Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wygląda wporzo ale trzeba by było obejrzeć z bliska:naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Witam Panowie. Macie może jakieś jakieś info na temat tego autka lub sprzedawcy?? http://otomoto.pl/audi-a4-2-7-bi-turbo-s4-navi-recaro-C23003652.html Pytam u Was bo mam tam ciut daleko :decayed: Prosiłbym o PW najlepiej.

Dzięki

auto-handel więc pewnie bez fajerwerków :grin:

Opublikowano

Czy chlodnica klimy

[h=1]8E0260403Q[/h] podejdzie do mojego parcha?

Opublikowano

ja mam przyznaną z końcówka T

http://autolech.net/start.asp?WCU=MW8E0260403T%A0AUDI%7C_8E0260403T_AUDI

tutaj wychodzi,że występują zamiennie

[TABLE=width: 100%]

[TD=class: kratkabottom, colspan: 2]Odpowiedniki[/TD]

[TD=class: kratkabottom]NRF[/TD]

[TD=class: kratkabottom]35560[/TD]

[TD=class: kratkabottom]VALEO[/TD]

[TD=class: kratkabottom]818190[/TD]

[TD=class: kratkabottom]VAN WEZEL[/TD]

[TD=class: kratkabottom]3005238[/TD]

[TD=class: kratkabottom, colspan: 2]Numery OE[/TD]

[TD=class: kratkabottom]AUDI[/TD]

[TD=class: kratkabottom]8E0.260.403 H[/TD]

[TD=class: kratkabottom]AUDI[/TD]

[TD=class: kratkabottom]8E0.260.403 J[/TD]

[TD=class: kratkabottom]AUDI[/TD]

[TD=class: kratkabottom]8E0.260.403 K[/TD]

[TD=class: kratkabottom]AUDI[/TD]

[TD=class: kratkabottom]8E0.260.403 L[/TD]

[TD=class: kratkabottom]AUDI[/TD]

[TD=class: kratkabottom]8E0.260.403 N[/TD]

[TD=class: kratkabottom]AUDI[/TD]

[TD=class: kratkabottom]8E0.260.403 Q[/TD]

[TD=class: kratkabottom]AUDI[/TD]

[TD=class: kratkabottom]8E0.260.403 T[/TD]

[TD=class: kratkabottom, colspan: 2]Cechy produktu[/TD]

[TD=class: kratkabottom]SKRZYNIA[/TD]

[TD=class: kratkabottom]MANUAL / AUTOMAT[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

Siema Panowie.

Miałby może kto czas i ochotę mnie odebrać z dworca gdzieś w Trójmieście (jeszcze nie wiem gdzie byłoby bliżej) w Środę i podrzucić do CarSpa na Chwarzczyńską w Gdyni? Będą mi tam jakieś coś nakładać na lakier i w środę odbiór - przy okazji oględziny i wymiana opinii ...:wink:

Opublikowano

Dziadek o ktorej jestes?

Jutro moge dopiero dac znac czy dam rade Cie odebrac...

Opublikowano
Dziadek o ktorej jestes?

Jutro moge dopiero dac znac czy dam rade Cie odebrac...

spoko, dzięki...

...już ogarnąłem temat - mam z Sopotu autobus bezpośrednio pod CARSPA więc nie ma problemu - będę tam na miejscu w/g planu o 10 jakby kto chciał ocenić efekt :naughty:

Opublikowano

Uu to i tak d*pa.Do 16 jestem w pracy.

Opublikowano

Antonio a komu będziesz dawał cynka:wink::polew:

Opublikowano

aaaaa w busie muszę porobić zaprawki i teraz nie wiem jakim sposobem polecieć

czy czyścić ile się da i aplikować takim specjalnym preparatem, później podkładem epoxydowym itd

lub

czy czyścić ile się da, aplikować takim specjalnym preparatem, cynkować i podkład epoxydowy itd

lub

czy czyścić do czystej blachy (o ile się uda tak całkowicie), cynkować i podkład epoxydowy itd

Opublikowano

Ile Ty masz tych aut na sprzedaż:grin:

Opublikowano
:doh: T4 to auto gospodarskie
Opublikowano

Nono a jak tam wystawiasz B7?

Opublikowano

nie, zostawiam. Szkoda jej, wszystko porobione - tylko lać :evil:PALIWO :evil: i ogień:decayed::polew:

Opublikowano

No teraz żeby kupić coś porządnego to masakra same śmietniki, a tak jak mówisz masz wszystko porobione i trochę szkoda:kwasny:

Opublikowano

no wszyściutko, olej, wszystkie, filtry, kpl rozrząd, pompa oleju, pasek wielorowkowy, klocki hamulcowe, alu pomalowane itd naprawdę szkoda

Opublikowano

Pany jak się zapatrujecie na ten zlocik, jak ogólnie to wygląda jest ok czy raczej średnio?? http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?182465 w tym roku też tam będzie nie wiecie?

Opublikowano

kibel tam był, poczytaj sobie

Opublikowano

Właśnie tak patrzę....schabowy i kompot:polew: kur...grubo musiało być

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.