Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek jest sprawa którą zamieszczam poniżej

Dystanse

110zł za 16-20mm

200zł za 10mm do 14mm

150zł za dystanse b8>b7 10mm

za szt,pare,komplet?
kpl

To może lista:

1. ZuKeRs - 2 kpl - 4x17:4x20

2. Tomeks - 2,5 kpl - 2x17:4x17:4x20

3. Antonio - 1 kpl - size?

4. Bieniek - 1 kpl - 4x10

To już wszystko wiadomo, poczekajmy na Artura - choć podejrzewam że weźmie 10mm :naughty: .

W/g mnie cena jest :good::kox:

Poprosze dla mnie tak jak w tabelce :hi:

oka, jeszcze chwilę poczekam bo mam dużo roboty. Na marzec jest trochę gorzej :kwasny: więc wtedy wam to zapuszczę, tak gdzieś 1-2 tydzień :good:
:good:

Cale stadko dystansow lezakuje dalej u mnie w bagazniku i nie ma chetnych za cene jaka ty podales czyli 110 za pare :whistling:

---------- Post added at 19:14 ---------- Previous post was at 19:13 ----------

no i prosze zwroc uwage ze pozniej jest cala masa informacji zamowienia ktora potwierdzasz gdzie gdzie wyraznie napisane 1kpl - 4 x cos tam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

no k**wa na 2.5 się wiara nie rzuca i z 2.0 jest ten sam problem

jest sporo ludzi,którzy chcą mieć dobrze wyposażone auto,z dużym mocnym silnikiem i są skłonni za to zapłacić,to jest mój klient na całe auto.

są ludzie którzy chca miec wypas i moc,ale brak im kasy,to jest mój klient na auto w stanie w jakim jest teraz.

...a co do rzucania sie na 2.5 i 2.0,tak naprawdę tylkoi garstka ludzi jaży o co caman z awaryjnością,większość nie wie nic na ten temat.

a po za tym wszystkim,B7 1.9 i 2.0 w otomoto jest 1200 a 2.5 2.7 3.0 120,większość ludzi kupując po prostu się napala i jak już pojedzie obejrzeć,to kupuje,chyba że jest ewidentny parch.

---------- Post added at 21:30 ---------- Previous post was at 21:25 ----------

...ale nawet ten koleś co mi z niemiec przywiózł to mówił że on tylko sprowadza B6 bo B7 słabo się sprzedają:kwasny:

a co miał ci powiedzieć,skoro zamówiłeś B6? -panie,B6 juz nikt nie bierze,teraz wszyscy chcą B7 :whistling::wink:

powiedział tak choćby dlatego,że na B6 ma większe przebicie,bo szwab szybciej odda taniej(stosunkowo oczywiście)B6 niż B7.

Otwórz oczy Tomaszu :facepalm: 2.5 sprzedaje się bardzo ciężko...,a jedyna obiegowa opinia,to,że się pier**li. Zobacz jak długo wiszą ogłoszenia. ak byś miał Q...,to może by się jakiś gówniarz rzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie:whistling:,na pytanie czy to cena za szt,pare,komplet, odpowiedziałeś kpl:cool1:,do tego nie skorygowałeś po zamieszczeniu listy:wink:

rdzewuś,pozamawialiśmy,bo cena dobra była:wink:

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:37 ----------

Otwórz oczy Tomaszu :facepalm: 2.5 sprzedaje się bardzo ciężko...,a jedyna obiegowa opinia,to,że się pier**li. Zobacz jak długo wiszą ogłoszenia. ak byś miał Q...,to może by się jakiś gówniarz rzucił.

zjebane B6 w multi to i owszem:decayed:

chcesz kupić przyzwoicie wyposażone B7 z lepszym silnikiem niż R4,jaki masz wybór nie dysponując za dużą gotówką?.......jedyny wybór to BDG,których jest dosłownie kilka w ogłoszeniach.

2,7 i 3,0 sa dużo droższe,do tego jest masa ludzi,którzy po prostu boją się/nie znają automatu,z Q jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 4 B6 2,5 tdi w multitroniku to się kupuje tylko żeby pokazać sąsiadom że się ma pieniądze i choć wstawi się go na pół roku w garaż to i tak skrzynia i silnik umrze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUUHHHAAHHHAA:polew::polew::polew:

ale Gilon zabłysną choć na chwilę w pipkowie:decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie:whistling:,na pytanie czy to cena za szt,pare,komplet, odpowiedziałeś kpl:cool1:,do tego nie skorygowałeś po zamieszczeniu listy:wink:

rdzewuś,pozamawialiśmy,bo cena dobra była:wink:

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:37 ----------

Otwórz oczy Tomaszu :facepalm: 2.5 sprzedaje się bardzo ciężko...,a jedyna obiegowa opinia,to,że się pier**li. Zobacz jak długo wiszą ogłoszenia. ak byś miał Q...,to może by się jakiś gówniarz rzucił.

zjebane B6 w multi to i owszem:decayed:

chcesz kupić przyzwoicie wyposażone B7 z lepszym silnikiem niż R4,jaki masz wybór nie dysponując za dużą gotówką?.......jedyny wybór to BDG,których jest dosłownie kilka w ogłoszeniach.

2,7 i 3,0 sa dużo droższe,do tego jest masa ludzi,którzy po prostu boją się/nie znają automatu,z Q jest podobnie.

nie pomyślałeś,że mało ich wyprodukowano...

---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 20:12 ----------

a 4 B6 2,5 tdi w multitroniku to się kupuje tylko żeby pokazać sąsiadom że się ma pieniądze i choć wstawi się go na pół roku w garaż to i tak skrzynia i silnik umrze ...

żenua :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomyślałeś,że mało ich wyprodukowano...

oczywiście,masz racje,tylko co ma piernik do wiatraka?:whistling:

chcesz kupić przyzwoicie wyposażone B7 z lepszym silnikiem niż R4,jaki masz wybór nie dysponując za dużą gotówką?.......jedyny wybór to BDG,których jest dosłownie kilka w ogłoszeniach.

to jest istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie trzeźwieję ale już bynajmniej mi się ręce nie trzęsą:polew:

Nie chciałbym Cię martwić, ale to właśnie zły oznak :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem 28 lutego że 110zł za oś, ale jakoś wszystkim to umknęło..

pierwsze wrażenia to wielkie gów.. mam nadzieję że będzie coś lepiej..

kto chciał te dystanse i jakie rozmiary?

ja wam cenę podawałem, ale teraz już nie pamiętam jaką.. ok 110zł za kpl na oś. Musieli byście mi podać jeszcze raz te wymiary i dam tokarzowi do zrobienia to na dniach..

mniejsza o to, nie chce mi się nawet na ten temat wykłucać. Ale za ok 25zł od sztuki to by stolarz z drewna nawet nie dorobił :) tak czy inaczej nie mam ochoty na jakieś gadania, dogadam się zukersem w tej sprawie reszta u mnie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rdzewek,bez nerwów,zwykłe niedogadanie:wink:

choć szczerze,110 to jest w zasadzie zwykła rynkowa cena,przecież nikt by ci d*py nie zawracał,tylko kupił sobie w sklepie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej na allegro 20mm masz 150zł za 2szt więc wiesz.. trochę taniej po 90zł masz takie badziewie że szkoda gadać, ale mniejsza o to. Już sprawa załatwiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdro z mediolanu.Makaron z wawy jest na targach.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie weszlem na forum

Kurcze nie lubie takiej lipy:kwasny: .

Nie jestem dziadem aby teraz wyklocac sie o 200 gdzie pomimo ze sie nie znamy ale mam pewne zasady a towar widzialem jaki bralem - apropo jest idealny i dobrze wykonane :naughty:

Powiem w swoim imieniu. Moze taka propozycja:

wykonales - 22 sztuk dystansow - 8x20mm, 12x17mm i 2x15mm

zaplacilismy ci za nie dotychczas 400 + 220 antonio, ile jeszcze trzeba doplacic abys byl zadowolony i nie obrazony :whistling: a i to co mi zostalo w bagazniku sie sprzedalo.

PS:Na rynku sa dystanse 20mm za 150 wraz ze srubami - a sruby to 4zl za sztuke wiec dokladnie taka sama cena jak u ciebie piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej na allegro 20mm masz 150zł za 2szt więc wiesz.. trochę taniej po 90zł masz takie badziewie że szkoda gadać, ale mniejsza o to. Już sprawa załatwiona

150 ze śrubami http://allegro.pl/dystanse-20mm-audi-vw-57-1-5x112-5x100-sruby-i2221172346.html więc wiesz:wink:...jak juz w ten sposób mamy rozmawiać(co osobiście mi się nie podoba)

generalnie chodzi o to,że dystanse potrzebował tylko zukers,przez to że kontaktowaliście sie przez forum podłapaliśmy temat(bardziej z ciekawości),poszło pytanie o cene,okazała sie okazyjna,to zamówiliśmy,tylko i wyłącznie dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek jest sprawa którą zamieszczam poniżej
Dystanse

110zł za 16-20mm

200zł za 10mm do 14mm

150zł za dystanse b8>b7 10mm

za szt,pare,komplet?
kpl

To może lista:

1. ZuKeRs - 2 kpl - 4x17:4x20

2. Tomeks - 2,5 kpl - 2x17:4x17:4x20

3. Antonio - 1 kpl - size?

4. Bieniek - 1 kpl - 4x10

To już wszystko wiadomo, poczekajmy na Artura - choć podejrzewam że weźmie 10mm :naughty: .

W/g mnie cena jest :good::kox:

Poprosze dla mnie tak jak w tabelce :hi:

oka, jeszcze chwilę poczekam bo mam dużo roboty. Na marzec jest trochę gorzej :kwasny: więc wtedy wam to zapuszczę, tak gdzieś 1-2 tydzień :good:
:good:

Cale stadko dystansow lezakuje dalej u mnie w bagazniku i nie ma chetnych za cene jaka ty podales czyli 110 za pare :whistling:

---------- Post added at 19:14 ---------- Previous post was at 19:13 ----------

no i prosze zwroc uwage ze pozniej jest cala masa informacji zamowienia ktora potwierdzasz gdzie gdzie wyraznie napisane 1kpl - 4 x cos tam :decayed:

Tzn że są jeszcze zbędne dystanse??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa dyst 17 i 20mm cena 110 za 2sztuki bez srub

antonio jakie wziełeś, jaki efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...