Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przy kwocie 80zł to nie bedzie dużego rabatu ale zawsze na tester markowej szminki będzie :tongue4::decayed:

a to, to mam za darmo :tongue4:

nie, powaga ile może być na to rabatu?? bo jak dużo, to moge tam jutro zadzwonić i się zapytać jaki to nr katalogowy :przebiegly: :przebiegly:[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 22:23_________________________________________________hmmmm, a można jakos inaczej znależć ten nr niż pytac w Aso, to jest dokładnie lewa uszczelka pokrywy zaworów

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zapytaj sie czy to ten nr 059 198 025 mysle za jak na ta uszczelke to nie maja duzej marży ale spoko te 10-15 % tylko nie wiem czy beda mieli na poniedziałek

wszystko zalezy od jednego gościa którego na chwile obecna nie ma w aso

za 80 zł kupujesz same markowe testery :)

to ja nie pytam ile reszta kosztuje

Opublikowano

przecież mówię, że testery mam za darmo :tongue4:

i nie tylko testery

za 80 zł można już kupić markowy produkt, hehe

dzięki za zniżke, ale moj Tatuś ma 10%, więc i tak nie ma różnicy, 8zł, to mi na waciki starczy hehe

już mam zamówioną, w poniedziałek odbieram, robie i bedzie gites :kox:

dzięki za angaż i chęć niesienia pomocy :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wiesci od zlotowiczow:

JEST MEGA!!!! :)

Opublikowano

Sobota wieczór, a tu taka cisza :cool1:

Opublikowano

Na prawdę chyba wszyscy po wymierali :cool1: bo na zlot pojechało tylko kilka osób :naughty:

Opublikowano

Ale te kilka robi za kilkadziesiąt :naughty:

Opublikowano

Aż się boję co będzie po ich powrocie :kox:

Opublikowano

Wydawał mi się że dobra cena wiec dałem cynę :wink4:

Jak byś kiedyś widział tylni od S4 sedana to również poproszę :kox::decayed:

Opublikowano

Halo Panowie,

gdzie mam się udać na coroczny przegląd w Gdańsku, hmmmm?? :gwizdanie:

Opublikowano

Halo Panowie,

gdzie mam się udać na coroczny przegląd w Gdańsku, hmmmm?? :gwizdanie:

Alona co masz na myśli?

auto czy .......

Opublikowano

Na ul.Rzeczypospolitej za shellem jest fajny serwis.Wymieniali mi lozsko i bylem zadowolony.Na wymiane oleju tez tam pojade. :good:

Opublikowano

Bieniek, ale za shellem w prawo sie skreca?? to już nie Rzeczpospolita a chyba Hynka?? Ten serwis to Auto - Gum??

Opublikowano

Nie nie nie.

Skrecasz przed tym skrzyzowaniem co mowisz.

"Auto Max" Serwis , ul. Rzeczypospolitej 8, Gdańsk

Opublikowano

aaaaaaaa, ok, dzięki!! :hi:

ciekawe czy znajda mi miejsce na jak najszybciej bo do Wawy w czw jade a 28go mi sie konczy wazność przegladu hehe :kox:

aaaa i pytanie czy oni tam przeglądy robią!!??

Opublikowano

Alona

Porządna stacja diagnostyczna jest na Grunwaldzkiej 558 (jak jedziesz z Sopotu do Gdańska to za Shell'em)

http://www.zumi.pl/80973,Autotest_Polska_Sp._z_o.o.,Gdansk,firma.html

Najlepiej jak trafisz na takiego młodego chłopaczka, jest bardzo obeznany :wink4:

No chyba że potrzebujesz "wbić" przegląd i tyle ale z tym będzie gorzej :tongue4:

Opublikowano

Alona

Najlepiej jak trafisz na takiego młodego chłopaczka, jest bardzo obeznany :wink4:

mówisz o sobie?? :cool1:

dzięki wielkie :naughty:, zalezy mi na jakiejś porządnej stacji żeby mi nic z autem nie zrobili

ja w sumie mam wszystko ogarnięte, więc powinien być luzzzzzz :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.