Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a powiedziałeś gdzie?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiedzialem,ze o 18 albo Matarnia,albo u Ola.Bedzie napisane na forum.

Opublikowano

Ziomki jutro u ola

byłem dzisiaj u plichty i dowiedziałem się, że szukają kandydata do sprzedaży części i zastanawiam się czy nie złożyć papierów :mysli:

http://www.plichta.com.pl/cute_praca/print.php/2010/12/06/specjalista-ds-sprzeda-y-cz-ci-vw-gda-sk-szad-ki.phtml

jak myślicie? złożyć CV?

Opublikowano

składaj :cool1:

Opublikowano

Ludzie co tak ostatnio slabo u nas z frekwencją? Czy to spot czy cos innego...

Opublikowano

Antonio, złożyć podanie i iść na rozmowę zawsze warto. Ja byłem u nich na rozmowie w sprawie pracy jako sprzedawca samochodów (1,5 roku pracowałem u dealera Forda) ale u Plichty się nie dogadaliśmy. Zresztą cała rozmowa była raczej średnio przyjemna i wymagania mieli z kosmosu.

No ale iść na rozmowę mimo wszystko uważam że warto.

Opublikowano

mam pracę i narazie nie szykują się zwolnienia dlatego się zastanawiam czy zawracać sobie głowę :co:

nawet jak by chciał mnie do pracy to pewnie dałby umowę na 3 miechy a później kopa w d... i wtedy problem

słyszałem, że ciężko się utrzymać w takiej firmie - duża i częsta rotacja

Opublikowano

mam pracę i narazie nie szykują się zwolnienia dlatego się zastanawiam czy zawracać sobie głowę :co:

nawet jak by chciał mnie do pracy to pewnie dałby umowę na 3 miechy a później kopa w d... i wtedy problem

słyszałem, że ciężko się utrzymać w takiej firmie - duża i częsta rotacja

to szkoda sobie głowę zawracać jak masz stałą posadkę ;)
Opublikowano

Witam

Wkońcu i ja się pojawie na spocie bo wybieram się od 2 miesięcy ale zawsze coś nie pasuje, a jutro zostawiam auto u Ola na wymiane oleju i filtrów i będe odbierał koło 18.

Opublikowano

To daj sobie spokój, mi babka podczas rozmowy powiedziała, że ostatnio zwolnili sporo osób gdyż byli mało efektywni. Zresztą staram się dość często obserwować oferty pracy i Plichty praktycznie cały czas kogoś szukają.

Opublikowano

To daj sobie spokój, mi babka podczas rozmowy powiedziała, że ostatnio zwolnili sporo osób gdyż byli mało efektywni. Zresztą staram się dość często obserwować oferty pracy i Plichty praktycznie cały czas kogoś szukają.

no właśnie :thumbdown:

odpuszczam

Opublikowano

To dziś 18 u Ola? Mi pasuje, muszę ojca autem podjechać bo ogrzewanie nie działa, może Olo znajdzie chwilę żeby zobaczyć co i jak. Bo dodzwonić się do niego nie można :decayed:

Opublikowano

ja raczej będę przed 18stą bo muszę mojego fejsa od Olka odebrać i spadam na chate :confused4:

Opublikowano

Mnie też nie będzie/było. Wszystko załatwiłem telefonicznie :decayed:

Opublikowano

Mnie też nie będzie/było. Wszystko załatwiłem telefonicznie :decayed:

ja byłem 18:05 a 5 minut później już wracałem :tongue4:

Opublikowano

drift był konkret :naughty:

...ravka nie taka zła jednak :)

Opublikowano

:hi:

dzięki za spota :) fajnie latało się bokami :)

Opublikowano

drift był konkret :naughty:

...ravka nie taka zła jednak :)

...kto mówił,że taka zła...trzeba jechać po nie VAGu :decayed:

Opublikowano

...kto mówił

ja :decayed:

Opublikowano

...kto mówił

ja :decayed:

może,to nie rasowa 4x4,ale niebo lepszy napęd jak w x3 i wyższe od A4. Nie bał bym się nim w śnieg na polu wjechać :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.