Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gajzer, daj mi swój numer na priv.

Nie obiecuje ale postaram sie przyjechać audi.

Narazie całe dnie spedzam w garażu,kleje m.in zderzak.

A teraz jeszcze coś z kablami.

Ide na garaż.

Jak wyslesz swoj nr mi to zadzwonie do ciebie wieczorem lub jutro rano.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Gajzer, daj mi swój numer na priv.

Nie obiecuje ale postaram sie przyjechać audi.

Narazie całe dnie spedzam w garażu,kleje m.in zderzak.

A teraz jeszcze coś z kablami.

Ide na garaż.

Jak wyslesz swoj nr mi to zadzwonie do ciebie wieczorem lub jutro rano.

nr na priv poszedl ;)
Opublikowano

Stary, nr nie doszedł :???:

Byłem wczoraj w Gdyni, pokręciłem się po skwerze około południa.

Zastanawiam sie Gajzer czy cie nie widziałem w centrum.

Wiśniowy kolor masz? Bo widziałem właśnie coś podobnego jak na zdjęciu w twoim profilu.

[ Dodano: 2006-10-10, 13:13 ]

Prawdopodobnie będe jeszcze około 18 pazdziernika w Trójmieście także można coś rozkminić.

Opublikowano
Stary, nr nie doszedł :???:

Byłem wczoraj w Gdyni, pokręciłem się po skwerze około południa.

Zastanawiam sie Gajzer czy cie nie widziałem w centrum.

Wiśniowy kolor masz? Bo widziałem właśnie coś podobnego jak na zdjęciu w twoim profilu.

[ Dodano: 2006-10-10, 13:13 ]

Prawdopodobnie będe jeszcze około 18 pazdziernika w Trójmieście także można coś rozkminić.

:)no mam taka wisnie a czasami pomarancz:)na brazowych skorach:) byc moze ze widziales bo ja tez bylem w centrum :) jak cos to wysle Tobie jeszcze raz nr i bedzie trzeba dograc na 100% :) tylko daj znac;)
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

hej, Pomorzanie - ruszamy coś w temacie spota ?

coraz więcej nas jest...

Opublikowano

jestem za tylko moje auto będzie mobilne gdzieś za 2 max 3 tyg :(

Opublikowano
  • Autor
jestem za tylko moje auto będzie mobilne gdzieś za 2 max 3 tyg :(

spoko ;) i tak idą święta, więc pewno ludziska co innego w głowach mają...

Ale trzeba rozruszać towarzycho

Opublikowano

jakies spotkanko by sie przydalo, co prawda ja bym na nie pewnie skm'ka przyjechal :) bo studiuje w 3miescie a autko mieszka w centralnej polsce i widuje sie z nim rzadko, ale to nie umniejsza mojej audimanii :) wrecz przeciwnie :)

Opublikowano

ja sie tez zglaszam! a co se bede zalowal :) Bardzo licze na jakis zlot. Najchetniej po nowym roku bo wczesniej mam kruchp z czasem... pozatym jak juz bylo wczesniej powiedziane to sa swieta

Opublikowano
  • Autor

ok, to ustalamy jakiś termin po nowym roku. Chyba dla każdego będzie tak wygodniej, święta to zwariowany okres...

Jakaś sobota, czy któryś wieczór w tygodniu ?

Opublikowano

pre_pl, dawaj termin i godzinę. Trzeba się jakoś rozruszać.

Opublikowano
pre_pl, moja propozycja: szybciutki mały zlocik np. 30.12 lub zaraz po Nowym Roku. Co Wy na to?

jesli chodzi o mnie to jade do Krakowa w nocy 28 i wracam dopiero 3 stycznia wiec jakby sie dalo to prosilbym zlot dopiero po nowym roku :roll:

Opublikowano
  • Autor

6 styczeń (sobota), a miejsce ? :)

Opublikowano

a.) skwer kosciuszki

b.) opera lesna w sopocie (tam gdzie sa KJS) mam nadzieje ze 6.01 nie bedzie zadnego

c.) parking przed plaza w brzeznie

Glosujcie Panowie

Jesli chodzi o mnie to od 13 jestem wolny

Opublikowano

Skwr :)

Opublikowano

godzina?

Opublikowano

siemka.pewnie 12.oo symboliczna była by dobra ,no i jestem za symbolicznym miejscem OPERY ,nie znam dobrze trójmiasta ,ale tam chyba wszyscy by trafili pytając nawet miejscowych.Ten 6 styczeń też by chyba pasował.

Opublikowano

jasne ! jestem za :)

Opublikowano
  • Autor
no i jestem za symbolicznym miejscem OPERY

masz na myśli parking pod Multikinem (czy jakie tam kino jest...) ?

Pamietajcie, że to będzie styczen i może być zimnio, hyhyhy

:D

Opublikowano

mi parking pod multikinem pasuje i tego nie da sie nie znalezc, tym bardziej jak ktos jedzie od Elblaga :wink:

Pamietajcie, że to będzie styczen i może być zimnio, hyhyhy

:D

grzaniec? :razz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.