Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tu taka cisza?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

toyota zaczeła mi palić poniżej 10,często jest poniżej 9:shock3:

kuźwa może faktycznie tak jak Olo mówił jest walnięty termostat i była niedogrzana:eusathink:zrobiło się cieplej i spalanie spadło.

Opublikowano

To nie mozesz tego sprawdzic??

---------- Post added at 09:24 ---------- Previous post was at 09:22 ----------

Tomasz masz zgłoszone wentylatory z audika?:naughty::naughty:

Opublikowano

jak?

Olo niema kabla do toyoty

Opublikowano

No to szukaj kogos kto ma.Zadzwon do Ola,niech zapyta czy Karol ma.

Opublikowano

hehe,jeszcze nie,będą jeszcze jedne oględziny:whistling::naughty:

Opublikowano
hehe,jeszcze nie,będą jeszcze jedne oględziny:whistling::naughty:

To wiesz co robic?Czy mam juz dzialac??

Opublikowano

mówił że Karol ma,ale niema czasu jakoś podjechac do niego

---------- Post added at 09:28 ---------- Previous post was at 09:25 ----------

ale co,ja mam dac tobie swój,a sobie kupować????

...przecież ja robie sam,a nie bezgotówkowo:whistling:

Opublikowano

Aaaa to lipa.Ale mozna zglosic i bedzie za free wtedy:decayed:

Opublikowano

chyba będę brał ten zderzak kompletny z wrocławia za 2500,albo ten z eSy za 2300,to powiem,żeby dorzucili wentylator w gratisie,moze się uda:wink:

Opublikowano

Kiedy bedziesz zalatwial temat?

Opublikowano

po zlocie

chyba skocze do wrocławia osobiście po części,bo i tak muszę lecieć do kalisza,więc przy okazji załatwię i to,ten co ma ten zderzak,ma bdużo części,wziąłbym wszystko od jednego,byłoby taniej i może udałoby się dostać wszystko z jednego auta,znaczy zderzak,maske i błotnik.

Opublikowano

No to zalatwiaj wentylator dla mnie. :decayed:

Opublikowano

nie no,jak będę tam brał wszystko,to wentylator dadzą myślę bez problemu:wink:

tak się zastanawiam czy warto mi brać kompletny zderzak,w sumie samą skorupe kupie za 500 bez problemu,grill S4 z blendą w ASO 1150,kierownice 150,czyli za 1800 mam zderzak z nowiutkim grillem

Opublikowano

Mistrzuniu bedziesz o Wypycha to zagadaj o F1.Ja bankowo chce jechac!

Opublikowano

niema problemu,mówimy że chcemy i jedziemy,ten przykurcz się cieszy jak małe dziecko jak ktoś do niego przyjeżdża:cool1:

wczoraj Monika pisała,że od 2 dni przebiera nogami i popuszcza ze szczęścia,wziął śpiwór i koczuje juz na lotnisku:grin:

Opublikowano

jaaaaaaaaa jakie dziwne to nowe forum...

pomożcie mi chłopaki jakieś fajne 17" znaleźć do Leona, czarne bym chciała!!!!

i btw. co tam u Was słychać, ja w wirze pracy nawet nie mam kiedy wpaść na spota :(

Opublikowano
Mistrzuniu bedziesz o Wypycha to zagadaj o F1.Ja bankowo chce jechac!

Bieniu już taki temat kiedyś był zakładany więc można go odświeżyć ....:wink:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?117874-WYJAZD-NA-GRAND-PRIX-FORMU%A3Y-1-DO-BELGII-(27-29-SIERPIE%D1)

---------- Post added at 19:19 ---------- Previous post was at 19:15 ----------

Bilety już w sprzedaży na 2012

http://www.mygpticket.com/f1/pol/race/belgium_f1/listabiletowformuly1

Opublikowano

tomcio kiedy lecisz do kalisza

moze z wawy odebralbys koledze klape - tyle ze bez spojlera jest :decayed:

---------- Post added at 10:53 ---------- Previous post was at 09:23 ----------

juz kupilem klape z drezdenka - kolo poznania :whistling: pod daszek s-line z ori ciemna szybka z wysylem za 400

Opublikowano

idzie wiosna, zapraszam na pranie autek ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.