Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mysle ze z 2 godzinki wczesniej:) sorki nie mam czasu przegladac stronek forum bo mi tak net muuuuuuuuuli ze do jutra bym chyba siedzial.Czy moze ktos mi napisac na email oktorej i spotkanie na skwerku:) dzieki wielkie korzystam z otlooka i szybciej odczytam wiadomosc niz sie dostane na jakas strone narazie :)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam nadzieję że uda mi się dojechać... jak będę pewny że dojadę wezme VAGa z lapem...

Opublikowano

ok no to 2 godziny przed spotem w gdansku gdynia spotyka sie na skwerku i cisniemy razem do gdanska:)

Opublikowano
mam nadzieję że uda mi się dojechać... jak będę pewny że dojadę wezme VAGa z lapem...

A czy mogł bys mi podpiac pod kompa i sprawdzic Air baga?? :) mam jakis błedzik:) oczywiscie jak bedziesz:) pozdr

Opublikowano

Gajzer, ja też będę na skwerku i bede miał ze sobą laptaka z vagiem

ja dobrze zrozumiałem to na skwerku około 16 :?:

Opublikowano
  • Autor

a co Wy chcecie przez 2 godziny (no godzinę) na skwerze robić ?

Opublikowano

:) to świetnie :) około 16 :) +/_ parę minutek ;)

A może zjedzmy się pod oceanarium koło automatu z kawą by nie trzeba było w tym wietrze łazić za daleko ;)

[ Dodano: 11-01-2007, 16:48 ]

a co Wy chcecie przez 2 godziny (no godzinę) na skwerze robić ?

Kawkę spijać :D

Opublikowano

No to mnie nie będzie :-). Za późno trochę. Liczyłem na godz. 15, 18 to trochę za późno. W nocy wyjeżdżam i się nie wyrobię. Ale na następny spocik o wcześniejszej godzinie na pewno wpadną. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy :564:

Opublikowano

szkoda ze to akurat ta sobota bo caly trojmiejski klub audi bawi sie akurat w Wiezycy na zimowym zlocie :!: :!: :!:

jak byscie planowali nastepne spotkanko to prosilbym o info na http://tkaudi.org/forum/index.php

jest tam pare a4 zawse chetnych do spotkan :D:D:D

Opublikowano

Chłopaki q...wa jaki jestem zły mechanik jeszcze nie złożył mi auta i nie dam rady się spotkać... szkoda gadać mam nadzieję że ktoś jedzie na dyno-day do Olsztyna to będzie okazja się spotkać. miłego spotu życzę !!! :a4fan:

Opublikowano

No to ja widze że ekipa się po mału wysypuje :/

Opublikowano
No to mnie nie będzie :-). Za późno trochę. Liczyłem na godz. 15, 18 to trochę za późno. W nocy wyjeżdżam i się nie wyrobię. Ale na następny spocik o wcześniejszej godzinie na pewno wpadną. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy :564:

Ja podobnie jak kolwga - liczyłem i głosowałem na 15 , ale cóż -18 jest wolą większości. Niestety nie dam rady - liczę chociaż na jakieś fajne zdjęcia :a4fan:

Powodzenia i miłej zabawy :564:

Opublikowano

Panowie Panowie co to za wysypywanie :027:

ja od wczoraj mam ciekawe dolegliwości żołądkowe :zly:

dziś większość dnia w kibelku :537:

i do tego jeszcze gorączka :533: (mówią na to grypa żołądkowa)

ale póki stoję na nogach to jutro będę :564:

Opublikowano
  • Autor

nic się nie wysypuje, na razie ino dwóch ;)

Opublikowano

Przepraszam, ale ja odpadam. Do połowy lutego jestem zawalona tak, że nie mam czasu nawet na kawę.. (i niestety nawet na bieżące śledzenie forum.. :()Ale jeśli coś się skroi po tym terminie to obiecuję że razem z moją niunią stawimy się pierwsze :diabel:

Opublikowano

Jestem zupełnie nowy i nikogo nie znam więc poznam was po większej ilośći A4 na parkingu przed multi tak mi się wydaje . Jak nie mam racji to odpiszcie. Pozdro

Opublikowano

Oj :) ciekawe jak to bedzie dzis na skwr :) wieje lekko ;) jezeli chodzi o wykruszanie sie to na 1000% jestem na skwerku, dalej czas pokaże , Pozdro

[ Dodano: 13-01-2007, 11:37 ]

A czy zliczał ktos ile mniej wiecej osób bedzie na skwerku?? :) ile w Gdańsku ??

Opublikowano
  • Autor

ja nie liczyłem, nie ma co... pewno niektórzy i tak się nie pojawia

Ja też bede najpierw na skwerze, potem na Gdansk lecim ;)

Opublikowano

Ja bede :a4fan:

Opublikowano

Będę na skwerku chwilkę po 16...z Wejherowa mam z wiatrem :)

Do zobaczenia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.