Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak cie znam,to chłopakom z Kutna pewnie wciśniesz jakiegoś rzęcha od Ahmeda :cool1:

....u Abdula Wisi MuLacha...to tylko tacy jak ty kupują i później się wożą z nieletnimi .... :decayed:

[

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fazy i Łepski Pierwsza 10-ka :decayed::good:

Opublikowano

Siema cyce... szukam jakiegoś colegu na 20-23 maj. Chce z żonką na weekend skoczyć.

Macie jakieś miejsca które możecie polecić ? Nie potrzebny jakiś wersal... :decayed:

Opublikowano

gdzie dokładnie?

Opublikowano

gdzie dokładnie?

Patrzymy Pl. Rybaków..... coś w tym stylu..

Opublikowano

gdzie dokładnie?

Patrzymy Pl. Rybaków..... coś w tym stylu..

gdzieś nad morzem,czy Kaszuby?
Opublikowano

gdzie dokładnie?

Patrzymy Pl. Rybaków..... coś w tym stylu..

gdzieś nad morzem,czy Kaszuby?

tylko morze

Opublikowano

gdzie dokładnie?

Patrzymy Pl. Rybaków..... coś w tym stylu..

gdzieś nad morzem,czy Kaszuby?

tylko morze

wal do Tomeksa na chatę nawet się go nie pytaj :decayed:

Opublikowano

gdzie dokładnie?

Patrzymy Pl. Rybaków..... coś w tym stylu..

gdzieś nad morzem,czy Kaszuby?

tylko morze

wal do Tomeksa na chatę nawet się go nie pytaj :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Wielkie dzięki :decayed:

Dajcie jakieś ciekawe namiary... nikt nie ma nigdzie znajomości w noclegach??

Opublikowano

dawaj :kox:

gdyby nikogo akurat nie było,to kod do domofonu 1984,klucz jest w hydrancie,a górna półka lodówki jest wypełniona piwem :cool1::decayed:

Opublikowano

dawaj :kox:

gdyby nikogo akurat nie było,to kod do domofonu 1984,klucz jest w hydrancie,a górna półka lodówki jest wypełniona piwem :cool1::decayed:

Tylko ja z żonką mam jechać .... a jak mamy się styknąć w męskim gronie na chlanie to ona się zanudzi :decayed:

Dawać mi te namiary na noclegi - szybko

Opublikowano

wal na półwysep,najlepiej Jastarnia,w tym terminie możesz śmiało walić w ciemno,bez problemu znajdziesz coś na miejscu :cool1:

Opublikowano

Polecam Łebę i pokoje przy kanale na rogu ul. Abrahama i Kościuszki. Jedna nazwa to Koga a drugie zaraz obok nazwy nie pamiętam :)

Opublikowano

1000 strona, muszę tu być :decayed:

Opublikowano

Polecam Łebę i pokoje przy kanale na rogu ul. Abrahama i Kościuszki. Jedna nazwa to Koga a drugie zaraz obok nazwy nie pamiętam :)

jak Łeba,to polecam hotel "Wodnik",strzelałem tam gole wieleeeeee razy :naughty::kox::decayed:

...ale Jastarnia jest dużo lepsza,ma klimacik dla zakochanych :)

Opublikowano

dokładnie Jastarnia idealna, z tamtąd zawsze można podskoczyć w parę minut do Juraty albo na Hel, lub ewentualnie w drugą stronę gdzieś Władek/Jastrzębia góra.

Łeby na razie nie polecam bo pogoda dosyć słaba, a na półwyspie jak wieje Ci od morza, zawsze można się schować gdzieś w zaciszu od strony zatoki :good:

1000str :cool1:

Opublikowano

Panowie czy w środę będzie spocik, bo mam problem z poziomowaniem i spryskami, próbowałem wszystkiego z forum i zonk, może ktoś z Was coś pomoże? :confused4:

Opublikowano

Panowie czy w środę będzie spocik, bo mam problem z ...

jak ja takich lubię :disgust:

Opublikowano

1000 str :beer1: :kox:

Opublikowano

jak ja takich lubię :disgust:

a za co "takich" nie lubisz??????????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.