Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, MaTeo85 napisał:

Dzięki również i do następnego razu.

Ps. Teraz tak patrze to mój szaraczek powinien stać w środku ?

W sumie najlepiej by pasował ?

Następnym razem lepiej to rozplanujemy ?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No niestety żona potrzebowała auto i nie było opcji ale będę zaglądał tu i czekał na następne spotkanie 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 19.04.2019 o 15:38, Tomeks napisał:

Jak co to mam nojke dokładkę cupry

 

Właśnie puściłem do Ciebie wiadomość PW, bo przypomniało mi się, że w moim zakładanym planie modzenia zapomniałem o dokładce :whistling:

 

W dniu 19.04.2019 o 19:29, lewiatan1989 napisał:

W sumie najlepiej by pasował ?

Następnym razem lepiej to rozplanujemy ?

Nie jest źle, jest dobrze i będzie lepiej jak jeszcze ktoś się odezwie i będzie chętny na następne spotkanko.

Ja już po małych modach, zgodnie z tym co rozmawialiśmy na spocie.

Wpadło w końcu koło na LATO i zrobiłem porządek z przednim grillem. :whistling:

A wy jak tam?

Opublikowano
43 minuty temu, Dandusiek napisał:

Ja już po małych modach, zgodnie z tym co rozmawialiśmy na spocie.

Wpadło w końcu koło na LATO i zrobiłem porządek z przednim grillem. :whistling:

A wy jak tam?

U mnie modów na razie brak bo jestem w pi**u daleko ale net jest więc udało mi się kupić kilka zabawek :)

Miał wskoczyć u mnie Concert 2Din, który czekał na montaż ale wczoraj zakupiłem RNSe LEDowego :banan: i jako dodatek schowek z lodówką :)

Mam nadzieję że jak wrócę z ?? to w końcu firma da trochę żyć i zrobię zawieszenie, klimę i przejście na 2din.   

Opublikowano

A no ja poluję na kolorowy FIS :D:D poza tym kompletuję graty do przycisku otwierania klapy z kabiny :) 

 

 

Opublikowano
W dniu 6.05.2019 o 15:59, lewiatan1989 napisał:

A no ja poluję na kolorowy FIS :D:D poza tym kompletuję graty do przycisku otwierania klapy z kabiny :) 

 

 

Przyłapany wczoraj na wjeździe na Osowej przy rondzie kolo castoramy  chwile po 16. O ile sie nie myle to byles Ty ?

Opublikowano
34 minuty temu, Dandusiek napisał:

Przyłapany wczoraj na wjeździe na Osowej przy rondzie kolo castoramy  chwile po 16. O ile sie nie myle to byles Ty ?

No oczywiście, że ja ;) z psem od weta wracałem. 

A Ciebie nie zauważyłem.

 

Opublikowano
17 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

No oczywiście, że ja ;) z psem od weta wracałem. 

A Ciebie nie zauważyłem.

 

Sokoli wzrok jednak :)

W ostatniej chwili cię wypatrzyłem i pewnie nie zwróciłeś uwagi jak nawet ręką machnąłem, wszystko za szybko się działo.

Z psiakiem wszystko ok?

Opublikowano
1 godzinę temu, Dandusiek napisał:

Sokoli wzrok jednak :)

W ostatniej chwili cię wypatrzyłem i pewnie nie zwróciłeś uwagi jak nawet ręką machnąłem, wszystko za szybko się działo.

Z psiakiem wszystko ok?

To prawda wzrok sokoli. 

A sprawy stomatologiczne u psa zęby zaczęły się ruszać i ją bolą podczas zabawy. 

Opublikowano
W dniu 19.04.2019 o 15:38, Tomeks napisał:

Jak co to mam nojke dokładkę cupry

 

Tomeks oznaczam Cie jeszcze tutaj, bo do soboty coraz bliżej, a modzić trzeba.

Daj znać priv, może masz tutaj włączone powiadomienia na emaila :whistling:

 

Opublikowano

Panowie, atakujemy jakiś spocik w tym tygodniu? ?

Opublikowano
9 godzin temu, kamtka napisał:

Panowie, atakujemy jakiś spocik w tym tygodniu? ?

A ja chętnie mogę podjechać na pogaduchy, tylko kiedy i jak reszcie pasuje?

Co prawda pogoda nie za ciekawa, ale na parkingu padać nie będzie  :whistling:

Edytowane przez Dandusiek

Opublikowano

Ja w tym tygodniu raczej odpadam... mam za dużo do zrobienia na ASAP :( przyszły tydzień to już co innego :P

Opublikowano

Ja wracam z piekła dopiero za 4tygodnie bo mi się robota trochę przeciąganie. Więc na razie mnie nie liczcie przy spotach.

Opublikowano

I ucichło, a zwerbowałem jednego człowieka który byłby chętny na spot akurat przez FB na grupie AUDI :P

Trzeba będzie coś zorganizować Panowie.....

Opublikowano

W tym tygodniu druga zmiana :(. W przyszłym każdy dzień będzie mi pasował.

Edytowane przez kamtka
błąd

Opublikowano

Hej, to ja chyba jestem tym nowym człowiekiem ;) Jutro się spotykacie ? Jeżeli tak to chętnie bym wpadł sie przywitać;)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
33 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

@MaTeo85, @Dandusiek, @Ziewal, @kamtka, @Pyros 

Kręcimy coś? 

Może by tak jutro coś ogarnąć bo piątek u mnie będzie ciężki 

Opublikowano

Mi jutro też pasuje zdecydowanie lepiej niż piątek :)

Ktoś jeszcze pisze się na czwartek?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.