Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Porażka dzisiaj jechałem po półwyspie i napiżdżał śnieg:kwasny: a ja na letnich...

he he u mnie tak samo, i też na letnich już :grin:

ale teraz napierdziela śniegiem,że aż masakra :kwasny:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tym razem zima nie zaskoczyła drogowców tylko kierowców:polew:

Opublikowano
Jak tam dystanse założone:naughty:

niee,e ja swoich nie zakładam

może mydlany je weźmie bo kiedyś pytał a ma takie same felgi jak ja - muszę się go zapytać

Opublikowano
Tym razem zima nie zaskoczyła drogowców tylko kierowców:polew:

Poczekaj, drogowców też zaskoczy ;D

Opublikowano

aktualny widok z okna

75ac9e3ac3097fe1.jpg

Opublikowano

No to ładnie tam u Ciebie sypnęło:shock3:

---------- Post added at 16:33 ---------- Previous post was at 16:14 ----------

Antonio sprawdź mi numer pinu co idzie do clh i potem do mce...

Opublikowano

nie przejmujcie się chłopaki - u nas dziś na przemian deszcz, śnieg, gradzik i jest spoko - temperatura spadła do 2stopni ale letnie dają radę :naughty:

I znowu u domina rezanko :banan: dziennych i jak zwykle - pełny sukces :thumbup1:

Opublikowano
No to ładnie tam u Ciebie sypnęło:shock3:

---------- Post added at 16:33 ---------- Previous post was at 16:14 ----------

Antonio sprawdź mi numer pinu co idzie do clh i potem do mce...

nie wiem który to, napisz do Dominika

Opublikowano

antonio jak tam zimowe zasiewy.. Centrum Polski sieje odnowa wszystko ozime zmarzło :shock3:

Znowu ceny pójdą w górę,bo na pewno podrożeje chleb i olej....:thumbdown:

Opublikowano
antonio jak tam zimowe zasiewy.. Centrum Polski sieje odnowa wszystko ozime zmarzło :shock3:

Znowu ceny pójdą w górę,bo na pewno podrożeje chleb i olej....:thumbdown:

no zapierdalam ostro, też mi wszystko wymarzło

zbóż jarych nie ma gdzie kupić :kwasny:

Opublikowano

ziemniaki będą w tym roku? jakby było mało to już staje w kolejke;p

Opublikowano

pyry będą :decayed::grin:

Opublikowano

mam 26500kg jęczmienia na kipie :naughty:

Opublikowano
mam 26500kg jęczmienia na kipie :naughty:

akurat jęczmienia 500kg (zaprawionego do siewu już) mogę Ci sprzedać bo mi zbywa :grin:

BTW co tu taka cisza?

Opublikowano

Trzeba było dzwonić do rolnika spod Malborka to dałbym Ci namiar na jarkę po 1200 zł :whistling::wink: U nas też przesiewamy ostro... :kwasny: Co do podwyżek to na pewno będą bo mam jeszcze ozimą pszenicę którą sprzedaję w tym tygodniu i cena w przeciągu kilku dni już skoczyła o 5 dych netto...

Opublikowano

dużo masz do przesiania?

Opublikowano

Na tyle dużo że opłacało mi się kupić siewnik do siewu uproszczonego... :kwasny:

Opublikowano

ja w zeszłoroczny zasiew brona wirnikowa z siewnikiem mechanicznym z redlicami stopkowymi

a wyleciało mi praktycznie wszystko, zostawiłem 7ha pszenicy zimowej (takiej średniej, dużo wymarzło ale coś tam się zieleni jeszcze) bo do siewu trzeba coś omłócić bo w tym roku ceny za materiał siewny będą łohoho

Opublikowano

Woziłem trochę zboża ostatnio i magazyny strasznie już przewietrzone...

Opublikowano

Witam Panowie. Macie może jakieś jakieś info na temat tego autka lub sprzedawcy?? http://otomoto.pl/audi-a4-2-7-bi-turbo-s4-navi-recaro-C23003652.html Pytam u Was bo mam tam ciut daleko :decayed: Prosiłbym o PW najlepiej.

Dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.