Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wy sie wstydzcie ze nikt od was do BT nie jedzie tylko jakiś przydupas z Helu :grin:

:wink:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

tu sie nie ma z czego śmiać :wink:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wystarczy,łajza narobi wiochy za nas wszystkich:grin:

Opublikowano
tu sie nie ma z czego śmiać :wink:

Nie jest łatwo co roku tam za***rdalać :wink:

Opublikowano
tu sie nie ma z czego śmiać :wink:

Nie jest łatwo co roku tam za***rdalać :wink:

Musicie jeździć wtedy gdy mnie nie ma? Mało jest okazji zeby razem wypić, pomijając ostatnie 0.33 na spocie u Ola jeszcze w starej lokalizacji

:kwasny:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

Ps. Wiecie ze w focie w Gdyni stoi r8 na sprzedaż za jedyne 279tys zł ? :kwasny:

Opublikowano
tu sie nie ma z czego śmiać :wink:

Nie jest łatwo co roku tam za***rdalać :wink:

Musicie jeździć wtedy gdy mnie nie ma? Mało jest okazji zeby razem wypić, pomijając ostatnie 0.33 na spocie u Ola jeszcze w starej lokalizacji

:kwasny:

do gilona na kulig to problem był przyjechać,a do BT to juz nie,co?:grin:

Opublikowano
tu sie nie ma z czego śmiać :wink:

Nie jest łatwo co roku tam za***rdalać :wink:

Musicie jeździć wtedy gdy mnie nie ma? Mało jest okazji zeby razem wypić, pomijając ostatnie 0.33 na spocie u Ola jeszcze w starej lokalizacji

:kwasny:

do gilona na kulig to problem był przyjechać,a do BT to juz nie,co?:grin:

Z tego co wiem to sie nie odbył :whistling:

Opublikowano

bo nie było chętnych:whistling:

Opublikowano

Z tego co wiem to sie nie odbył :whistling:

Przez Ciebie :grin:
Opublikowano

Z tego co wiem to sie nie odbył :whistling:

Przez Ciebie :grin:

ta jasne , żebym to ja był taki ważny, mnie nikt nie lubi więc powini sie ludzie cieszyć gdy nie mogłem :wink:

Opublikowano

Z tego co wiem to sie nie odbył :whistling:

Przez Ciebie :grin:

ta jasne , żebym to ja był taki ważny, mnie nikt nie lubi więc powini sie ludzie cieszyć gdy nie mogłem :wink:

nie chodzi o to Dziadek

..po prostu nie byłoby sie z kogo śmiać:decayed::polew:

Opublikowano

Dobra i tak macie juz prawie jedna stronę wiecej dzięki mnie w tym nudnym wątku, więc idę spać ....

:wink:

Opublikowano

ale idzie wioasna,masz sznase nadrobić,popijem u gilona przy ognisku,pobujamy sie A5,bedzie git,moze rozkminimy co to tam przy tym sprzegle skrzypi

.......................a przynajmniej skrzypienie bedzie ostatnią rzecza jaka bedziesz sie martwił:evil2:

Opublikowano
ale idzie wioasna,masz sznase nadrobić,popijem u gilona przy ognisku,pobujamy sie A5,bedzie git,moze rozkminimy co to tam przy tym sprzegle skrzypi

.......................a przynajmniej skrzypienie bedzie ostatnią rzecza jaka bedziesz sie martwił:evil2:

narazie nie skrzypi bo wymienili lozysko i docisk no ale zobaczymy jak sie ociepli :decayed:

Opublikowano
Wy sie wstydzcie ze nikt od was do BT nie jedzie tylko jakiś przydupas z Helu :grin:

:wink:

Ten przydupas za***rdala 800 km żeby się z Tobą napić pałko jak nie możesz do Gdańska przyjechać:P:p:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Wy sie wstydzcie ze nikt od was do BT nie jedzie tylko jakiś przydupas z Helu :grin:

:wink:

Ten przydupas za***rdala 800 km żeby się z Tobą napić pałko jak nie możesz do Gdańska przyjechać:P:p:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

raz byłem :wink:

Opublikowano

Dziś Matarnia chłopaki!!!!

Opublikowano

ok,matarnia

Opublikowano

Kto bedzie?

Opublikowano

ja i jaca

Opublikowano

Na ktora :question:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.