Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Że zgodziłeś się po Bienka przyjechać :wallbash:

nawet nie wiesz jak bardzo tego żałuje :gwizdanie:

Patryk,trzeba było wpaść do tej komunistycznej stołówki,k**wa,co za lokal :polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Że zgodziłeś się po Bienka przyjechać :wallbash:

nawet nie wiesz jak bardzo tego żałuje :gwizdanie:

Patryk,trzeba było wpaść do tej komunistycznej stołówki,ku***,co za lokal :polew:

odwoziłem portowców, brakowało przykręconych misek do stołu :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 18:54_________________________________________________A mało tego z tego miejsca co mnie widzieliście , to oni się taxi wozili :kox: na tą stołówkę . Na miejscu kierowcy za c**j kursu bym nie wziął takich brudasów do prawie nowego auta :kwasny:
Opublikowano

Ma ktoś jakiegoś dobrego blacharza?? Typ mi się dzisiaj w tyłek wpasował przed Cristalem we wrzeszczu :wallbash: co za młot, najgorosze ze zderzak wjechał do środka..

http://www.kikcar.pl/

znam i polecam

Opublikowano

Ma ktoś jakiegoś dobrego blacharza?? Typ mi się dzisiaj w tyłek wpasował przed Cristalem we wrzeszczu :wallbash: co za młot, najgorosze ze zderzak wjechał do środka..

http://www.kikcar.pl/

znam i polecam

Cenowo jakoś znośnie? :decayed:

Opublikowano

Ma ktoś jakiegoś dobrego blacharza?? Typ mi się dzisiaj w tyłek wpasował przed Cristalem we wrzeszczu :wallbash: co za młot, najgorosze ze zderzak wjechał do środka..

http://www.kikcar.pl/

znam i polecam

Cenowo jakoś znośnie? :decayed:

zawsze sie można dogadać

powiem jedno robią profesjonalnie ale nie tanio :wink4:

jeśli chcesz dobrze solidnie i tanio to te trzecie nie pasuje..

ale zawsze można się dogadać

zadzwoń chłopaki do rany przyłóż

Jacek i Arek :good:

Opublikowano

Ma ktoś jakiegoś dobrego blacharza?? Typ mi się dzisiaj w tyłek wpasował przed Cristalem we wrzeszczu :wallbash: co za młot, najgorosze ze zderzak wjechał do środka..

http://www.kikcar.pl/

znam i polecam

Cenowo jakoś znośnie? :decayed:

zawsze sie można dogadać

powiem jedno robią profesjonalnie ale nie tanio :wink4:

jeśli chcesz dobrze solidnie i tanio to te trzecie nie pasuje..

ale zawsze można się dogadać

zadzwoń chłopaki do rany przyłóż

Jacek i Arek :good:

Sie rozumie! Dzięki :good: w tym tyg bd się kontaktował jakoś :)

Opublikowano

Dawaj foty :kwasny:

Opublikowano

Dawaj foty :kwasny:

o 10 na myjke pojade i ocenić stan kół, bo jedna opona mi poszla, a druga felga jest uszczerbiona, umyją mi auto i porobie foty...

masakra ile daje małe gówienko o nazwie ESP...

i następna masakra, że mam mini casco... bo oczywiście co? posłuchałam się OJCA...[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 08:48_________________________________________________a ESP montuje na bank! bo to nie robota... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

siemano :hi:

-30 :banan::banan::banan:

u mnie zima z wszystkimi autami i ludźmi wygrywa :wallbash: :wallbash:

tylko a4 odpaliła :polew:

Opublikowano

Moje się poddało bo od piątkowego południa nie jeździłem i dziś zonk. Już prawie odpaliło i nagle przestało , znaczy kręci ale nie telepie jak zawsze na mrozie :> Chyba paliwo zamarzło a miałem statoil gold k**wa...

Opublikowano

Nie ma to jak benzynka :pali:

Opublikowano

dzisiaj odpalałem ravke pierwszy raz od jakis 3tyg,zapaliła od kopa,może 2 obroty rozrusznika,w zasadzie bez różnicy od odpalania gdy jest +20,aż byłem zdziwiony :)

Opublikowano

dzisiaj odpalałem ravke pierwszy raz od jakis 3tyg,zapaliła od kopa,może 2 obroty rozrusznika,w zasadzie bez różnicy od odpalania gdy jest +20,aż byłem zdziwiony :)

o 11tej było już tylko -12 :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dzisiaj odpalałem ravke pierwszy raz od jakis 3tyg,zapaliła od kopa,może 2 obroty rozrusznika,w zasadzie bez różnicy od odpalania gdy jest +20,aż byłem zdziwiony :)

o 11tej było już tylko -12 :decayed: :decayed: :decayed:

taa,o 11...

...to ja spałem :polew:

Opublikowano

Afn pali od strzała,ale Volvo zamarzło w pi..zdu.. :disgust:

Opublikowano

k**wa,dziewuchy dzwonią,że w sklepie im dupska marzną,muszę jechac do OBI po grzejnik,znowu 4stówki w plecy :kwasny:

Opublikowano

i prądu wpieprzą :gwizdanie:

Opublikowano

Afn pali od strzała,ale Volvo zamarzło w pi..zdu.. :disgust:

taka furmanka :polew: ,a była taka ładna amerykanska :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.