Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki jest do Ola numer tel.?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

503-586-676

wysil móżdżek :decayed:http://az.gda.pl/kontakt.html

Opublikowano

cZekajcie na mnie z prezentem.będę przed 19.

Opublikowano

503-586-676

wysil móżdżek :decayed:http://az.gda.pl/kontakt.html

Ty nie bądź taki Only You :polew:
Opublikowano

oki, a może wydrapiemy na skórce gałki nasze niki z forum :mysli:

:polew:

Opublikowano

Bieniek i co w końcu masz zrobione w silniku ? Co go bolało ? :mysli:

Opublikowano

Postaram się być, w tym tygodniu mam popo, więc jeśli będzie mało roboty to się urwę :> Jeśli będzie dużo to d*pa blada ale wtedy proszę udokumentować telefonem moment wręczania gały :>

Opublikowano

Bieniek i co w końcu masz zrobione w silniku ? Co go bolało ? :mysli:

Na dzien to dzisiejszy zregenerowana pompa, nowe koncowki wtryskow.Sciagniete i przeszlifowane glowice.

Wszedzie nowe uszczelki.Nowy aku :)

Zobaczymy jak odpali dzisiaj auto :mysli: :mysli:

Opublikowano

Robimy tego grila bo nie wiem czy kiełbasę kupować;)

Opublikowano
:hi: frekwencja jak nigdy :decayed:
Opublikowano

No no frekwencja jak nigdy bo wszyscy do Ola z życzeniami przyjechali :decayed: no i każdy był ciekawy jak chodzi Bieńka padaczka ja się przejechałem i powiem że idzie idzie :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

podziekował :hi:

Opublikowano

Tzn ile luda było? I kto prócz stałych bywalców? :>

Opublikowano

Tzn ile luda było? I kto prócz stałych bywalców? :>

Ty się lepiej tłumacz czemu Cię nie było :tongue4:
Opublikowano

No pisałem wczoraj że mam popo, czyli drugą zmianę i nie wiem czy uda mi się urwać wcześniej. Ale dzwoniłem dziś do Olka z życzeniami. Mówił, że strasznie c**jowa gała, w dodatku używana i nie z RS4 tylko zwykła ;-)

Opublikowano
:hi: Panowie macie jakiś fajny nocleg we wieżycy ? blisko wyciągów w jakimś dobrym punkcie? bardzo będę wdzięczny za info. :good:
Opublikowano

No pisałem wczoraj że mam popo, czyli drugą zmianę i nie wiem czy uda mi się urwać wcześniej. Ale dzwoniłem dziś do Olka z życzeniami. Mówił, że strasznie c**jowa gała, w dodatku używana i nie z RS4 tylko zwykła ;-)

Dobra dobra powiedz że też byś chciał taką :polew:
Opublikowano

:hi: Panowie macie jakiś fajny nocleg we wieżycy ? blisko wyciągów w jakimś dobrym punkcie? bardzo będę wdzięczny za info. :good:

http://www.rancho.szymbark.pl/ :good:
Opublikowano

No pisałem wczoraj że mam popo, czyli drugą zmianę i nie wiem czy uda mi się urwać wcześniej. Ale dzwoniłem dziś do Olka z życzeniami. Mówił, że strasznie c**jowa gała, w dodatku używana i nie z RS4 tylko zwykła ;-)

Dobra dobra powiedz że też byś chciał taką :polew:

Ale ja nie mam awtomata :>

Kurwaaa, 2 godziny walczyłem z autem bo nie chciało na mrozie odpalić, kable, srable i inne wynalazki... W końcu okazało się, że padła bateryjka w pilocie od alarmu :polew: Wymieniłem w 30 sekund bo mam całą zgrzewkę zapasowych i pojechałem wp***u wkurwiony, że od razu nie sprawdziłem tego gówna :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.