Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzieniegdzie i łańcuchy by się przydały. :cool1:

Ucztował z nami kolega wypsiu z Belgi który przyjechał na pięknych 18' s-linowych alu i oponach Goodyear F1 :gwizdanie:

Podobno najedli się z żoną strachu jak nigdy w życiu :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie chciałby ktoś przygarnąć felg 17calowych z S4ki ? Te z tymi szerokimi ramionami, no wiecie jakie miałem latem...

Jakby co, są też opony do tego Dunlopki w bardzo dobrym stanie (2 sezony, ale niewiele jeżdżone)

Będę w weekend w kraju jakby chciał ktoś obejrzeć

Opublikowano
  • Autor

za skrzynke piwa biore w ciemno... :good::cool1:

da się zrobić, jeno tę skrzynkę będę wiózł z niemcowni i cena razem z felgami wyjdzie ciut więcej :)

jakieś tałzen i cuś :cool1:

Opublikowano

pre_pl Wyślij na pw cenę obręczy z oponkami :naughty: :naughty:

Opublikowano

Z Przelotu do Zakopanego

f70b6367a9a16d01med.jpg

6e6c35aec253a8bbmed.jpg

650942075f9c836fmed.jpg

f0fbdd6605c401camed.jpg

f5936a1601c3afeamed.jpg

7cd895148d5ef3a7med.jpg[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 13:54_________________________________________________ec4a3f4dc42077e1med.jpg

Trochę osobiste ale Gosia tu nie zagląda :decayed:

Opublikowano

GILI my tam nie byliśmy :mysli: nie wiem dlaczego :mysli:

Opublikowano

Może nie byliście wszędzie :tongue4:

Opublikowano

na to wygląda .... :gwizdanie:

Opublikowano

Widziałem Tomka nick u góry, poczytał ale nic nie napisał... :mysli:

Pewnie ma zakaz :mysli:

Opublikowano

eee,gdzie jesteście :co:

szukam was po całym ośrodku :mysli:

przed chwilą jakiś łepek jadł żółty śnieg,myślałem że to mydlo :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 17:09_________________________________________________

Widziałem Tomka nick u góry, poczytał ale nic nie napisał... :mysli:

Pewnie ma zakaz :mysli:

zakaz mam tylko na zadawanie się z tobą :decayed:

Opublikowano

zakaz mam tylko na zadawanie się z tobą :decayed:

a ... to spoko... :cool1:

Opublikowano

dobra dosyć tych bzdur :tongue4:

lepiej mi powiedzcie gdzie w Trójmieście zrobią mi przegląd z przyciemnianymi szybami, bo juz dzisiaj na jednej stacji usłyszałam, że musze jzerwać folie:polew:

Opublikowano

jak wjedziesz z opuszczonymi szybami to 90% diagnostow nawet nie spojrzy...

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

OLO Ty chyba naprawdę za dużo tabletek łykasz :tongue4:

Opublikowano

Sroda spot,sobota ognisko??

Opublikowano

Sroda spot,sobota ognisko??

przyjade na spot, o ile mnie przepuścisz przy wyjeździe i pokażesz, ze jednak jesteś gentelmanem :tongue4:

BTW. kto mi może pożyczyć CB na weekend?? :cool1:

Opublikowano

lepiej mi powiedzcie gdzie w Trójmieście zrobią mi przegląd z przyciemnianymi szybami, bo juz dzisiaj na jednej stacji usłyszałam, że musze jzerwać folie:polew:

Znam takie miejsce tyle, że 50km od Gdańska :cool1:

Opublikowano

lepiej mi powiedzcie gdzie w Trójmieście zrobią mi przegląd z przyciemnianymi szybami, bo juz dzisiaj na jednej stacji usłyszałam, że musze jzerwać folie:polew:

Znam takie miejsce tyle, że 50km od Gdańska :cool1:

chyba bede musiała aż do Tczewa jechać hehehe :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.