Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem w belgi,tomeks miał racje,wypsiu to jednak pała!

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
jestem w belgi

po autko?

Opublikowano
jestem w belgi

po autko?

Berlingo podobno...,ale co przywiozą,to jeszcze nie wiadomo :decayed:

Opublikowano
,ale co przywiozą,to jeszcze nie wiadomo :decayed:

B8:decayed:

Opublikowano
jestem w belgi

po autko?

Berlingo podobno...,ale co przywiozą,to jeszcze nie wiadomo :decayed:

Nie pojechał z panem Robertem żeby przywieźć co innego niż miał zamiar kupić... :whistling::decayed:

Opublikowano
Nie pojechał z panem Robertem żeby przywieźć co innego niż miał zamiar kupić... :whistling::decayed:

Gorzej, pojechał z Tomeksem :facepalm:

Opublikowano
Nie pojechał z panem Robertem żeby przywieźć co innego niż miał zamiar kupić... :whistling::decayed:

Gorzej, pojechał z Tomeksem :facepalm:

Jeszcze gorzej... :decayed: polecieli :witch1:

Opublikowano

Nie pojechał z panem Robertem żeby przywieźć co innego niż miał zamiar kupić... :whistling::decayed:

Widzę jakąś żaluzje :buahaha::buahaha:

Opublikowano

Mr.Fa w środę jesteś na spocie :question:

Opublikowano

Ej łobuzy a jak jedziecie na zlot? Jakoś razem czy każdy o innej porze?

Opublikowano

Pewnie że razem i prawdopodobnie tak jak ostatnio jechaliśmy - o 24 startujemy z autostrady

Opublikowano

A to nie jedziecie 1?

Opublikowano
Pewnie że razem i prawdopodobnie tak jak ostatnio jechaliśmy - o 24 startujemy z autostrady

no z tego co wiem to jedziemy na max 2 fury, antonio chciał jechać o 4-5 rano piątek

---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 19:10 ----------

Mr.Fa w środę jesteś na spocie :question:

Myślę że się wyrobie

Opublikowano

Autostradą do Torunia dolecimy w moment, a potem dalej dk 1:kox:

Opublikowano

Acha no ja chyba będę troszkę później śmigał więc zobaczymy się na miejscu...

Opublikowano
Pewnie że razem i prawdopodobnie tak jak ostatnio jechaliśmy - o 24 startujemy z autostrady

no z tego co wiem to jedziemy na max 2 fury, antonio chciał jechać o 4-5 rano piątek

no ustalimy to na spocie jak uda mi się wyrwać bo mam teraz natłok roboty w polu

Mydło chciał szybciej ruszyć to może byśmy się spotkali w Swarożynie na A1 tak 2:30 -3:00 :mysli:

Opublikowano

To można się spiknąć na Shellu 42km A1. Ustalimy na spocie, jak Cię nie będzie to przedzwonimy

Opublikowano

ja jakby co poczekam przed bramkami a wy dacie mi znać w jak będziecie mijać Stanisławie, ale myślę że w Swarożynie tak około trzeciej nad ranem

Opublikowano
To można się spiknąć na Shellu 42km A1. Ustalimy na spocie, jak Cię nie będzie to przedzwonimy

46km MOP Olszyna 1km za zjazdem na Pelplin jest Shell :naughty: z darmowym prysznicem dla kierowców :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.