Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Może jeszcze Zdeniu przyjedzie i podzieli się wrażeniami z Wisły :biggrin:
zdeniu coś mota z nową bryką, może i by przyjechał się pochwalić (na lans do Trojmiasta :D )

chetnie tylko konkretnie gdzie i kiedy

proponuje skwer

Nowa bryką? No prosze. Przecież niedawno wirusa wrzucił.

no widzisz jaki ja szybki jestem :rotfl:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
chetnie tylko konkretnie gdzie i kiedy

proponuje skwer

No ja też proponuje sobota skwer, bo Państwo z Gdańska i tak się nie pojawia. Ja tak jak pisze cały czas moge być ok 17 dopiero. Ale przecież Wy możecie się szybciej spotkać. Teraz jest znacznie cieplej i dłużej jaśniej więc może większe grono odwiedzi spota.

Opublikowano

A wogóle to wielu Was w trójmieście jest? Często się spotykacie? I gdzie jest ulubiony punkt zborny? Prawdopodobnie czeka mnie przeprowadzka do Gdyni :lol: i być może dołączę jeśli mnie przyjmiecie :wink:

Opublikowano
  • Autor
A wogóle to wielu Was w trójmieście jest?

jest około 50-60 użytkowników z Trójamiasta i baaardzo bliskich okolic (Wejherowo, Rumia i okolice Gdańska) - takie są moje obliczenia :wink:

zdeniu, mydlo, no to niech będzie 17 na skwerze.

Jeśli zdeniu chcesz się pojawić, będzie miło i tym bardziej ciekawiej bo nową bryczką :cool:

Opublikowano
Jeśli zdeniu chcesz się pojawić, będzie miło i tym bardziej ciekawiej bo nową bryczką

No dokładnie. Ocenimy ocenimy :a4fan:

Opublikowano
zdeniu, mydlo, no to niech będzie 17 na skwerze.

Jeśli zdeniu chcesz się pojawić, będzie miło i tym bardziej ciekawiej bo nową bryczką :cool:

Panowie będę

no może pare minutek się spóźnie ale będę :a4fan:

Opublikowano

Także oficjalnie SPOT TRÓJMIEJSKI - SOBOTA 10.03.2007 - SKWER KOŚćIUSZKI - GODZ. 17.00

Opublikowano

no i zaraz zostanę zlinczowany :bicz:

wróciłem do domku i poinformowałem kobitę o spocie

a tu przypominajka - w sobote jest roczek bratanicy

więc sami rozumiecie

ale następnym razem nie zawiode :cool:

Opublikowano
no i zaraz zostanę zlinczowany

Mało powiedziane :bicz:

Opublikowano
  • Autor

no to chyba nie ma sensu spotować jutro?

zdeniu, zrozumiałe - jest też życie prywatne, nie tylko auta :)

Opublikowano
no to chyba nie ma sensu spotować jutro?

Dokładnie. Jak zwykle chętnych brak.

Opublikowano

Chętnie bym skorzystał ale czy dam radę to będę wiedział jutro o 17 dlatego niechcę się deklarować.

Opublikowano

I co panowie?? spotykacie sie ?? bo na 90% dam rade podjechac :)

Opublikowano
  • Autor
I co panowie?? spotykacie sie ?? bo na 90% dam rade podjechac :)

nooo, chyba nie. Jak mieliśmy się we dwóch spotkac to nie ma za bardzo sensu.

Teraz też piszesz, że na 90% :)

Umówmy się za tydzień, będzie Zdeniu pewno (tak myślę :cool: ).

Napisz, że za tydzień będzie na 101% :twisted:

Opublikowano

90% bo zawsze moze cos wypasc :( rozumiesz, ja podjade i tak na skwer kolo 16-17 (moze automat z kawa jest czynny :) ) A za tydzien postaram sie byc na 100001 % :) Pozdr

[ Dodano: 10-03-2007, 19:29 ]

Tak sobie przypomniałem ze nie długo pewnie znów będzie zlot na stadionie GOSiR w Gdyni jak co roku,może wiecej ludków by sie zjawiło ;) wsumie chyba bedzie to dopiero w kwietniu ale warto juz rozglosnic :) rok temu kolega na paleniu gumy zajechal skrzynke ;) fajnie bylo:)

Opublikowano
Umówmy się za tydzień, będzie Zdeniu pewno (tak myślę :cool: ).

Napisz, że za tydzień będzie na 101% :twisted:

będę na 101% na chwile obecną :rotfl:

Opublikowano

Byłem, ukłoniłem się przed automatem z kawą i wróciłem do domu. Gejzera 90% chyba też nie wyszło, albo piątej nie doczekał.

Opublikowano
Byłem, ukłoniłem się przed automatem z kawą i wróciłem do domu. Gejzera 90% chyba też nie wyszło, albo piątej nie doczekał.

wyszlo wyszlo , stalem pod samym aftomatem, niestey nie dzialal :( przed 17 pare minutek stwierdzilem ze nie ma co czekac i pojechalem na zapiekanke . A ja pisalem ze bede 16-17 wiec moje 90% wyszlo w 100% hehe

Opublikowano
  • Autor

mateogda, Gajzer, postanowiliśmy że nie ma się co spotykać w dwójke (mydlo i ja). Potem jeszcze mateo napisał, że może podjechać, ale to już trochę za późno ?

Za tydzień jak najbardziej aktualny, zdeklarujcie się i wszyscy się spotkamy :cool:

Ale nie dla automatu z kawą :rotfl: Choć do miły dodatek :smile:

Opublikowano

Jeżeli nic nieoczekiwanego nieoczekiwanie niewyskoczy to ja jak najbardziej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.