Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To można się spiknąć na Shellu 42km A1. Ustalimy na spocie, jak Cię nie będzie to przedzwonimy

z darmowym prysznicem dla kierowców :kox:

i pewnie z darmowymi pieczarkami na posadzce

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To można się spiknąć na Shellu 42km A1. Ustalimy na spocie, jak Cię nie będzie to przedzwonimy

z darmowym prysznicem dla kierowców :kox:

i pewnie z darmowymi pieczarkami na posadzce

nie tylko u mnie klimaty z roboty :grin:

Opublikowano
To można się spiknąć na Shellu 42km A1. Ustalimy na spocie, jak Cię nie będzie to przedzwonimy

46km MOP Olszyna 1km za zjazdem na Pelplin jest Shell :naughty: z darmowym prysznicem dla kierowców :kox:

42, nie 46 paczki im kur.wa woziłem :facepalm:

Opublikowano
To można się spiknąć na Shellu 42km A1. Ustalimy na spocie, jak Cię nie będzie to przedzwonimy

46km MOP Olszyna 1km za zjazdem na Pelplin jest Shell :naughty: z darmowym prysznicem dla kierowców :kox:

42, nie 46 paczki im kur.wa woziłem :facepalm:

starzejesz się albo przytyłeś,że pamięć Cię zawodzi :decayed:

Opublikowano

Jeb.ał ich pies, przez nich mam ryse na psychice :kox::kox:

Opublikowano

szczerze,to sam nie jestem pewien,bo może i 42gi i chyba Olsze nie Olszyna :decayed::decayed:

Opublikowano

Dokładnie MOP Olsze :good:

Opublikowano
Dokładnie MOP Olsze :good:

no,a w drugą Rotembark,czy jakoś..:wink:

Opublikowano

Zna ktoś jakiś sklep tapicerski w 3city? Potrzebuje kleju by przykleić materiał na materiał, najlepiej w sprayu.

Opublikowano

siemka. i jak startujecie o 24 spod bramek?

Wladimir masz jeszcze jakieś bluzy tommiego? coś w rozmiarze M by mnie interesowalo..

Opublikowano

No oki coś tam wyszukam i wezmę ze sobą:thumbup1:

Opublikowano

widzialem wczesniej na aukcji takie granatowe bluzy klasyczne, jakbyś takie miał,to pewnie bym wziął. Coś z damskich "M" też mozesz zabrać jak masz miejsce w bagażniku, może moja Kasia sobie coś by wybrała...

Pewnie dołącze do Was w łodzi jak bedziecie jechać, także jeszcze bliżej piątku odezwe sie ustalić szczegóły :wink:

Opublikowano

Oki coś zapakuję, jak coś to się widzimy na miejscu bo ja jadę sam około 24 z Helu:kwasny:

Opublikowano

No nareszcie burak Tomeks z Jacą zrobili zakup poszło wszystko bardzo składnie i za 1h wreszcie jadą qurwa...:decayed:

Opublikowano

Wypsiu już Monika narzekała,że mogli by jechać, bo jakiś taki smród od tomeksa czuć :polew:

Opublikowano
Wypsiu już Monika narzekała,że mogli by jechać, bo jakiś taki smród od tomeksa czuć :polew:

...no no jebie od niego starymi ludźmi i moczem ...:decayed:

Opublikowano
No nareszcie burak Tomeks z Jacą zrobili zakup poszło wszystko bardzo składnie i za 1h wreszcie jadą qurwa...:decayed:

co tam kupili ciekawego

Opublikowano

Transita po rumunach od tureckiego handlarza także sobie wyobraź... :whistling::decayed::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.