Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wladi pewny jesteś bo ten upadek w BT podczas fajerwerków był naprawdę groźny i tak szybko się zregenerowałeś ....:decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

grubo poszedles odrazu dyszka:whistling:

zaczalbym od piecdziesiatek :grin:

cos czytalem ze fotochrom ci nie domaga,

wez latarke i zaswiec w czujnik pod lustrem, powinno sie sciemnic odrazu

Opublikowano
Podobne jak Makówy z Jarosławca :decayed::decayed::decayed:

Co racja to racja :facepalm::grin::grin::grin:

Opublikowano

uwazaj wladi bo wszyscy widzieli na co cie stac

nikt nie uwierzy ze jestes w stanie 10 przebiec bez przerwy w osiedlowym za rogiem :grin:

Opublikowano
wladi pewny jesteś bo ten upadek w BT podczas fajerwerków był naprawdę groźny i tak szybko się zregenerowałeś ....:decayed:
Wypsiu jak byś mnie widział na drugi dzień w akcji to byś nie miał wątpliwości co do mojej formy:naughty:
Opublikowano

Wladi nie martw się, mój pierwszy zlot z tymi pijakami też się podobnie skończył :grin: Ja nawet glebę zaliczyłem :grin: widać po usyfionej bluzie na fotce poniżej :grin:

jarosawiec2010351.jpg

Opublikowano

jak wroce zaczne w terenie trasy robic

mam tam taka wymierzona 1200 - jak zdolam 10 przebiec to zapodam swoj czas :wink:

Opublikowano
grubo poszedles odrazu dyszka:whistling:

zaczalbym od piecdziesiatek :grin:

cos czytalem ze fotochrom ci nie domaga,

wez latarke i zaswiec w czujnik pod lustrem, powinno sie sciemnic odrazu

Wszystko śmiga jak powinno ale nie wiem właśnie jak to jest z tym wstecznym jak się wrzuca czy powinno się rozjaśniać...
Opublikowano

aaa tego nie wiedzialem

jak wroce mozemy porownac z moim

Opublikowano
jak wroce zaczne w terenie trasy robic

mam tam taka wymierzona 1200 - jak zdolam 10 przebiec to zapodam swoj czas :wink:

Moja ostatnia dyszka to 46.32:naughty: dasz radę:wink:

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:16 ----------

Wladi nie martw się, mój pierwszy zlot z tymi pijakami też się podobnie skończył :grin: Ja nawet glebę zaliczyłem :grin: widać po usyfionej bluzie na fotce poniżej :grin:

http://img20.imageshack.us/img20/6616/jarosawiec2010351.jpg

Moim błędem było zasiadać z antoniem już o 14 do flaszki i do samego wieczora już lutowalismy myśle ze i tak długo wytrzymalem:wink:
Opublikowano

ja nie wiem czy przebiegne 10 serio:decayed:

mysle ze tak

nogi mam dobre gorzej z plucami :facepalm:

Opublikowano

Moja ostatnia 10 jak byłem w wojsku na Helu :decayed:

czyli bardzo dawno....

Opublikowano
Moja ostatnia 10 jak byłem w wojsku na Helu :decayed:
Gili mówiąc ostatnia mam na myśli w październiku ale od tamtej pory cały czas trening w maju startuję znowu w Gdyni w "biegu urodzinowym" formę trzeba trzymać:wink:
Opublikowano

ale czasik ladny - szacun

na orbitku robie w 40 min ok.11km ale tam to sciema

mi zalezy na tetnie aby nie przekraczac 140 - fat burn i dla serca zdrowo

Opublikowano
ale czasik ladny - szacun

na orbitku robie w 40 min ok.11km ale tam to sciema

mi zalezy na tetnie aby nie przekraczac 140 - fat burn i dla serca zdrowo

No wiesz ja z czasu jestem zadowolony ale tam kolesie robią po 30 min masakra:facepalm:
Opublikowano
Moja ostatnia 10 jak byłem w wojsku na Helu :decayed:
Gili mówiąc ostatnia mam na myśli w październiku ale od tamtej pory cały czas trening w maju startuję znowu w Gdyni w "biegu urodzinowym" formę trzeba trzymać:wink:

Znałem gościa z Wejherowa,był w Porcie na hali sportowej..mówili na niego spid ciągle biegał maratony.Dał mi kedyś książkę zwierzenia kilku kolesi maratończyków. Przeczytałem,ale nie zacząłem biegać :facepalm:

Opublikowano

kurde to ty w biegach napindalasz - nie widac po tobie :grin:

staram sie byc sumienny w tym co robie wiec moze do 2013 zrobie jakis ladny wynik i przetestuje czego nauczyli cie w marines :naughty:

---------- Post added at 21:27 ---------- Previous post was at 21:26 ----------

spadam zadzwonic do rodzinki

wesolych :hi:

Opublikowano
Moja ostatnia 10 jak byłem w wojsku na Helu :decayed:
Gili mówiąc ostatnia mam na myśli w październiku ale od tamtej pory cały czas trening w maju startuję znowu w Gdyni w "biegu urodzinowym" formę trzeba trzymać:wink:

Znałem gościa z Wejherowa,był w Porcie na hali sportowej..mówili na niego spid ciągle biegał maratony.Dał mi kedyś książkę zwierzenia kilku kolesi maratończyków. Przeczytałem,ale nie zacząłem biegać :facepalm:

No co ty pier**li...to mój dobry przyjaciel Leszek Okroj:wink: to jest niezły the besciak razem slużyliśmy na hali:decayed:
Opublikowano
Moja ostatnia 10 jak byłem w wojsku na Helu :decayed:
Gili mówiąc ostatnia mam na myśli w październiku ale od tamtej pory cały czas trening w maju startuję znowu w Gdyni w "biegu urodzinowym" formę trzeba trzymać:wink:

Znałem gościa z Wejherowa,był w Porcie na hali sportowej..mówili na niego spid ciągle biegał maratony.Dał mi kedyś książkę zwierzenia kilku kolesi maratończyków. Przeczytałem,ale nie zacząłem biegać :facepalm:

No co ty pier**li...to mój dobry przyjaciel Leszek Okroj:wink: to jest niezły the besciak razem slużyliśmy na hali:decayed:

O nim mówiłem. Z hali znałem jeszcze Wisiora i Grzesia ratownika z basenu.Jaki pobór jesteś??

Opublikowano

No wisiora też znam razem pracowaliśmy na mundurówce:grin: ja jestem zima 2000:wink: i byłem na hali ratownikiem:naughty: musimy się kiedyś na wódkę zgadać to sobie pogadamy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.