Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tego to nawet najstarsi Mnisi nie wiedzą ilu ich będzie :gwizdanie:

:wink4:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:wink4:

:wink4:

Opublikowano

mydlo ja rozumiem żeś się zakochał ale ten jeden dzień w tygodniu mógbyś jej odpuścić.

ejjj bez przesady

widze że sie banda klubowiczów rozrasta w siłe :wink4:

Opublikowano

widze że sie banda klubowiczów rozrasta w siłe :wink4:

grzeczniej proszę :cool1::tongue4:

:polew:

ejjj bez przesady

no,no :przebiegly:,mateo nam mówił :banan1:

Opublikowano

widze że sie banda klubowiczów rozrasta w siłe :wink4:

grzeczniej proszę :cool1::tongue4:

:polew:

ejjj bez przesady

no,no :przebiegly:,mateo nam mówił :banan1:

że zminiał opony w carismie??
Opublikowano

widze że sie banda klubowiczów rozrasta w siłe :wink4:

Bo w kupie siła, albo w siła w kupie czy jakoś tak :mysli:

Tomeks :good:

Opublikowano
:shocked: Alle się rudo zrobiło :gwizdanie:
Opublikowano

:shocked: Alle się rudo zrobiło :gwizdanie:

A Ty co :?: Do niebiesko masz jakieś przywiązanie :?: Na co czekasz :mysli:

Opublikowano

Nie wiem czy jestem gotowy... ;(

Opublikowano

Nie wiem czy jestem gotowy... ;(

Uwierz we własne siły :good:

Opublikowano

Dalej w regulaminie nie doczytalem co trzeba zrobic.Moze mi ktos wyjasnic?

Opublikowano

Kto jeszcze chce klubowe futro na zime pisać na PW!! tomeks32 ciebie to też dotyczy, bo już zapomniałem czy chciałeś polar czy bluzę i jaki rozmiar? W środę będę zbierał kaskę żeby złożyć zamówienie przed 10 grudnia.

Opublikowano

Dalej w regulaminie nie doczytalem co trzeba zrobic.Moze mi ktos wyjasnic?

http://www.a4-klub.pl/smf/jak_zostac_klubowiczem-t28150.0.html

O tego nie widzialem:D[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 20:08_________________________________________________

Kto jeszcze chce klubowe futro na zime pisać na PW!! tomeks32 ciebie to też dotyczy, bo już zapomniałem czy chciałeś polar czy bluzę i jaki rozmiar? W środę będę zbierał kaskę żeby złożyć zamówienie przed 10 grudnia.

Ja narazie dziekuje,ale nie przymierzam sie do kupna.Moze jakis grupowy zakup breloczkow??

Opublikowano

tomeks32 ciebie to też dotyczy, bo już zapomniałem czy chciałeś polar czy bluzę i jaki rozmiar?

poszło :good:

Opublikowano

tylko sie w srode najezdzilem po tym parkingu i nikogo nie widzialem teraz w ta srode sie jakos zapowiada jakis spot czy cos??

Opublikowano

tylko sie w srode najezdzilem po tym parkingu i nikogo nie widzialem teraz w ta srode sie jakos zapowiada jakis spot czy cos??

To chyba nie jeździłeś tam gdzie trzeba :)

We środę byłem kilka minut przed 20 (tym razem przyjechałem pierwszy) a odjechaliśmy kilka minut przed 22 (bo o 22 zamykają parking).

Jesteśmy zawsze na końcu parkingu - tzn jeżeli wjeżdżasz od strony obwodnicy to jedziesz cały czas prosto do samego końca - skręcasz w prawo i tam nas zobaczysz.

Jeżeli od strony parking przed centrum wjeżdżasz to musisz w lewo jechać i do końca.

Spoty są w każdą środę więc w najbliższą również - zapraszamy :hi:

Opublikowano

Sektor B10 :naughty:

Opublikowano

Sektor B10 :naughty:

Trzymamy już miejsca na nowe modele naszych :a4fan::naughty:

Opublikowano

2 tyg mnie juz nie bylo... :wallbash: :wallbash: teraz juz nie odpuszcze i bede :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.