Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajcie ze względu że za oknem niemal 10st.C może by zjechac na mierzeje (jantar, Stegna) na jakiegoś grilla

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie a w jakich godzinkach będzie owy spocić :?:

bo może tez bym zjechał :621:

Opublikowano
  • Autor

godzina nie jest właściwie ustalona :583:

Zaproponowałem popołudniową i alvaroalvaro napisał 15:00, reszta na razie się nie wypowiedziała.

adadur, a gdzie byś proponował tego grilla ? Pod jakimś dachem, czy na otwartej przestrzeni ? W koncu to styczen jednak... :D

No ludziska z Pomorza.. pisac jak Wam odpowiada :521:

Opublikowano

no to ja Pomorzanin piszę , mi odpowiada 17-18 z racji dużej ilości zajęć :621:

ale oczywiście mnie proszę nie brać pod uwagę , postaram się dostosować :564:

Opublikowano
  • Autor

żeby ułatwić, dodałem ankietę....

najlepiej żeby dawać głos, bez komentowania

Opublikowano

ja mam taka propozycje ze ci ktorzy beda jechali z gdyni moze spotkajmy sie godzine przed spotem i pojedziemy razem kolumienka?:) :diabel2:

Opublikowano

O widzę jakaś zmiana?

Byliśmy umówieni na 06.01 ale spoko - może być 13.01.

Popołudniowa godzina chyba lepsza byle nie za pózna bo idę na okrągłe urodzinki do Siostry :D

Opublikowano

Rozeznam temat za jakimś miejscem bo i na wiosnę by się przydało wyskoczyć za miasto. Może ktoś z kubowiczów zna?

Opublikowano

Hej wszystkim! Na początek życzenia wszystkiego najlepszego w nowym roku.

Na spot przyjadę gdzie 3ba będzie. Multikino w Gdańsku to spoko miejsce. 13.01.07 - ten termin mi też pasuje. Godzina popołudniowa (16-18) jest dla mnie najlepsza.

Może ktoś z Gdyni, Wejherowa i dalej na zachód ma ochotę na mini spota w weekend? Tak na godzinkę na skwerku, albo bliżej Wejherowa? Jak chcecie, to piszcie na PM, żeby tu nie śmiecić.

Pozdrawiam.

Wojtek

Opublikowano

witam. no ja nastawiłem sie na ta sobotę ,ale może następna też będzie wolna -zobacze Lecz co do godziny to tak jak ustalaliśmy ok. 13 by było chyba lepiej ,bo potem szybko robi sie ciemno i nawet bryk swoich byśmy nie pooglądali w trakcie mogą inni dojeżdzać??? http://www.a4-klub.pl/forum/images/smiles/001.gif

Opublikowano

To jak umawiamy? Czy Gdynia i okolice Wejherowa spotykają sie szybciej np. na skwerku i wtedy razem jada miastem do Multikina? Czy jedziemy każdy na własną rękę? Godzina jak wiadomo jest jeszcze nieustalona, ale jakbyśmy się spotkali ok. 1h przed zlotem to spokojnie dojedziemy do Gdańska spokojnym tempem. Ustalajcie. Pozdrawiam.

Opublikowano

kolega andrzej wie co gada !! :!:

Opublikowano
  • Autor

spoko, tam jest jasno :)

w trakcie mogą inni dojeżdzać???

no pewnie, ale nie bardzo rozumiem chyba pytanie ;)

Opublikowano

ja juz wczesniej zaproponowalem taki wariant wiec umowmy sie tak ze gdynia i okolice spotykaja sie na godzine przed spotem na skwerku i wszyscy razem jedziemy do gdanska :a4fan:

Opublikowano

Panowie to wiadomo już konkretnie o której godzinie :?:

no i miejsce spotkania :?: Skwer Kościuszki :?:

Opublikowano
  • Autor

spotkanie się odbedzie pod kinem Multikino w Gdansku, niektorzy z Gdyni chca się umowic na Skwerze i kawalkada ruszyc do Gdanska.

Jutro wysle mejla do kazdego uzytkownika z Trojmiasta (zrobiłem sobie liste :diabel: ) z przypomnieniem, niektorzy czesciej sprawdzaja mejle niz zagladaja na forum

Godzina dokładnie nie jest ustalona, bo jeszcze parę głosów by się przydało.

[ Dodano: 09-01-2007, 18:48 ]

OK, no to robimy zebranie o godzinie 18:00 pod Multikinem w tę sobotę

Opublikowano

a co ze spotkaniem na Skwerku w Gdyni :?:

jeżeli jest coś to o której

chętnie zajadę i tak mam po drodze :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
a co ze spotkaniem na Skwerku w Gdyni

od początku się umawialiśmy przy Multikinie w Gdansku, w Gdyni ludzie chcieli tylko się umówic żeby razem pojechac do Gdanska :):

chooo Zdeniu ;)

Opublikowano
w Gdyni ludzie chcieli tylko się umówic żeby razem pojechac do Gdanska :):

to wiem i dlatego pytam się czy wiadomo o której na skwerku bedzie zbiorka jezeli będzie bo chciałbym sie podlączyć :564:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.