Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomaga zmiana cewek?? Tez o tym myślałem,ale podobno nic to nie daje.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi pomogło, bo moje już były w stanie agonalnym przez co już nawet instalacja LPG nie działała prawidłowo , a teraz jest przeciąg i na PB i LPG

Opublikowano

A jak sie sprawdza?? Kiedys cos czytałem o objawach i nie mam pewności co do moich. Z 3.2zalozyles?? Adaptery dorabiales?

Opublikowano

moje są z 1,8/2,0 TFSI (beru ZSE033) w silniku 2,2T one są praktycznie plug and play tylko inna wiązka jest potrzebna, same cewki są na klik wiązkę ogarnął mateusz :decayed:

dwao.jpg

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/s4-c4-2-2t-quattro-251459/index2.html

co do objawów u mnie to:

- wypadające zapłony na wolnych

- falowanie obrotów

- szarpanie przy dużych obciążeniach

- wywalało z gazu przy szybkim wkręcaniu się motoru

- na końcu spadek mocy

Opublikowano

Ja szukam kogoś ogarniętego od 2.7,bo mam jakies odczucie ze do końca idealnie nie jest. Ogarniesz logi i diagnozę?

Opublikowano

Nie ja na tym sie nie znam :-P

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Ja szukam kogoś ogarniętego od 2.7,bo mam jakies odczucie ze do końca idealnie nie jest. Ogarniesz logi i diagnozę?

ta,fuso tyle wie,co mu mateo powie:decayed:

Zagadaj do niego

Opublikowano
Ja szukam kogoś ogarniętego od 2.7,bo mam jakies odczucie ze do końca idealnie nie jest. Ogarniesz logi i diagnozę?

ta,fuso tyle wie,co mu mateo powie:decayed:

Zagadaj do niego

Ja mam młodą żonę i dwójkę dzieci na wychowaniu, nie loguje niczego co ma więcej niż 200 KM...

Opublikowano

Spoko,jedzie prawie tak jak moje:decayed:

Opublikowano
Ja szukam kogoś ogarniętego od 2.7,bo mam jakies odczucie ze do końca idealnie nie jest. Ogarniesz logi i diagnozę?

ta,fuso tyle wie,co mu mateo powie:decayed:

Zagadaj do niego

Ja mam młodą żonę i dwójkę dzieci na wychowaniu, nie loguje niczego co ma więcej niż 200 KM...

czyżby jakieś ale do mnie?? :P

Opublikowano
Ja szukam kogoś ogarniętego od 2.7,bo mam jakies odczucie ze do końca idealnie nie jest. Ogarniesz logi i diagnozę?

ta,fuso tyle wie,co mu mateo powie:decayed:

Zagadaj do niego

Ja mam młodą żonę i dwójkę dzieci na wychowaniu, nie loguje niczego co ma więcej niż 200 KM...

czyżby jakieś ale do mnie?? :P

Nie, k**wa wcale... brakowało tylko żebyś go bokiem na rondzie postawił i by była pełnia szczęścia!

Opublikowano

słabe zwieracze ziomuś czy co?? :naughty:

Opublikowano

Bieniek jakbyś był w mojej okolycy to mój kuzyn ogarnia klimaty :decayed:

Opublikowano
:hi: rezal ktoś solara w b6 ? :decayed:
Opublikowano

wrc kiedys kombinowal,ale odpuścił

Opublikowano

Józek pyta czy ktoś u nas rezał bo z chłopaków to Marcino87 robił u siebie

Opublikowano

wiem, wiem :wink: tylko żeby podlecieć do Marcina mam kawałek a tak z ciekawości pytam czy czasem ktoś bliżej nie jest :wink:

Opublikowano

Ktoś dzisiaj?18?

Opublikowano

Wlasnie miałem pisać,18 jak ostatnio

Bieniek,wez ta swoja skrzyneczke z narzedziami,bede lupo,wiesz co:wink:

Opublikowano

Ja i tak jade na morenę wiec mogę zajechać :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.