Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

zdeniu jedno autko z Gdańska było na parkingu cpn-a (czarny avancik w automacie) wszyscy go podziwiali i nikt nie pamięta??? :D

to fakt , było

ale to sie nie liczy :diabel: bo sie spóźniło i nie stało razem z nami :619:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

fajnie było śię spotkać troch nas mało było, może następnym razem będzie więcej tylko trzeba zmienić miejsce .Aco do autek z Gdańska tylko moje było czarny avant przy Lotosie stal koło Autka Bronsona

[ Dodano: 14-01-2007, 17:45 ]

Nie stałem razem z wami ponieważ trochę się nie dogadaliśmy co do miejsca spotkania ja i Bronson myśleliśmy że spotkamy się na placu a nie w podziemiu . No ale przecież nic się nie stało bo się spotkaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Przemas że wkleiłeś foty na forum bo ja jakoś nie bardzo jestem w tym temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze należy dodać, że był przejazd 5 A4-czek z Gdyni do Gdańska, bardzo miły widok :)

I 2 z powrotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fanie fajnie sie jezdzi dla zabawy:) ale jak dostawczym trzeba gdzies podjechac juz sie nie robi wesolo czasami:) ale to jest nic bo u nas ( trojmiasto ) nie tak zle a nawet lekko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest sprawa

kto z trojmiasta lub okolic leci do Wisły na urodzinki w piątek

chodzi o pomoc jednemu użytkownikowi forum

szczegóły podam na PW zainteresowanym pomocą (nic Was to nie będzie kosztowało)

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ma takią prośbę dla zainteresowanych grillem na wiosnę. Jeśli znacie w bliskiej okolicy - może mierzeja może wyspa sobieszewska jakies miejsce na grilla to dajcie znać. Jak się ociepli warto by któregoś pięknego dnia zjechac sie z rodzinkami i spędzić trochę czasu na powietrzu. Co wy na to?

ps. na wyspie Sobieszewskiej jest taki ośrodek z wielką wiatą (i deszcz nie straszny by był) parking tuż obok tylko że to na terenie ośrodka i nie wiadomo czy by nie chcieli czegoś za udostępnienie miejsca.

Znam bardzo fajne miejsce na wyżynie Elbląskiej ale z Trójmiasta pewnie co niektórym może być za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...