Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

34,8

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

35,2 :decayed:

Opublikowano

63.4

Opublikowano

qurwa mydlany chyba Ci się głosowania pomyliły :decayed::kox::polew:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

qurwa mydlany chyba Ci się głosowania pomyliły :decayed::kox::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

qurwa mydlany chyba Ci się głosowania pomyliły :decayed::kox::polew:

nażarł się tych tanich ziemniaków co na hurcie kupuje i są skutki uboczne

Opublikowano

Ale dziś piękne, nowiutkie RS6 w sedanie na gdyńskich blachach widziałem :slina: Chociaż myślałem, że lepiej idzie bo podczas postoju na światłach szliśmy równo a nawet wysunąłem się do przodu o kilka cm. :decayed:

Opublikowano

Hej.

Wybieram sie do Gdanska w przyszlym tygodniu tylko jeszcze nigdy nie jechalem bezposrednio z Danii.

Ruszam z Hirtshals w Danii i w sumie googlemaps pokazuje mi 3 mozliwosci z Niemiec.

Mnie chodzi o to ze nie znam tej trasy a jade na 20" :) i 30profil wiec nie za bardzo chce mi sie jechac przez jakies pipiduwy. Jezeli ktos moze cos podpowiedziec to chetnie poslucham.

jedna trasa to przez niemcy polnocne i pozniej na szczecin, stargard, Kalisz pomorski, walcz, choinice itp

druga trasa to na slubice i pozniej gorzow wielk, walcz itp..

Moze byc i troche dalej ale zeby drogi byly jakos w miare :)

I na spota srodowego bym wpadl :)

Opublikowano

Ale dziś piękne, nowiutkie RS6 w sedanie na gdyńskich blachach widziałem :slina: Chociaż myślałem, że lepiej idzie bo podczas postoju na światłach szliśmy równo a nawet wysunąłem się do przodu o kilka cm. :decayed:

:polew:

Opublikowano

qurwa mydlany chyba Ci się głosowania pomyliły :decayed::kox::polew:

Raczej nie inaczej :)

nażarł się tych tanich ziemniaków co na hurcie kupuje i są skutki uboczne

Antonio kop bulwy dzisiaj cena dnia 6 pln :polew:

Opublikowano

6 ziko za woreczek???

Opublikowano

_Makki_ wg mnie lepsza pod tym względem jest trasa przez Szczecin :wink4:

Opublikowano

Hej.

Wybieram sie do Gdanska w przyszlym tygodniu tylko jeszcze nigdy nie jechalem bezposrednio z Danii.

Ruszam z Hirtshals w Danii i w sumie googlemaps pokazuje mi 3 mozliwosci z Niemiec.

Mnie chodzi o to ze nie znam tej trasy a jade na 20" :) i 30profil wiec nie za bardzo chce mi sie jechac przez jakies pipiduwy. Jezeli ktos moze cos podpowiedziec to chetnie poslucham.

jedna trasa to przez niemcy polnocne i pozniej na szczecin, stargard, Kalisz pomorski, walcz, choinice itp

druga trasa to na slubice i pozniej gorzow wielk, walcz itp..

Moze byc i troche dalej ale zeby drogi byly jakos w miare :)

I na spota srodowego bym wpadl :)

do Gdańska trasa szczecin-chojnice-itd :shocked:

a po c**ja :mysli:

szczecin-koszalin-słupsk-gdańsk....................idealna trasa dla 20" :cool1:

Opublikowano

Hej.

Wybieram sie do Gdanska w przyszlym tygodniu tylko jeszcze nigdy nie jechalem bezposrednio z Danii.

Ruszam z Hirtshals w Danii i w sumie googlemaps pokazuje mi 3 mozliwosci z Niemiec.

Mnie chodzi o to ze nie znam tej trasy a jade na 20" :) i 30profil wiec nie za bardzo chce mi sie jechac przez jakies pipiduwy. Jezeli ktos moze cos podpowiedziec to chetnie poslucham.

jedna trasa to przez niemcy polnocne i pozniej na szczecin, stargard, Kalisz pomorski, walcz, choinice itp

druga trasa to na slubice i pozniej gorzow wielk, walcz itp..

Moze byc i troche dalej ale zeby drogi byly jakos w miare :)

I na spota srodowego bym wpadl :)

Tak jak Tomeks mówi i powinno być dobrze :good: Dopiero w Gdańsku będzie sporo wężykowania jak poznasz nasze koleiny, dziury łaty i przebudowy przed euro :decayed:

Opublikowano

dzięki za głosowanie :hi:

4.1 % Timisoara 40 votes

40.3 % Gdansk 394 votes

17.5 % Malte 171 votes

18.7 % Nice 183 votes

2.4 % Costanta 23 votes

5.7 % Odessa 56 votes

11.3 % Rabat 110 votes

...jak otworzą tą linie to sobie bilet miesięczny wykupie ... :decayed:

Opublikowano

3mam Cię za słowo :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

dzięki za głosowanie :hi:

4.1 % Timisoara 40 votes

40.3 % Gdansk 394 votes

17.5 % Malte 171 votes

18.7 % Nice 183 votes

2.4 % Costanta 23 votes

5.7 % Odessa 56 votes

11.3 % Rabat 110 votes

...jak otworzą tą linie to sobie bilet miesięczny wykupie ... :decayed:

To Łepski nabił bo siedzi tu i tam po 24h/dobę :decayed:

Opublikowano

Łepski w nagrodę tym razem ty będziesz mógł puknąć :sex: Blackpolone dopilnuje tego osobiście .... :cool1:

i to nawet kiedy tylko będziesz miał ochotę bo będziesz mógł przylecieć i go zapiąć na jego terenie ..... :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Hej.

Wybieram sie do Gdanska w przyszlym tygodniu tylko jeszcze nigdy nie jechalem bezposrednio z Danii.

Ruszam z Hirtshals w Danii i w sumie googlemaps pokazuje mi 3 mozliwosci z Niemiec.

Mnie chodzi o to ze nie znam tej trasy a jade na 20" :) i 30profil wiec nie za bardzo chce mi sie jechac przez jakies pipiduwy. Jezeli ktos moze cos podpowiedziec to chetnie poslucham.

jedna trasa to przez niemcy polnocne i pozniej na szczecin, stargard, Kalisz pomorski, walcz, choinice itp

druga trasa to na slubice i pozniej gorzow wielk, walcz itp..

Moze byc i troche dalej ale zeby drogi byly jakos w miare :)

I na spota srodowego bym wpadl :)

W Niemczech od Lubeki 20ką,aż do Kołbaskowa,a w Polsce 6ką,aż do Gdańska.Kawałek po niemieckiej stronie i kawałek po polskiej jest jeszcze stara berlinka w okolicach granicy,po zatem naprawdę niezła nawierzchnia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.