Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
fajnie, przyjezdzam 19.30 a tu nikogo nie ma,.... zooooonk!
Łżesz, wyjeżdżaliśmy 19:35 :kox:

dokładnie:whistling:

ojebaliśmy grilla,wyżłopaliśmy po browarze i wypad:decayed:

Opublikowano

A spoty coraz ciekawsze..:thumbdown:

Opublikowano

O widzę że prawie tak ciekawie jak u nas :grin:

Opublikowano

Panowie powiedzcie mi gdzie można się zainstalować w Gdańsku 9 czerwca ? Możecie polecić jakiś hotel, pensjonat z dziwkami itp ?

Opublikowano

Jak byś chciał typowo hotel z dziwkami to raczej chyba nie ma:grin: ale zawsze można wyskoczyć np. do Rozi na Przymorzu:naughty:

Opublikowano
Panowie powiedzcie mi gdzie można się zainstalować w Gdańsku 9 czerwca ? Możecie polecić jakiś hotel, pensjonat z dziwkami itp ?

uuuu szefo na rejony przyjezdza. odezwij sie to sie wyjdzie i pokaze 3miasto:grin:

Opublikowano

kiedys byl w Gdynii

nazywał sie Las Vegas - od kiedy naszego kolege tam postrzelili zamknąłem interes :decayed:

---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:32 ----------

tak na serio to ja nie znam godnego polecenia lokum blisko śródmieścia

Opublikowano

Chodzi mi o hotel w jakiś normalnych pieniądzach o ile jest to w ogóle możliwe przed meczami.

---------- Post added at 09:36 ---------- Previous post was at 09:35 ----------

Panowie powiedzcie mi gdzie można się zainstalować w Gdańsku 9 czerwca ? Możecie polecić jakiś hotel, pensjonat z dziwkami itp ?

uuuu szefo na rejony przyjezdza. odezwij sie to sie wyjdzie i pokaze 3miasto:grin:

Koks będziemy mieli warszawski tylko dziwki potrzebne miejscowe :naughty:

Opublikowano

w centrum bedzie kłopot o dobre miejsca no i o przyzwoite koszta

jak znam życie na czas Euro do....pier**lą równo ceny

można poszukac czegos przy obwodnicy, ale bedzie długi dojazd

bo stadion jest w piz....dowatym miejscu

Opublikowano

Podobno ceny hoteli/hosteli poszybowaly w gore.

---------- Post added at 09:41 ---------- Previous post was at 09:39 ----------

Ten spoko wyglada:

http://meteor-turystyka.pl/villaanna-gdansk,gdansk.html#foto

Opublikowano

:thumbup1:

No to dzwonię :hi:

Opublikowano

kurde, Poziek zaskoczyłeś mnie :decayed:

Opublikowano
kurde, Poziek zaskoczyłeś mnie :decayed:

Spodziewales sie speluny??:grin::grin:

Opublikowano

z tym koksem pojechal :wink:

jak slysze te slowo odrazu przypominaja sie stare dobre czasy :decayed:

teraz wh...uj nie moge testy mi robia :kwasny:

Opublikowano

japiedrdole:wallbash:,od strony wawy do gdanska praktycznie niema wjazdu,korek zaczyna sie od stacji orlenu,pojechałem przez olszynke i to samo,na oruni jest czynny tylko jeden przejazd kolejowy,na sandomierskiej,w zwykłe dni tam się mega długo czeka,bo światła przy trakcie przepuszczają góra 4-5 aut i na zmiane czeka się kilka minut,a dzisiaj sandomierska jest zakorkowana od mostaowej,mostaowa tez cała stoi,bo ci co chcieli ominąc korek na trakcie w strone pruszcza i smignąc przez sandomierską,zawracają i zablokowali mostową,a pod dolną brama przejazd wahadłowy,także ogólny paraliż:decayed:,wygląda to komicznie,chwile postałem i lałem:polew:,wygląda to tak:

z mostowej w sandomierską

-o k**wa,korek,zawracam

z sandomierskiej w mostową

-o k**wa,to samo

z mostowej z powrotem na sandomierską,chodnikami,trawnikami,dziurami,żeby przebić się do równej i spróbować przez przejazd na smętnej,który jest nieczynny od kilku dni

-o k**wa,przejazd nieczynny

ze smetnej z powrotem na równą i c**j,paraliż:grin:

Opublikowano

:polew:

twoje manewry :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.