Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomeks wspominał,że Zoltar ma pojęcie :smiley:

Sprawdzałem swego czasu moc w Bmc-e u niego i z gatki chłopak ma poukładane w głowie :naughty:

ma hamownię??

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zolti :thumbup1: ja dłubałem u niego swoje BPW i wyłączałem DPF...

... nie wsponę o swoim New Hollandzie :kox:

ma hamownię którą zakładasz na koła i mierzy Ci moc na drodze a nie w garazu :naughty:

Opublikowano

ma hamownię którą zakładasz na koła i mierzy Ci moc na drodze a nie w garazu :naughty:

potwierdzam - wykres normalny dostajesz :naughty:

---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:28 ----------

to jest jego stronka: http://chiptuning-gdansk.pl/

Opublikowano

:good:

---------- Post added at 21:38 ---------- Previous post was at 21:35 ----------

Co do ceny to jak ja robiłem w Tune-Upie to płaciłem 700zł za grupowego a normalnie chyba ok 1000zł kosztował.

jak robiłem ++ w B6 to płaciłem 1.100 (niby normalnie wtedy kosztował jeden_cztery u Roberta) :cool:

Z dłubanka Zoltiego jestem jak najbardziej zadowolony :]

Opublikowano
jak to u was wiosna?

u mnie taki widok z okna

http://imageshack.us/f/18/20120408104.jpg/

tak samo u mnie :decayed:

Opublikowano

no k**wa we wtorek wymieniam termostat:kwasny:,wczoraj wieczorem odwoziłem Karola do redy,temperatura 1*,120-130km/h,spalanie wyszło 9.9l,a przy 10* wychodzi minimum litr mniej,jak był ten okres kiedy było cieplutko,bez problemu miałem spalanie poniżej 9l

Opublikowano
no k**wa we wtorek wymieniam termostat:kwasny:,wczoraj wieczorem odwoziłem Karola do redy,temperatura 1*,120-130km/h,spalanie wyszło 9.9l,a przy 10* wychodzi minimum litr mniej,jak był ten okres kiedy było cieplutko,bez problemu miałem spalanie poniżej 9l

na vagu nic nie pokazuje,może to czujnik temperatury?

Opublikowano

nikt niema sprzętu do toyoty żeby zrobić jakąś diagnostyke,Olo mówił,że jego kumpel ma kompa do toyoty,musze podjechać do niego.

na bank jest coś w niedogrzaniem,zimą,przy sporawych minusowych temperaturach,ravka paliła niemalże identycznie jadąc 100 i 140km/h,pewnie perzy szybszej jeździe silnik się dogrzewał.

Opublikowano

kurde kazdy siedzi online a ani slowa tu nie napisze:banan:

hmmmm, moze poopowiadajcie jak/co/gdzie jedliscie sniadanko wielkanocne :grin:

ja siedze z tymi barbarzyncami co nawet nie wiedza ze dzisiaj jest wielkanoc - serio - szkoda slow :facepalm:

ide do kuchni ok 13 - wstalem do pracy na 12 wiec ok 13 bylo moje sniadanie - umowilem sie z szeryfem ze zrobimy sobie sniadanko wielkanocne wlasnie na 13 - byl zurek z kartonika, biala kielbaska z chrzanem, i inne pierdolki przywiezione z PL - no i kucharz z murzynowa jak i UK malpy zdziwione co my robimy, jak uslyszeli ze easter - a to dzis, nieee, jutro, aaa no tak dzis i takie ich tam piertolenie,

moglbym wam sporo poopowiadac jaki to zacofany narod, ale co tam nie chce mi sie tak samo jak i wam,

tylko szydera tutaj najlepiej wychodzi

PS: tomcio wybiles wkoncu szybe w tym swoim zdechlaku aby otworzyc auto :grin:

Opublikowano

no co,Ty ich dnia kanibala też nie obchodzisz:decayed:

a auto otworzone,Olo poszperał przy zamku i ciach,znaczy potrzebował taśme kierownicy i sie sprężył:whistling:

Opublikowano
znaczy potrzebował taśme kierownicy i sie sprężył:whistling:

I weź tam auto zostaw :polew::polew:

Opublikowano

no powiem ci ze wygląda jak po kradzieży:decayed:

Opublikowano

ZuKeRs jak tu cokolwiek napisać jak ja tylko siedzę przy stole i wpierniczam:facepalm: znowu trzeba będzie zrzucić pare kilo:grin: no ale tradycja to tradycja i nie można się wyłamywać:wink:

Opublikowano

oj tak, olo jak potrzebuje to sie sprezy :decayed: - wszyscy go za to cenia, jak chce to moze

wladi uwazaj bo w naszym wieku to juz grozne,

ja tam napindalam codzien - jak nie buja - na orbitku po 40-50 min na max obciazenie tetno 130-140 , a w domku na silke biegam,

inaczej to browara juz nie musialbym trzymac stojac, mialbym polke

Opublikowano

Jak się po 30tce zapuści,to ciężko chyba zbić...:kwasny:

Opublikowano

zaraz wladi nam powie co to znaczy zapuscis sie po 30-ce

pamietacie jego foty z bukowiny :polew::polew::polew:

Opublikowano
Jak się po 30tce zapuści,to ciężko chyba zbić...:kwasny:
Nono sam zobaczysz ale ja nie narzekam bieganko robi swoje i forma też niekiepska:wink:
Opublikowano

Podobne jak Makówy z Jarosławca :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
zaraz wladi nam powie co to znaczy zapuscis sie po 30-ce

pamietacie jego foty z bukowiny :polew::polew::polew:

dobra dobra jak wrócisz to możemy na"dyszkę" się spróbować:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.