Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy takiej pogodzie wczorajszej ja swoim fwd nie mam co szaleć

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

eee Tomek zaczyna odpadac dopiero powyzej 220 dlatego sie dziwi :):kox:

Olo,zawstydzasz mnie :rolleyes:

Przy takiej pogodzie wczorajszej ja swoim fwd nie mam co szaleć

też mam FWD i letnie oponki :naughty::decayed:

_______________________________________________________________________

słuchajcie,coś nie dobrego dzieje się z mydlem :confused4:

jakieś dwa tygodnie temu mówi do mnie

-mam parę butelek po piwie do zdania,mogę zdać je u ciebie w sklepie?

-mówię ok. i pytam czy dużo?

-jakieś 5 skrzynek.usłyszałem :gwizdanie:

na wczorajszym spocie podchodzi do mnie,patrzy tymi ślipiami i mówi;

-mam parę butelek po piwie do zdania ...

-pytam ile?

-jakieś 5 skrzynek :shocked:

chłopak zapije się na śmierć,wiem że to student,ale mimo wszystko :cool1:

trzeba go ratować :wallbash:

Opublikowano

Cytat: patrykbor Dzisiaj o 12:33

Przy takiej pogodzie wczorajszej ja swoim fwd nie mam co szaleć

też mam FWD i letnie oponki naughty decayed

taki kozak to ja nie jestem :cool1:

Opublikowano

_______________________________________________________________________

słuchajcie,coś nie dobrego dzieje się z mydlem :confused4:

jakieś dwa tygodnie temu mówi do mnie

-mam parę butelek po piwie do zdania,mogę zdać je u ciebie w sklepie?

-mówię ok. i pytam czy dużo?

-jakieś 5 skrzynek.usłyszałem :gwizdanie:

na wczorajszym spocie podchodzi do mnie,patrzy tymi ślipiami i mówi;

-mam parę butelek po piwie do zdania ...

-pytam ile?

-jakieś 5 skrzynek :shocked:

chłopak zapije się na śmierć,wiem że to student,ale mimo wszystko :cool1:

trzeba go ratować :wallbash:

Powstrzymaj emocje !!!!

Jeszcze sesji nie zaczełem oblewać :polew: :polew: :naughty:

Opublikowano

moze kolega wzmacnia organizm przed epidemia wiosennej grypy

Opublikowano

MYDŁO nie martw się, w końcu jestem przyszłym psychologiem, jakbyś się stoczył, to przynajmniej na Tobie zarobie. :evil:

mam nadzieję, że na leczenie odwykowe znajdziesz więcej kasy niż na ogumienie zimowe :tongue4::naughty:

Opublikowano

MYDŁO nie martw się, w końcu jestem przyszłym psychologiem, jakbyś się stoczył, to przynajmniej na Tobie zarobie. :evil:

mam nadzieję, że na leczenie odwykowe znajdziesz więcej kasy niż na ogumienie zimowe :tongue4::naughty:

Psycholożką znaczy się :tongue4::wink4:

Spokojnie leczenia nie bede potrzebował. :)

Opublikowano

to nie dobrze jak wóda leje po mordzie

Opublikowano

Psycholożką znaczy się :tongue4::wink4:

Spokojnie leczenia nie bede potrzebował. :)

A szkoda :tongue4:

A słowo psycholog się nie odmienia :kox:

Opublikowano

Co pan mydło nie potrzebuje pomocy,Pani Psycholog :cool1:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 22:24_________________________________________________Jak on nie chce to możesz mnie leczyć :naughty:

Opublikowano

ja tez mam problemy

co zrobić aby pić :wink4::tongue4:

Opublikowano

Gilego znam osobiście i wiem że potrzebuje psychologa,zwłaszcza po sprzedaży swojego auta :shocked:

Opublikowano

GILI , sprzedałeś??

Opublikowano

a po co mi dwa :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 22:49_________________________________________________FAZY kupił i świruje :decayed:

Opublikowano

Ide spac...alkohol i polibuda mnie dobije.... :kwasny:

Opublikowano

Ide spac...alkohol i polibuda mnie dobije.... :kwasny:

to po co tyle pijesz skoro jesteś tego świadom?? alkohol + polibuda = 100 % dobijania

a tak to byłbyś tylko w 50% dobijany :tongue4:

ehehe

ale spoko, spoko pijcie pijcie, będę miała kogo leczyć :kox:

Opublikowano

czasem bywa tak ,że trzeba leczyc pania psycholog :decayed:

Opublikowano

Jezu.gdzie ja jestem??? ;(

Opublikowano

czasem bywa tak ,że trzeba leczyc pania psycholog :decayed:

hehehe tak, to prawda, psycholodzy też nie są zdrowi na umyśle, hehe :decayed:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 11:28_________________________________________________

Jezu.gdzie ja jestem??? ;(

Bieniek, czy to jest "Jezu, gdzie ja jestem", bo takie bzdury tu piszemy, czy "jezu, gdzie ja jestem", bo nie wiesz gdzie jesteś albo wiesz i nie chcesz wiedzieć?? :kox:

Opublikowano

To drugie bardziej.Nie no juz jest lepiej,pomalu dochodze do siebie.Miłego dnia :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.