Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnie kusi sprawdzenie, bo jestem ciekawa ile moja czarna strzała ma mocy, i czy rzeczywiście tego virusa ma bo nie mogę znaleźć żadnych papierów do tego...

nie wiem... Rob555 odradza...

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak on odradza to sobie odpusc wkoncu jest specem :wink4:

Opublikowano

jak on odradza to sobie odpusc wkoncu jest specem :wink4:

może to zrobić na moją odpwoiedzialność :)

dlatego pytam czy ktoś z "naszych" hamował, bo sporo się naczytałam o tym, a chcę żywych argumentów :kox:

Opublikowano

Rob555 odradza...

Dlaczego?

Opublikowano

Pany z B6 pytanie za dyszkę, szwagrowi nie działa nawiew na przednia szybę co to może być ?? :cool1:

Probowałem z niego głupka zrobić, że niby nie umie się klamotyzacją obsługiwać ale nie daje się :decayed:

Opublikowano

Rob555 odradza...

Dlaczego?

właściwie tak do końca to nie wiem, zapytam się go jutro dokładnie, bo jadę na wymianę oleju :decayed:

http://dieselteam.pl/forum/viewtopic.php?p=50595&highlight=#50595

Opublikowano

Rob555 odradza...

Dlaczego?

bo on już taki jest :rolleyes:,zanim ci zrobi coś przy aucie,to nastraszy,ze może się zepsuc 1000 rzeczy :cool1:

Opublikowano

Jak chcesz to zmierz ile ma koni ,tip to mocna skrzynia i na pewno przeżyje hamowanie. Tylko po co ?? Chcesz się dowiedzieć ,że ma 140 KM :wink4:

Bardzo wątpię ,że masz chip :cool1:

Opublikowano

hmmm... GILI dlaczego wątpisz?? :tongue4:

Opublikowano

Bardzo wątpię ,że masz chip :cool1:

Łaj :mysli:

Opublikowano

Mogę przyjechać moim byłym B5 w serii , staniemy na kreskę i nie będziesz musiała skrzyni forsować na hamowni :decayed:

Trochę za ostro powiedziane :mysli:

Przepraszam :notworthy:

Opublikowano

hmmmmm... :evil:

chyba nie doceniasz mojej czarnej strzały!!!!

ona ma niezłego kopa, no może nie na tych kołach... hehe :confused4:

a swoją drogą na krechę to mogę nawet z Twoją B6ka stanąć :tongue4:

Opublikowano

Z b6 miała byś pewnie większe szanse :embarrassed:

Opublikowano

no to na spocie może by bardzo ciekawie :rolleyes:

Opublikowano

Pany z B6 pytanie za dyszkę, szwagrowi nie działa nawiew na przednia szybę co to może być ?? :cool1:

Probowałem z niego głupka zrobić, że niby nie umie się klamotyzacją obsługiwać ale nie daje się :decayed:

podłączałes pod kompa ?? moze bląd jest jakis w panelu sterowania klimą

Opublikowano

... wiem, zapytam się go jutro dokładnie, ...

http://dieselteam.pl/forum/viewtopic.php?p=50595&highlight=#50595

Moim zdaniem problem tu opisywany wogóle nieistnieje, bo jeżeli tak by było to producent zablokowałby możliwość zmiany trybu pracy z D na N w czasie jazdy, a tak nie jest. Zauważ, że możesz w czasie jazdy wyrzucić na (luz) N nie używając przycisku od blokady. Instrukcja obsługi opisuje tylko sposób ponownego zapięcia biegu.

Opublikowano

... wiem, zapytam się go jutro dokładnie, ...

http://dieselteam.pl/forum/viewtopic.php?p=50595&highlight=#50595

Moim zdaniem problem tu opisywany wogóle nieistnieje, bo jeżeli tak by było to producent zablokowałby możliwość zmiany trybu pracy z D na N w czasie jazdy, a tak nie jest. Zauważ, że możesz w czasie jazdy wyrzucić na (luz) N nie używając przycisku od blokady. Instrukcja obsługi opisuje tylko sposób ponownego zapięcia biegu.

jest to bardzo niezdrowe uzywanie skrzyni. slyszalem o ludziach ktorzy podobno w ten sposob chcieli oszczedzac paliwo hahah :wallbash: :wallbash: chodzi nie tylko o smarowanie ale o to ze skrzynia dziala "w druga strone" czyli przenosi naped z kol na elementy wykonawcze a nie na kola. dlatego holowanie o ile wogle jest dopuszczane w automatach to jest ograniczone do jakis niskich predkosci , w stylu 50km/h.

ale to wszystko moim zdaniem wymaga dluzszego czasu zeby zrobic kuku skrzyni i jedno hamowanie nie powinnio stanowic zagrozenia. tylko faktycznie po co to robic? raczej automatow nie kupuje sie do wyscigow wiec pare koni w ta czy w tamta nie powinno robic az takiej roznicy...

Opublikowano

Jeny ja już to wszystko czytałam, ja tylko chcę wiedzieć czy ktoś u nas hamował tiptronica i na sobie ktoś tego doświadczył, to tyle. :tongue4:

Wiedzę teoretyczną na ten temat już posiadam. Jest 50000 koncepcji, dlaczego można włączać N itp.

Ano i po prostu chcę wiedzieć ile mam tych koni mechanicznych, czy to grzech?? :kox:

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=62738&st=0 tu jest fajnie opisane :)

Opublikowano

witam kolegów, czy możecie mi podać nazwę jakiegoś serwisu, mechanika, firmy gdzie dobrze mi zrobią obniżane zawieszenie i ogólnie dobrze sprawdzą autko, chodzi mi wylącznie o 3miasto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.