Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde cała ekipa na wycieczce :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co wy mi za moimi plecami dupe rąbiecie :decayed: bzydale

Opublikowano

a co wy mi za moimi plecami dupe rąbiecie :decayed: bzydale

nikt ci nic nie robi :decayed:

Opublikowano

a co wy mi za moimi plecami dupe rąbiecie :decayed: bzydale

nikt ci nic nie robi :decayed:

ty tygrysie przestań sie droczyć :laghing2:

Opublikowano
  • Autor

nikt se jaj nie robi, to wszystko na poważnie. 101 % :)

Opublikowano

Witam państwa z rana - co tu taka cisz :?: prawie jak u nas w wlkp :>

Opublikowano
  • Autor

bo wsyzscy oglądają Alternatywy 4 na dwójce

Opublikowano

Obudził mnie potworny kac, zadzwonił klient, że mam do niego podjechać, więc czekam, aż Gosia wróci, bo mam pewnie tyle w krwi, co Vario w niedzielę rano w Bukowinie.

O Boże łep mi pęka :thumbdown:

koniec picia

Opublikowano

Obudził mnie potworny kac, zadzwonił klient, że mam do niego podjechać, więc czekam, aż Gosia wróci, bo mam pewnie tyle w krwi, co Vario w niedzielę rano w Bukowinie.

O Boże łep mi pęka :thumbdown:

koniec picia

Gili, na pocieszenie opowiem Ci coś gorszego od kaca :kox:

Wczoraj przed wyjazdem do Wawy pojechałam jeszcze silnik umyć, żeby zobaczyć czy mi w końcu wycieka ten olej czy nie, żeby nie było, że dojade do wawy bez oleju, heh

poza tym zle sprawdzilam olej i wydawało mi się, ze ubyło... :(

I jak PECH to PECH :wallbash:

Koleś na myjni zalał mi xenon z lewej strony, cała lampa zaparowała, ale co najlepsze nie działają mi mijania, ani postojówka a odziwo długie działają (a przecież w nich mam osłone rozwalona) :shocked:

Także prawdopodobnie przetwornica do wymiany, więc GILI nie gadaj mi tu z rana o kacu, bo ja jak zwykle mam gorzej :tongue4:

aaaaaaaaa no i najlepszego nie powiedzialam, o kant d.... to mycie, bo olej mi nie wycieka, a ściekały reszty te co wsześniej przez tą pokrywę ;(

ja to mam PECHAAAAAAAAA :confused4:

Opublikowano

koniec picia

Ta jasne :gwizdanie:

Alona a mówiłem umyj silnik :decayed: tylko najwyraźniej do cieńkiego gościa podjechałaś :tongue4:

Opublikowano

koniec picia

Ta jasne :gwizdanie:

Alona a mówiłem umyj silnik :decayed: tylko najwyraźniej do cieńkiego gościa podjechałaś :tongue4:

Właśnie nie, starał się chłopak... po prostu miałam pecha i tyle... ;(

Ale nie jest zle, wazne ze oleju mi nie ubywa, na jednym świetle do Wawy dojechac się da, a bez oleju nie bardzo hehehehe :kox:

Opublikowano

Obudził mnie potworny kac, zadzwonił klient, że mam do niego podjechać, więc czekam, aż Gosia wróci, bo mam pewnie tyle w krwi, co Vario w niedzielę rano w Bukowinie.

O Boże łep mi pęka :thumbdown:

koniec picia

hyhy GILI bierz torby w ręce i pod górkę kilka razy - na Vario-ta podziałało :gwizdanie:

koniec picia

..................do następnego piątku :decayed:

Opublikowano

koniec picia

..................do następnego piątku :decayed:

jeszcze dzisiaj będzie pił :gwizdanie:

już ja się o to postaram :decayed:

Opublikowano

o której jedziecie na to ognisko? jedziecie przez Żukowo?

Opublikowano

o której jedziecie na to ognisko? jedziecie przez Żukowo?

o 17,30 spotykamy sie na Orlenie przy rondzie.

Opublikowano

Panowie dobrze że nie oglądaliście meczy Polaków z Irlandią Płn. tylko pojechali na ognisko bo to co dzisiaj pokazali to dawno nie widziałem :blink::shocked: Kopacze góra!!! :wallbash::kwasny::disgust:

Opublikowano

Panowie dobrze że nie oglądaliście meczy Polaków z Irlandią Płn. tylko pojechali na ognisko bo to co dzisiaj pokazali to dawno nie widziałem :blink::shocked: Kopacze góra!!! :wallbash::kwasny::disgust:

Rezstek a ty panie co w domu siedzisz zamiast na ognisku sie doprowadzać ??

Opublikowano

dzięki pany i panie za ognicho :decayed:

:hi: :hi:

Opublikowano

siemanko, widzę że tu zgrana ekipa ;) jak tam trójmiejskie spoty wyglądają ? od jakiegoś czasu obserwuję forum i nie wiem czy wbijać czy nie wbijać ;).

Opublikowano

wbijaj chłopie, ja tez jeszcze nie byłem ale to z braku czasu

w środę 1.IV raczej powinienem być

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.