Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurcze tak wcześnie :mysli: my w łodzi będziemy ok 7 godź ....

my mamy 730km,jazda jakieś 10-12 godzin.(wiadomo,laski często sikają,to fajka,to kawka,to jedzonko itd...),wiadomo,że na kilka aut nie jedzie się tak sprawnie jak samemu,więc znając życie podróż będzie trwała 12 godzin.

teraz tak:

-środa w robocie

-potem wieczorem wyjazd

-jazda całą noc

a o 20.00 jest już impreza w Bukowinie,bez kilku godzin snu odpadniemy po kilku kielonkach :gwizdanie:

więc

-będziemy na miejscu o 12.00

-wypakowanie,zajęcie pokoju i takie tam pierdy 13.00

-potem jakieś piwko ,kawka,wstępne zapoznanko,robi się ok. 15.00

-prysznic i zostają jakieś 4 godzinki na przespanie i zregenerowanie sił przed imprezą :cool1:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek dobrze gadasz ....może namówię ludzi na wyjazd o 4 rano i o 6 rano będziemy w lodzi ...może tak być ...wypośrodkujemy ....

Opublikowano

Tomek dobrze gadasz ....może namówię ludzi na wyjazd o 4 rano i o 6 rano będziemy w lodzi ...może tak być ...wypośrodkujemy ....

pamiętaj,że o tej porze trasa z Łodzi do Katowic jest dosyć zapchana :cool1:

dwa miesiące temu jechałem ta trasą,z Gdyni do Łodzi poszło moment,ale potem z Łodzi do Katowic,koszmar :wallbash:

mówię ci madas,namów chłopaków żebyście byli w Łodzi o góra 5,00 :naughty:

ominiemy poranny szczyt i spokojnie dojedziemy do Bukowinki :cool1:

poza tym,nie chcecie chyba być ostatnimi i dostac 6 osobowe pokoje :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

już pisałem chłopakom i będziemy gadać na ten temat przy pifku ....zależy mi żebyśmy razem jechali w końcu dla mnie to dwa domy :naughty:

Opublikowano

uff wrocilem...

Sluchajcie cos mi wyje w przednim kole.Wycie jest mega glosne i przy nawet maly skrecie nasila sie.Gdzie moge podjechac zeby mi to zrobili?

Opublikowano

glosne i przy nawet maly

łóżysko??

a podróznicy pamietajcie zeby na sile nie czekac do 12. bo jak macie siedziec przy kawie bo sie umowiliscie na 24 to potem tyle czasu mniej macie na odpoczynek. a pewnie i tak od 22 wszyscy sa gotowi i czekaja...

Opublikowano

Tomek całe 3M wyjeżdża już ze środy na czwartek ?? :mysli:

Opublikowano

No chyba z czwartku na piątek :mysli:

Opublikowano

No i dlatego pytam... :tongue4:

Opublikowano

Tomek całe 3M wyjeżdża już ze środy na czwartek ?? :mysli:

z czwartku na piątek,tak żeby być na miejscu w południe.

Andrzej,jedziesz z nami,czy tniesz przez wawe?

Opublikowano

Tnę przez Wawę bo lecę do nich już dzień wcześniej... Ale powrót robię z 3M bo o ile pamiętam to Ty ciągniesz dla mnie lawetę z moim autem, Twoja luba prowadzi a my popijamy na tylnej kanapie :decayed:

Opublikowano

dogadamy wszystko na spocie w środę,o ile mydlo i kocky będą :cool1:

pytanie tylko,czy alvaro jedzie z nami,czy z np. warszawką?

co do trasy,to wiadomo,przez Łódz.

We środę będę :)

Opublikowano
  • Autor

mnie tam w środę nie będzie :decayed:

Opublikowano

mnie tam w środę nie będzie :decayed:

Pre, a kiedy zamierzasz się pojawić? :)

Opublikowano
  • Autor

byłem od czwartku do dzisiaj w Gdańsku, marzec to jeszcze kupa... ale kwiecień mam nadzieję, że już będę częściej w kraju.

No najwyżej zmieni się dzień spotowania :tongue4:

Ale chętnie bym przywędrował na spocisko już.... :confused4:

A tak poza tym, to co Wyśta z tym PLN/EUR zrobili ?? ?? :blink:

Opublikowano

A tak poza tym, to co Wyśta z tym PLN/EUR zrobili ?? ??

a co :cool1:,nie pasuje ci :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wiesz, mi akurat teraz pasuje :) ale kartę po wakacjach też będzie trzeba spłacić, więc tu już mniej...

poza tym kiedyś auto będzie trza zmienić :cool1:

Opublikowano

poza tym kiedyś auto będzie trza zmienić :cool1:

no tu będzie lipa :confused4:

Opublikowano

Znacie jakis warsztat w 3miescie,zeby sprawdzic hamulce w VW polo??

Opublikowano

przedyskutujcie na spocie środowym temat wyjazdu na zlot żeby spotkać się w łodzi o 6.00 z EKIPĄ WIELKOPOLSKĄ i Tomek napisz co ustaliliście ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.