Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dziś też mogę być :) podjadę  20min poczekam jak nikogo nie będzie to zwijam

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 godziny temu, dRACoNIx napisał:

ja dziś też mogę być :) podjadę  20min poczekam jak nikogo nie będzie to zwijam

Dziś nie było nikogo szkoda (:

Opublikowano
10 godzin temu, dRACoNIx napisał:

Dziś nie było nikogo szkoda (:

Bez ugadania wcześniej to ciężko niestety złapać kogoś :(

Podejrzewam że jak trochę cieplej się zrobi to aktywność wzrośnie w temacie i więcej chętnych będzie. Parę razy coś udało się zgadać z chłopakami :good:. Ja w razie czego jestem chętny jak będzie jakiś odzew. 

Opublikowano
18 minut temu, Dandusiek napisał:

Bez ugadania wcześniej to ciężko niestety złapać kogoś :(

Podejrzewam że jak trochę cieplej się zrobi to aktywność wzrośnie w temacie i więcej chętnych będzie. Parę razy coś udało się zgadać z chłopakami :good:. Ja w razie czego jestem chętny jak będzie jakiś odzew. 

No ja już wcześniej pisałem że będę w każdy czwartek o 19:00 , a jak by miało by mnie nie być to wtedy dam znać ! 
 

więc 1 osoba na 100% jest , 

zapraszam innych :) 

Opublikowano

będziemy !

Opublikowano

widać znów chętnych brak to może za tydziń się uda w wiekrzym gronie spotkać 

Opublikowano

Ja będę

Opublikowano
2 godziny temu, jaca.13 napisał:

widać znów chętnych brak to może za tydziń się uda w wiekrzym gronie spotkać 

Jeżeli pod uwagę jest brana np. środa albo piątek to piszę. W czwartki o tej porze nie dam rady.

Opublikowano
W dniu 26.02.2022 o 12:39, jaca.13 napisał:

będziemy !

Rozumiem, że ceny paliw Cię zblokowały ale mogłeś dać znać to bym podjechał po Ciebie.

Obecnym dziękuję za spota.

Opublikowano

Dzięki, miło było sobie troszkę pogadać :)

Pozdro i do następnego.

Opublikowano

Dzięki również 

Opublikowano
12 godzin temu, mateogda napisał:

Rozumiem, że ceny paliw Cię zblokowały ale mogłeś dać znać to bym podjechał po Ciebie.

Obecnym dziękuję za spota.

Tomeks dzwonił do Mydlanego jak i do Ciebie Mateo  nie odebraliście ani nie oddzwoniliście na forum też nie potwierdziłeś ze będziesz 

Opublikowano
18 minut temu, jaca.13 napisał:

Tomeks dzwonił do Mydlanego jak i do Ciebie Mateo  nie odebraliście ani nie oddzwoniliście na forum też nie potwierdziłeś ze będziesz 

Do mnie nie dzwonił!!! Ja jadę na spota prosto z roboty, jak bym wyszedł później niż normalnie to bym nie jechał dlatego nie będę się deklarował. Skoro napisaliście, że "na stówę" będziecie to cisnąłem w ciemno ( po 6,20 pln za litr Pb95!!!), a że mydlanego nie będzie to było do przewidzenia, on nigdy nie jeździł na spoty co dwa tygodnie. Ja w przyszłym tygodniu napewno nie będę.

Opublikowano

Tomeks twierdzi że dzwonił jakiś czas temu do Ciebie i  nie oddzwoniłeś.

Opublikowano
12 godzin temu, jaca.13 napisał:

Tomeks twierdzi że dzwonił jakiś czas temu do Ciebie i  nie oddzwoniłeś.

Wyjaśnimy to sobie na spocie.

Opublikowano

spoko to będziemy za tydzien.jutro odpuszczamy.

Opublikowano
3 godziny temu, jaca.13 napisał:

spoko to będziemy za tydzien.jutro odpuszczamy.

Gili, Łepski ,Mydlany może uda sie Wam za tydzień też podjechac ?

Opublikowano
W dniu 8.03.2022 o 21:09, jaca.13 napisał:

Gili, Łepski ,Mydlany może uda sie Wam za tydzień też podjechac ?

Postaram się, choć obiecać nie mogę :wink:

Opublikowano

Panowie czy ma ktoś z Was nowe mapy do rnse wersja nie led , i na spotkaniu w czwartek może mi wgrać ? 
 

dziekuje z góry

olek

Opublikowano
2 godziny temu, Łepski napisał:

Postaram się, choć obiecać nie mogę :wink:

Możesz obiecać, bierz przykład z innych. Ja 17.03. jestem na stówę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.