Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz letni ma organizować Dziadek, podobno Piła wchodziła w grę.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wszystko było zorganizowane już łącznie ze sprzętem pomiarowym na lotnisko itd ale potrzebny był ktoś kto by się podpisał pod wynajmem lotniska - tym samym wzięciem na siebie odpowiedzialności za 100osób latających po pasie 200km/h - ja się bałem zaryzykować jak zresztą każdy rozumny człowiek na tym forum bo nie było chętnego :wink:

Opublikowano

Kiedyś w drodze do domu zrobiłem to foto, słabo wyszło więc powiem, że na tylnej szybie tego gościa przede mną, Mydło nabazgrał paluchem tekst - "Tu byłem mydło" (widać przy powiększeniu). Taki stary a takie durne żarty mu w głowie :decayed: Poza tym ciekawi mnie co robiłeś u tego kolesia na pace? :grin:

20120201132526.jpg

Opublikowano

OOOO Makówa jest :decayed: myślałem, że zapadłeś się pod ziemię :grin:

Opublikowano

Jak się na spotach nie pojawiasz to nic dziwnego :decayed:

Opublikowano

oj tam, oj tam

Opublikowano

Wesołych Świąt, smacznego jaja i mokrego dyngusa itp, itd ale najbardziej cieszy mnie cały tydzień WOLNEGOOOO!!! :buhaha::buhaha::buhaha::yeee::yeee::yeee:

Opublikowano

Dzięki i ja również dołączam się do życzeń:hi:

Opublikowano

wesołych wszystkim :gicior:

Opublikowano

Zdrowych :wink:

---------- Post added at 15:02 ---------- Previous post was at 14:54 ----------

p><p><img src=[/img]

Ładnie???

Opublikowano

no smietniki ładne,takie kolorowe:naughty:

Opublikowano

yhy,

PS B5 na VP? - ile pali Gośce?

Opublikowano

Gośka nim nie jeździ :naughty:

Afn tak ok. 6l

Opublikowano
Zdrowych :wink:

---------- Post added at 15:02 ---------- Previous post was at 14:54 ----------

Ładnie???

Ładnie :decayed:

Opublikowano

Leszcze !? Gdzie najlepiej regenerują felgi w 3M ?? Mam do zrobienia 18 AMG do Mietka - mają poharatane ranty - ktoś sobie latał ładnie po krawężnikach a one boki ramion mają lakierowane na srebrno a fronty polerowane na "pół lustro"... Myślałem o tym gościu z Traktu św. Wojciecha ale może gdzieś robią lepiej...

---------- Post added at 17:35 ---------- Previous post was at 17:34 ----------

Gili od czego to felga? Pasek wygląda nie głupio... :wink:

Opublikowano

<a  href=http://img818.imageshack.us/img818/5425/caddy003.jpg' alt='caddy003.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]

Te 17ki były na Pasku.

Teraz mam 18ki z Phantoma.

Zimówki miałem 15ki profil 195,a teraz 235 i po zmianie osiągi odczuwalnie spadły.

Zastanawiam się nad podniesieniem mocy...,ile może dać i kosztować dobry program?

Opublikowano

Program w AFN powinien dać 130-140 kucy. Co do ceny to jak ja robiłem w Tune-Upie to płaciłem 700zł za grupowego a normalnie chyba ok 1000zł kosztował. Ale lepiej jedź do Zoltara z tym że nie wiem ile on bierze. Chyba Antonio u niego robił ale pewny nie jestem.

Opublikowano

Albo zagadaj z spanky :naughty:Gili

Opublikowano
Program w AFN powinien dać 130-140 kucy. Co do ceny to jak ja robiłem w Tune-Upie to płaciłem 700zł za grupowego a normalnie chyba ok 1000zł kosztował. Ale lepiej jedź do Zoltara z tym że nie wiem ile on bierze. Chyba Antonio u niego robił ale pewny nie jestem.

Tomeks wspominał,że Zoltar ma pojęcie :smiley:

Opublikowano

Tomeks wspominał,że Zoltar ma pojęcie :smiley:

Sprawdzałem swego czasu moc w Bmc-e u niego i z gatki chłopak ma poukładane w głowie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.