sie z pkp Gdańsk Wrzeszcz na prom na ulice przemysłową 1, mam pytanko jakim tramwajem/ busem najlepiej dojechac i czy kursuje około 11 :>

ps. fajny filmik, kurde u nas w ZS nic sie nie dzieje ,ze spotami ciezko a juz nie mysle o takich rzeczach na parkingach :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

zawiało was :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

nie jest tak źle :cool1:

Opublikowano

śniegu wiele nie ma ale za to piździ jak na uralu :polew:

Opublikowano

piździ strasznie :disgust:

k**wa,walczę z kartą od toyoty,wpadła do prania i teraz nie da się auta odpalić :wallbash:

w serwisie 1500zł w górę za zrobienie :angry:,dzisiaj podjedzie gość od kluczy samochodowych i możne coś poradzi.

Opublikowano

piździ strasznie :disgust:

ku***a,walczę z kartą od toyoty,wpadła do prania i teraz nie da się auta odpalić :wallbash:

...ten sierota jak zwykle jak nie zostawi zakupów w sklepie to pamiątki na przystanku autobusowym i karta też sama sobie wlazła do pralki.... :wallbash: :bicz3:

Opublikowano

:ssij:

Olka wyprała :gwizdanie:

a teraz wszystko na mojej głowie,jak zwykle :kwasny:

Opublikowano

Tomeks Olka ?? Moja Olka nic nie prała :decayed:

Opublikowano

może tobie nic :przebiegly::decayed:

Opublikowano

a Tobie kartę więc lepiej żeby puki co mi nic nie prała... (chociaż kluczykowi od MKII nic by się nie stało a TOYOTA stoi pod blokiem i gnije):decayed::polew:

Opublikowano

w dołkach po gradobiciu pewnie teraz woda zamarzła :polew: :polew:

Opublikowano

no właśnie na wtorek byłem w ASO umówiony na naprawę i przez tą kartę nie pojechałem :kwasny:

Opublikowano

pozbądź się w końcu tego padła,bo tylko po serwisach nim krążysz :gwizdanie:

Opublikowano

jak,jeszcze nigdy nie był :cool1:

no właśnie chcę zrobić i sprzedaje

Opublikowano

..no wiem..tylko robisz cięgle wyceny i nic nie naprawiasz,a Toyka coraz smutniej wygląda,jak tak dale będze,to za jakiś czas zamienisz ją na rower :decayed:

Opublikowano

naprawiona :banan2:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 20:11_________________________________________________500zeta

Opublikowano

naprawiona :banan2:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 20:11_________________________________________________500zeta

A do jetsona nowy kluczyk 5zeta :polew: :polew:
Opublikowano

naprawiona 500zeta

drogie pranie :naughty:
Opublikowano

gdyby ten gość nie dał rady,to serwis...

...a tam od 1500 w górę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.