Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze prosze.Glodnemu chleb na mysli.

Ide spac moski

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

JAca bysmy Ci zrobili. :polew:

sexalgida4997059.gif

oj bieniek,bieniek :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzięki wielkie za info i możliwość przyjrzenia się autkom :hi: teraz trzeba zacząć polować...

Opublikowano

kur%$%... wlasnie wrocilem z galerii.. koles cofal i mi w przod przywalil ;/ lampa zderzak i nadkole... ma ktos lewa lampe z kierunkiem.. ? :|

Opublikowano
  • Autor

Tomek, jakie masz kolory sprężyn - patrzyłes "w słońcu" ?

Opublikowano

Tomek, jakie masz kolory sprężyn - patrzyłes "w słońcu" ?

yyy,nooo...

...hujowe :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

to co, razem zmieniamy ? :)

Opublikowano

to co, razem zmieniamy ? :)

dziwne :mysli:

z tyłu mam s-linowe (niebieski i 3 różowe) z zakresem nacisku 9 (jaca ma 10)

a z przodu mam zwykłe (różowy i 3 zielone) z naciskiem 3 (najniższy jaki tylko jest),chyba od auta z silnikiem 1,6 :shocked:

w ASO takie jak powinienem mieć (8E0411105EJ) kosztują 352,13zł

ale zastanawiam się nad -35 :naughty:,tak jak ma ono

Opublikowano

kur%$%... wlasnie wrocilem z galerii.. koles cofal i mi w przod przywalil ;/ lampa zderzak i nadkole... ma ktos lewa lampe z kierunkiem.. ? :|

Powiedz że po dokładniejszym przejrzeniu auta dopatrzyłeś się kolejnych usterek powstałych w wyniku uderzenia :naughty: Dorzuć te wahacze i i nie działające spryskiwacze :naughty:

Opublikowano

Dorzuć te wahacze i i nie działające spryskiwacze :naughty

i turbina znikła :decayed:

Opublikowano

haha:) nie no chyba i tak zrobie to, sprzedaje i tdi poluje:) ma ktos lewa taka lampke?;p 95 rok

Opublikowano
  • Autor

ale zastanawiam się nad -35 :naughty:,tak jak ma ono

one i tak chyba nie dają realnie 35 mm w dół

ogólnie to nieźle ktoś rozpierdolił brykę, skoro nawet sprężyny musieli nowe dać :)

Aż dziw, że z czujnikiem lakieru wszystko ok było, no chyba że całą budę przeszczepili

:D

Opublikowano

ogólnie to nieźle ktoś rozpierdolił brykę, skoro nawet sprężyny musieli nowe dać :)

Aż dziw, że z czujnikiem lakieru wszystko ok było, no chyba że całą budę przeszczepili

ciekawe czy to w ogóle B7,ba czy to w ogóle odi :decayed:

one i tak chyba nie dają realnie 35 mm w dół

no u oniaka fajnie wyglądało,dosyć niziutko :cool1:

tyle że Flyer coś mówił że się auto "rozłazi",cokolwiek to znaczy :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Michałek, czytasz ? O co chodzi z tym rozłażeniem ?

Opublikowano

To co 20??Matarnia?? :kox:

Opublikowano

W sumie można :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no ja dzisiaj nie dam rady :D ( jak zwykle ? :) )

Opublikowano

jak zwykle ? :)

Nie Pre, wydaje Ci się :decayed:

Opublikowano

kur%$%... wlasnie wrocilem z galerii.. koles cofal i mi w przod przywalil ;/ lampa zderzak i nadkole... ma ktos lewa lampe z kierunkiem.. ? :|

Ja mam tyle że te z przeciwmgielnymi. Jak chcesz to komplet oddam Ci w rozsądnych pieniądzach

Opublikowano

jaka cena? wolalbym sama lewa przednia.. bo potem bedzie druga lezala... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.