Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pozdrawiam :tongue4: Idę zaraz spać, bo to już 23:17 :naughty:

:shocked:,która :mysli:

Przemuś,to gdzie ty teraz stacjonujesz :co:

Wyglada na to ze w Nowej Zelandii :decayed:

raczej gdzieś środkowa Australia :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pozdrawiam :tongue4: Idę zaraz spać, bo to już 23:17 :naughty:

:shocked:,która :mysli:

Przemuś,to gdzie ty teraz stacjonujesz :co:

Wyglada na to ze w Nowej Zelandii :decayed:

raczej gdzieś środkowa Australia :decayed:

Wlasnie sprawdzilem wyszlo ze na Norfolk Island :wink4:

Opublikowano

Olo, idąc tym tropem to pewnie prezes sam siebie przepytuje na wyrywki z amerykanskiego Audi AESIS

:wink4:

a słyszałem, że pre miał bliskie spotkanie z tubylcami i skończyło się na przebitym włócznią zegarku (co z nadgarstkiem - niewiadomo). pewnie stąd ta godzina

:evil:

Opublikowano

to moze wszechwiedzacy mi powiedza ile kosztuje kpl uszczelek drzwiowych do mojego b4 z 97r

Opublikowano
  • Autor

raczej gdzieś środkowa Australia :decayed

yeap :) Adelaide.... rejestracja pochodzi natomiast z Perth (Western Australia), fajna nie ? :)

Pełno tu takich.

Audic tutaj strasznie mało, sporo BMW :przebiegly:

Noo,i o kółka dbają tutaj konkretne, prosty hydraulik jeździ na takich (akurat mi się trafił VW, hehee)

(również z Perth)

kolkadsc01083og1.jpg

dzisiaj przewidują ponad 40 stopni (w zeszłym tygodniu było podobno 45 ), zimno Wam tam ? :decayed:

Opublikowano

fele konkret :cool1:

Pre,odkręcaj i wysyłaj do polszy :decayed:

dzisiaj przewidują ponad 40 stopni (w zeszłym tygodniu było podobno 45 ), zimno Wam tam ? decayed

:bicz3: :rant:

Opublikowano

zimno Wam tam ?

Zależy kto do czego przywykł, u mnie na warsztacie tak piździ, że spoty na matarni to ciepła miejscówka :tongue4:

Opublikowano

Rozumiem pre,ze to VW jest na gaz ,a drzwi przesuwne po lewej ,bo kierownice montuja po nie wlasciwej stronie :wink4:

Ps.to ja Gili nie pamietam hasel i dzialam pod nicem zony :embarrassed:

Opublikowano

Ps.to ja Gili nie pamietam hasel i dzialam pod niciem zony :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wiesz że już masz nową ksywę :gwizdanie:

Pszczółko :decayed:

Opublikowano

GILI odkrywa swe oblicza... :polew: , że o reszcie nie wspomnę.

Opublikowano

Tomek i Pszczółko (:polew:) podziękował za przywitanie szwagra :decayed:

Skubaniec nawet mi nie powiedział że się rejestruje :evil:

Opublikowano

To była chwilowa nie dyspozycja :tongue4:

ma się pamieć co :decayed:

Pre nastepnego spota robimy u Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

Pre nastepnego spota robimy u Ciebie :gwizdanie:

Oczywiscie Przemas stawia przelot ?? :naughty:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item544473217_audi_a4_avant_2_5_tdi_skora.htm

Przczółka,w ogłoszeniu powinieneś napisać,że sprzedajesz bo kupiłeś sobie nowszą A4,też z 2,5TDI

i nie pisz że autem jeździ zona,mnie takie coś zawsze wygląda na ściemę,mówię jak to wyglada z punktu widzenia kupującego :cool1:

Opublikowano

Wrzuciłem tak na szybko , chciałem zrobić lepsze zdjęcia, wytrzepać wycieraczki :cool1:

Zobaczymy do końca ogłoszenia ,bo wygląda,że nowego już nie będę wstawiał :decayed:

Co nie zmienia faktu,że do rady się zastosuję :wink4:

Opublikowano

właśnie z ta zona to stary numer hehe[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 23:19_________________________________________________Tomek mam numer do Bożeny :tongue4:

Opublikowano

Tyle,że w moim przypadku to prawda.

Opublikowano

właśnie z ta zona to stary numer hehe

zona jeździ,kupiony od 80 letniego dziadka itd...

stare numery :decayed:

Jacek,w końcu wstawiłeś jakaś fotkę tej wstrętnej ori S-line :gwizdanie:

Opublikowano

może chce ją sprzedać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.