Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

pany,ile można by wołać za moją a4 w takim stanie jak jest?

nie wiem, 25k-30k

ale czy ktoś się odezwie :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba 30k to lekkim c**jkiem

zderzak,maske,błotnik w idealnym stanie z identycznym kodem lakieru+nadkole,wszystko z jednego auta,mogę kupić za 2k,więc cała naprawa wyjdzie max 3k

30+3+33k,myślę że takiej B7 nie kupisz za mniej niż 40k,chyba że jakiegoś słabo wyposażonego parcha z multi i narywaniem.

hmm,moze zrobie tak i opierdole ją za 40-38k i wezmę od jacy,myślę ze sprzedałaby się dosyc szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 i 2.0 bo tego jest multum i szukają ich w większości dusigrosze,co patrza tylko żeby mało paliło i było tanie,tak sie mi wydaje,takiego nie przyciągniesz wyposażeniem i stanem auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Siemka chłopaki,

orientujecie się może jakimi autami WORD przy Polnej w Gdańsku przeprowadza egzaminy na kat. B ?

Punciakami, Yarisami czy Fabiami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tylko Yarisy,bo punciaków już nie widze od jakiegoś czasu,a jeżdżę koło wordu kilka razy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 i 2.0 bo tego jest multum i szukają ich w większości dusigrosze,co patrza tylko żeby mało paliło i było tanie,tak sie mi wydaje,takiego nie przyciągniesz wyposażeniem i stanem auta.

no 2.5 też nie grzeszy dobrą opinią :whistling:

masz już wycenę?? policz sobie tak kase, żeby szybko pchnąć złoma i jazda z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antoni mozesz sprawdzic mi nr w etce tego elementu pod galka w A8 - potrzebne to do mojej i Ola galki aby wygladalo na ori :whistling:

dsc42292.jpg

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:45 ----------

aha jutro przywioze dystansiki dla ciebie i tomcia

mojej juz na pazdziochu :decayed: jest ostro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj ze zrozumieniem kartoflu bity:cool1:,mi nie chodzi o opinie o aucie,awaryjne czy nie,chodzi o potencjalnych klientów jaki poszczególne modele ściągają,jaki target mierzy w określony rodzaj i czego oczekuje po samochodzie,jażysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no k**wa na 2.5 się wiara nie rzuca i z 2.0 jest ten sam problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antoni mozesz sprawdzic mi nr w etce tego elementu pod galka w A8 - potrzebne to do mojej i Ola galki aby wygladalo na ori :whistling:

http://img138.imageshack.us/img138/1213/dsc42292.jpg

załatw VIN fury która ma taką gałkę - poszukaj na ogłoszeniach bo mogę się pomylić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha oki, juz szukam :decayed:

---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

wladi :facepalm::grin:

---------- Post added at 19:55 ---------- Previous post was at 19:54 ----------

kurfa te alle wieczorem chodzi jak gowno :kwasny:

---------- Post added at 19:59 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

i NR: WAUZZZ4E48N003423

---------- Post added at 20:00 ---------- Previous post was at 19:59 ----------

87175815.jpg

ale koza czerwone papy w A8 :decayed:

---------- Post added at 20:05 ---------- Previous post was at 20:00 ----------

dobranoc :hi:

synek zabkuje :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no k**wa na 2.5 się wiara nie rzuca i z 2.0 jest ten sam problem

jest sporo ludzi,którzy chcą mieć dobrze wyposażone auto,z dużym mocnym silnikiem i są skłonni za to zapłacić,to jest mój klient na całe auto.

są ludzie którzy chca miec wypas i moc,ale brak im kasy,to jest mój klient na auto w stanie w jakim jest teraz.

...a co do rzucania sie na 2.5 i 2.0,tak naprawdę tylkoi garstka ludzi jaży o co caman z awaryjnością,większość nie wie nic na ten temat.

a po za tym wszystkim,B7 1.9 i 2.0 w otomoto jest 1200 a 2.5 2.7 3.0 120,większość ludzi kupując po prostu się napala i jak już pojedzie obejrzeć,to kupuje,chyba że jest ewidentny parch.

---------- Post added at 21:30 ---------- Previous post was at 21:25 ----------

...ale nawet ten koleś co mi z niemiec przywiózł to mówił że on tylko sprowadza B6 bo B7 słabo się sprzedają:kwasny:

a co miał ci powiedzieć,skoro zamówiłeś B6? -panie,B6 juz nikt nie bierze,teraz wszyscy chcą B7 :whistling::wink:

powiedział tak choćby dlatego,że na B6 ma większe przebicie,bo szwab szybciej odda taniej(stosunkowo oczywiście)B6 niż B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spinacie się coś ostatnio.. :D

wkleję tutaj ogłoszenie które dałem na forum.. może coś komuś z was sie przyda

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Robiąc wiosenne porządki w garażu postanowiłem pozbyć sie paru gratów. Myślę że cena jest na prawdę okazyjna i warto.

Preferowany odbiór osobisty, ale mogę też wysłać te koła (koszt pokrywa kupujący)

Repliki Avus III

8x17" (ET ok 43-45) z oponami zimowymi Pirellli Sotto Zerro, opony przelatały 1,5 sezonu. jakoś ok 5mm bieżnika.

Felgi pomalowane proszkowo na czarny mat. Powłoka świetnie się prezentuje i jest bardzo wytrzymała

Jedno koło minimalnie zadrapane(w normalnym użytkowaniu niewidoczny ślad, ale foto daje niżej)

Niestety posiadam tylko trzy dekielki (niepomalowane) ja śmigałem całą zimę z czarnymi śrubami i wyglądało ok.

Jeżeli komuś potrzebne na lato, możliwość sprzedaży bez opon.

1500zł (cena z oponami)

900zł (cena bez opon)

DSC01843.JPG

DSC01844.JPG

DSC01845.JPG

DSC01847.JPG

DSC01864.JPG

Repliki RS4

8,5x19" ET45

Jedna felga, o lekko innym wzorze. Przy założeniu na auto niewidoczna sprawa. Jedno koło możliwe że jest minimalnie krzywę. Lub miałem źle wyważone opony. W każdym razie sprawa do sprawdzenia.

Normalne ślady użytkowania jak na zdjęcia

Za śmieszną kasę. Za dopłatą 250zł mogę je pomalowac proszkowo na czarny, biały, srebrny, różowy itd.

700zł

950zł (z proszkowym malowaniem)

DSC01856.JPG

DSC01855.JPG

DSC01857.JPG

DSC01858.JPG

DSC01862.JPG

opony Continental 235/40

Idelne na jeszcze jeden sezon 3-4mm bieznika. Przez ostatnie dwa lata mało jeźdzone (może z tysiąć kilometrów zrobiły) Cały czas załozone na felgi i dobrze natłuszczone. Guma nie sparciała itd. Polecam

500zł

DSC01849.JPG

DSC01850.JPG

DSC01851.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-0HPFYeTCEGI/T3NGSfkm89I/AAAAAAAAEG4/nlEujElJncE/s1024/DSC01854.JPG/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...