Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany miał ktoś z was może do czynienia z Fokusem 1,8 TDCI rok 2006-2007 jak taka Foka się sprawuje technicznie bo przyjechał do mnie koleś i zastanawia się nad kupnem takiego auta .... :mysli:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak mi się rzuciło w oczy to auto, ja wczoraj pierwszy dzień w pracy byłem w Plichcie. Ale w salonie obok.

Tylko nie mów że w Fiacie

Opublikowano

Tak mi się rzuciło w oczy to auto, ja wczoraj pierwszy dzień w pracy byłem w Plichcie. Ale w salonie obok.

Tylko nie mów że w Fiacie

już zniżki byś chciał, co? :przebiegly:

Opublikowano

JEEP, Lancia i Chrysler :naughty: Ale to w tym samym budynku co fiat.

Wypsiu, Focusik z tego roku powinien być spoko, silnik starej konstrukcji, bez DPFa, jak pracowałem w fordzie to generalnie jakoś nie słyszałem żeby na te auta narzekali. Co prawda dość głośny ten silnik wg mnie ale spoko dynamika i spalanie.

Opublikowano

dzięki binio-stg..... :hi:

Opublikowano

Michal kiedy jakas oferta sie pojawi dla nas?? :kox:

Opublikowano

już zniżki byś chciał, co? :przebiegly:

Nie myślałem już że kolega trafił do pracy do najgorszego serwisu w jakim byłem.

Po krótce:

Ten serwis to jedna wielka PORAŻKA. Każdemu kto chce tam się wybrać szczerze odradzam.

Byłem umówiony na 10.00 na wymianę oleju i klocków z tyłu, samochód z parkingu wzięto około godziny 11.00, wymiana oleju i wymiana owych klocków trwała nie bagatela 3 godziny a na koniec urwano mi jeszczę osłonę silnika. Pan w serwisie powiedział że zamówi i na własny koszt wymieni osłonę tylko nie ma jej na miejscu i musi zamówić i na jutro będzie. Jako że nie miałem czasu zadzwoniłem aby umówić się na założenie osłony po 3 tygodniach. Okazało się że jeszcze jej nie ma ale na jutro na pewno będzie, więc się umówiłem na jutro na konkretną godzinę. Wymiana osłony trwała kolejne 3 godziny (przykręcenie 4 śrub !!!!!!)

Nawet za***iste rabaty by mnie nie pokusiły żeby tam pojechać jeszcze raz

Opublikowano

to pojechali po bandzie :wallbash:

Opublikowano

już zniżki byś chciał, co? :przebiegly:

Nie myślałem już że kolega trafił do pracy do najgorszego serwisu w jakim byłem.

Po krótce:

Ten serwis to jedna wielka PORAŻKA. Każdemu kto chce tam się wybrać szczerze odradzam.

Byłem umówiony na 10.00 na wymianę oleju i klocków z tyłu, samochód z parkingu wzięto około godziny 11.00, wymiana oleju i wymiana owych klocków trwała nie bagatela 3 godziny a na koniec urwano mi jeszczę osłonę silnika. Pan w serwisie powiedział że zamówi i na własny koszt wymieni osłonę tylko nie ma jej na miejscu i musi zamówić i na jutro będzie. Jako że nie miałem czasu zadzwoniłem aby umówić się na założenie osłony po 3 tygodniach. Okazało się że jeszcze jej nie ma ale na jutro na pewno będzie, więc się umówiłem na jutro na konkretną godzinę. Wymiana osłony trwała kolejne 3 godziny (przykręcenie 4 śrub !!!!!!)

Nawet za***iste rabaty by mnie nie pokusiły żeby tam pojechać jeszcze raz

sie dziwisz :cool1:,oni chcieli łepskiego przyjąć do pracy :decayed:

Opublikowano

To nie ci, ja mialem rujnowac skode na grunwaldzkiej :polew:

Opublikowano

To nie ci, ja mialem rujnowac skode na grunwaldzkiej :polew:

:polew:

Opublikowano

sie dziwisz :cool1:,oni chcieli łepskiego przyjąć do pracy :decayed:

....ooo to ty żyjesz chamski cycku .... :decayed:

Opublikowano

sie dziwisz :cool1:,oni chcieli łepskiego przyjąć do pracy :decayed:

....ooo to ty żyjesz chamski cycku .... :decayed:

a nie dostałeś fotki na tel w piątek :mysli:

Opublikowano

sie dziwisz :cool1:,oni chcieli łepskiego przyjąć do pracy :decayed:

....ooo to ty żyjesz chamski cycku .... :decayed:

a nie dostałeś fotki na tel w piątek :mysli:

.... :no::mysli:

Opublikowano

dziwne,ja mam w wysłanych :cool1:

Opublikowano

dziwne,ja mam w wysłanych :cool1:

jesli masz w wysłanych no to Bardzo Dziwne .... :cool1:

dawaj na PW

Opublikowano

No wlaśnie nie mam jak,piszę tylko z komórki,tu jest komp zjebany.

Opublikowano

No wlaśnie nie mam jak,piszę tylko z komórki,tu jest komp zjebany.

...no to k**wa zadzwoń i mi wszystko opowiesz :cool1:

Opublikowano

Pumeks faktura wysłana :wink4: przed piątkiem wkleję "Zawiadomienie" :decayed:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 20:14_________________________________________________

zawiadomieniee.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.