Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będę, spóźniony ale będę :wink:

---------- Post dopisany 06-11-2013 at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 17:50 ----------

Jakiś szpot dzisiaj :question:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moze byc

kto bedzie?

Opublikowano

moje auto idzie na warsztat wiec odpadam

Opublikowano

ktos sie jeszcze wybiera?

Opublikowano

Ja jednak odpadam,wywiadowka:kwasny:

Opublikowano

Uuuuu dzown do Alvara po cebule:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

A to Pumex ma wywaidówkę czy synek Pumeksowy :whistling::decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
ja tez nie, za tydzien

Tak jak gadalismy:

sprzedaję 4 szt wtryskiwaczy RC SL4-550 (wtryskiwacze wysokomomowe)

wtryski są używane, ale w stanie idealnym

- czas pracy około 100h

- paliwo tylko V-Power 100

- wszystkie gumki idealne

- 550 CC's / MIN @ 43.5 PSI

cena 899 zł - zdjęcia poniżej

---------

wał PK Motorsport V4 + fidanza alu + przednie koło alu

cena za samą obróbkę wału w PK Motorsport 1650 euro

komplet sprzedam za 4500 zł - do niewielkiej negocjacji

heim.jpg

Bild403.jpg

------

osłona wału karbon PK Motorsport Audi S2/RS2

cena 400 zł

foto poniżej

-----

AEM 30-2010

Air Inlet Temperature (AIT) Sensor Kit

nowy w pudelku - cena 180 zł

http://www.aemelectronics.com/air-inlet-te...-sensor-kit-638

AEM 30-2011

3/8"NPT Water / Coolant Temperature Sensor Kit

nowy w pudelku - cena 120 zł

http://www.aemelectronics.com/3-8-npt-wate...-sensor-kit-639

AEM 30-2130-50

3.5 BAR / 50 PSIa MAP Stainless Steel Sensor Kit

nowy w pudelku - cena 449 zł

http://www.aemelectronics.com/3-5-bar-50-p...-sensor-kit-653

------

Defi Link Indicator II

Nowy w pudełku

cena 250 zł

foto poniżej

-----------

Audi 01E centralny tosen ze zwiększonym rozkładem momentu obrotowego z 2:1 do 4:1 przerobiony w USA

Cena 1490 zł

stan idealny

----

Defi czujnik EGT nowy

PDF0113S

cena 199 zł

foto poniżej

---

Bardzo mocna plecionka do wydechu 4 cale

99 zł

foto poniżej

-----

Panewki główne Audi S2/RS2 - 5 szt komplet wałowy nowe w pudelku, nominał - zakup w ASO audi

034 105 701 B - Panewka stopy korbowodu łożysko korbowodu góra

034 105 701 - Panewka stopy korbowodu łożysko korbowodu dół

034 198 491 C

cena do ustalenia

-----

dla wszystkich przedmiotów możliwy odbiór osobisty, wystawienie na allegro lub przesyłka za pobraniem

IMG_20130407_114410.jpg

IMG_20130407_114419.jpg

IMG_20130407_114254.jpg

Defi_DF05801_1.jpg

joov.jpg

ybf2.jpg

vz75.jpg

Opublikowano

Chcesz znaleźć tu kupca...

...czy tylko sie lansujesz?:decayed:

Opublikowano

to nie moje palo.

Znalezione w necie,a tak duze PW nie przejda....

Opublikowano

Ktoś dziś będzie prócz mnie Temeksa i Bieńka :question:

Opublikowano

Dzisiaj spocik był konkretny:whistling::naughty:

Opublikowano

Maciek stófka leci:drinks::wink:

Opublikowano

Pany ktoś ma ochotę jutro się spotkać na skwerku około 16:naughty: zbieramy ekipę z Wladim:wink:

Opublikowano

Jakby ktos nie mogl sie dopchac do Ola,albo co innego to z czystym sumieniem polecam:

1o5q.jpg

Opublikowano

Czarnuchy czy któryś z was albo wasi znajomi budują właśnie chatę i kryją dach płaską dachówką ?? Bo chciałbym na żywo zobaczyć płaskie dachówki w kolorze antracytowym bo co producent to inny kolor... Najbardziej zależy mi na dachówce Braas Turmalin antracyt... Także jak coś to dajcie znać to się przejadę oblookać na żywca :wink:

Opublikowano

Nie lepiej karpiowka??

Opublikowano

Nie pasuje mi do stylu chaty... :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.