Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też mam wyżuty sumienia :decayed:

No o Tobie to już nie wspomnę, cały weekend do tyłu :polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

... nie daj się tak wykorzystywać :decayed:

Wiesz, myślałem że przyjadą w ciuchach roboczych :tongue4:

nie dość że przyjechali bez,to jeszcze nawet jednej śrubki nie dotknęli :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tomeczku, zrobiłeś już zderzaczki, hę ? Będę szukał dobrego, taniego ( :polew: ) lakiernika "za niedługo" - coś wiesz w tym temacie ?

Opublikowano

PIĘTRO ŚMIETANKA

11A Mydlo + Iwona, Kocky + Dorota

12A Resztek + Paulina, GILI + Gosia

13A Wąski+Honorata , Kepasa+Magda

14A Tomeks + Ola

15A Pphammer2000 + Kasia

16A Slaweq + Angela

17A Kuredu + Paula

18A Vario-tech + Magda, Pepin + Agata

19A Nike21, Adas, 84Młody

Piętro śmietanka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

dopiero zauważyłem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tomeks32 a ty nie jedziesz ?? Bo ja nie widzę Cię na tym serwtkowym piętrze... :decayed::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dopiero zauważyłem :polew: :polew: :polew:

Tomeczku, posta z odpowiedzią na moje pytanie usunąłeś nicponiu jeden, a fe ! :przebiegly:

Opublikowano

tomeks32 a ty nie jedziesz ?? Bo ja nie widzę Cię na tym serwtkowym piętrze... :decayed::polew: :polew:

pokoik 14A :cool1:

Tomeczku, posta z odpowiedzią na moje pytanie usunąłeś nicponiu jeden, a fe ! :przebiegly:

bo se potem pomyślałem,że bieńka pytasz,bo on ostatnio malował zderzaczek :cool1:

Opublikowano

tam stacjonuje tomeks a nie Ty :tongue4::polew:

Opublikowano

tam stacjonuje tomeks a nie Ty :tongue4::polew:

o faktycznie :disgust:

no trudno,pozostaje mi zakwaterować się u tetis :gwizdanie:

sorry Andrzejku,dalej będziesz musiał na ręcznym jeździć :decayed:

na letnim nic,na zimowym nic,może następnym razem się uda :naughty: :gwizdanie:

PS.może zamiast na zloty,zacznij jeździć na spoty :cool1: ...Alona się o ciebie kiedyś pytała :przebiegly:

Opublikowano

A jedzie ona czy nie ?? I drugie pytanko - lecicie na zimówkach czy na letnich ?? Bo mnie kusi zrobić letni lans... :decayed:

Opublikowano

A jedzie ona czy nie ?? I drugie pytanko - lecicie na zimówkach czy na letnich ?? Bo mnie kusi zrobić letni lans... :decayed:

ja i mydłowaty only na letnich :naughty::decayed:

mam nadzieję,że Gili też nie okaże się mięczakiem :gwizdanie:

a Alona nie jedzie,więc zabierz więcej lubrykatora,cobyś odcisków nie dostał :decayed:

Opublikowano

No to git jak coś to razem będziemy szusować na letnich... :kox::decayed: Co do Alonki to oj szkoda szkoda... :decayed:

Opublikowano

Fajnie macie z tym zlotem,a ja glupi nie jade :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jutro matarnia czy cos cieplejszego?

Opublikowano

Fajnie macie z tym zlotem,a ja glupi nie jade :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jutro matarnia czy cos cieplejszego?

jeszcze nic straconego :cool1:,miejsce zawsze się znajdzie :wink4:

Opublikowano

Nie ma szans tym razem.

Opublikowano

Nie ma szans tym razem.

po ostatnim poście alvara w "zlot w Bukowinie" to może i lepiej :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Sorki ,jutro spot na Matarni ,czy gdzieś indziej :pleasantry:

Opublikowano

Sorki ,jutro spot na Matarni ,czy gdzieś indziej :pleasantry:

na Matarni :cool1:

jak spoty będą przeniesione,to dostaniesz powiadomienie poleconym :gwizdanie:

dodatkowo w TVN24 będą huczeć :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.