Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Za tydzień jak najbardziej aktualny, zdeklarujcie się i wszyscy się spotkamy

Tylko trzeba się wcześniej umówić a nie że temat cały tydzień stał a w momencie kiedy spot został odwołany nagle chętni się znależli :exclaim: :exclaim: :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem chętny jak zwykle ale jak zwykle obstaję przy godzinie 15...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień jak najbardziej aktualny, zdeklarujcie się i wszyscy się spotkamy

Tylko trzeba się wcześniej umówić a nie że temat cały tydzień stał a w momencie kiedy spot został odwołany nagle chętni się znależli :exclaim: :exclaim: :exclaim:

nie nagle, ja sie nie deklarowalem bo nie wiedzialem czy dam rade,któregoś razu powiedzialem ze raczej bede i nie bylem:( az wstyd.Wiec wole powiedziec ze bede jak bede wiedzial ze bede ;)

[ Dodano: 11-03-2007, 10:31 ]

mateogda, Gajzer, postanowiliśmy że nie ma się co spotykać w dwójke (mydlo i ja). Potem jeszcze mateo napisał, że może podjechać, ale to już trochę za późno ?

Za tydzień jak najbardziej aktualny, zdeklarujcie się i wszyscy się spotkamy :cool:

Ale nie dla automatu z kawą :rotfl: Choć do miły dodatek :smile:

Wiadomo ze automat z kawa to dodatek ;) a ze spocika nie bylo to bralem pod uwage ;) wiec za tydzien najlepiej w tych godzinach:) ale jak cos to sie dostosuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdeklarujcie się i wszyscy się spotkamy

więc sie deklaruje , na 17 powinienem dotrzeć

no moze i ja sie wybiore

to polecimy razem

zobacze mocna ekipe z Trójmiasta

:rotfl:

estem chętny jak zwykle ale jak zwykle

i nigdy Cie nie ma

obstaję przy godzinie 15...

o tej godzinie to ludzie obiadek wcinają (chyba że później tata autko zbiera :rotfl: )

to na tyle w temacie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(chyba że później tata autko zbiera )

Chłopaku Tata to jeździ, ale swoim BMW a Ty widzę auto zmieniłeś i zaczynasz cwaniakować :) nigdy mnie nie ma bo ja zawsze obstaję przy 15... bo później pykamy z chłopakami w siatkówkę na sali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(chyba że później tata autko zbiera )

Chłopaku Tata to jeździ, ale swoim BMW a Ty widzę auto zmieniłeś i zaczynasz cwaniakować :) nigdy mnie nie ma bo ja zawsze obstaję przy 15... bo później pykamy z chłopakami w siatkówkę na sali...

wyluzuj kolego :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(chyba że później tata autko zbiera )

Chłopaku Tata to jeździ, ale swoim BMW a Ty widzę auto zmieniłeś i zaczynasz cwaniakować :) nigdy mnie nie ma bo ja zawsze obstaję przy 15... bo później pykamy z chłopakami w siatkówkę na sali...

Niektórzy ludzie muszą pracować nawet w soboty :evil: A jak byś chciał przyjechać na spota to mógłbyś odpuścić 1 sobote z siatkówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie STOP bez zadnych aluzji ;) Zdeniu napisal o tym ze auto taty bo pewnie chcial kolege jakos srpowokwac do tego zeby sie z ta 15 przelamal:) niektorzy nie moga i koniec:) zrobimy kiedys spota o 15 i porozmawiamy , nie zniechecajmy innych uzytkownikow bo zacznie bys goraco na forum a po co ?? Jezeli sie myle prosze usuncie to co napisalem:) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyluzuj kolego

Ludzie naprawdę wy wyluzujcie, widzę że wszyscy mogą mieć cięty język tylko nie ja, bo zaraz ktoś przeżywa że się spinam a wcale tak nie jest...

Niektórzy ludzie muszą pracować nawet w soboty

kolego ja akurat jestem rolnikiem i uwierz mi sobotnia bądź niedzielna praca nie jest mi obca...

poza tym młe OT nam się z postu zrobiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, zrobił się niezły bałagan w wątku. Proponuje zrobić tak: w sobote spotykamy się 17 i tak jak ze Zdeniem rozmawiałem na ostatnim spocie ustalić trzeba jedno miejsce, jedną godzine na spoty co tydzień bądz co dwa i koniec. Kazdy bedzie wiedział gdzie i kiedy ma się zjawić. Tyle żeby się to udało musi być jakaś przyzwoita frekwencja, bo w przeciwnym razie nie ma to sensu :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku Tata to jeździ, ale swoim BMW a Ty widzę auto zmieniłeś i zaczynasz cwaniakować :) nigdy mnie nie ma bo ja zawsze obstaję przy 15... bo później pykamy z chłopakami w siatkówkę na sali...

no to teraz pokazałeś prawdziwego siebie

myślę że graj dalej w siatkę a reszta jakoś przeżyje brak Twojej obecności

Niektórzy ludzie muszą pracować nawet w soboty :evil: A jak byś chciał przyjechać na spota to mógłbyś odpuścić 1 sobote z siatkówką.

no co Ty, siatka ważniejsza :rotfl: a na forum zawsze można troszke pospamować

Panowie STOP bez zadnych aluzji ;) Zdeniu napisal o tym ze auto taty bo pewnie chcial kolege jakos srpowokwac do tego zeby sie z ta 15 przelamal:) niektorzy nie moga i koniec:)

widzę że ktoś w końcu czyta i rozumie to co czyta :cool:

zrobimy kiedys spota o 15 i porozmawiamy ,

tylko kto będzie o tej godzinie :rotfl: ja gram w kosza :twisted:

mydlo, tylko nie ma z kim ustalać skoro nikt nie przyjeżdża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e, spokój dziewczyny !

Co to, piaskownica do cholery ?

:cool:

No, a tera tak :

Ja jestem przerażony frekwencją Gdańszczan ! Tak jakby tego miasta normalnie nie było :cry: (bez obrazy )

Na razie robimy o takiej godzinie, ale jak będzie lato można zmienić nawet na później.

Słuchajcie, a może sobota to nie jest dobry czas ? Może piątek ? (tylko ja z kolei mogę dopiero tak po 19:30, 20:00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie robimy o takiej godzinie, ale jak będzie lato można zmienić nawet na później.

Dokładnie czyli sobota 17.00 na skwerku koło awtomatu do kawy. Jak bedzie troche ludzi to można wspólnie ustalić inną pore bądz dzień. A nie tak jak na oierwszy spot deklarowało się bodajrze 17 czy 19 osób a przyjechało tylko 5 + 2 w gdańsku. A reszta...Banda ściemniaczy :exclaim: :exclaim: :exclaim: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram w kosza
ty mi bardziej wyglądasz na amatora pink-ponga :rotfl: a z tą 17 się zobaczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, czyli w sobotę 17.03 o godzinie 17:00 spotują :

- Gajzer

- mydlo

- Zdeniu

- pre_pl

- alvaroalvaro78 (jeszcze nie jest pewne)

- icemankoszalin (jeszcze nie jest pewne)

plan :

- dogadać się na miejscówę

- komentowanie fury Zdenia

- komentowanie kółek Zdenia (no to musi być odrębny temat :wink: )

- vagowanka może ?

Panie i Panowie reszta, zapraszamy rzecz jasna, za darmo można posprawdzać sobie błędy (vag-com).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie melduje okolo 17.00 i teraz tez moge napisac :) MOGE ZABRAC LAPA I KABEL bez urazy za duze litery ;)

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 14-03-2007, 19:33 ]

a masz :bicz: za DUŻE LITERY :twisted: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...