Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok, dzięki :naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 12:10_________________________________________________

no dobra może być wtorek, dobry dzień, ale zazwyczaj wtedy mam najwięcej spraw po południu, w środku tygodnia zawsze można coś przesunąć na dzień prędzej lub później, więc.... zagłosowałem :rolleyes:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 12:09_________________________________________________

chłopaki, nie wiecie czyje to auto?? :kox: :kox:

Wiemy!!!

ale zszedł z ceny :shocked:

sprzedaje na 17" i bez paru detali

kurcze kto ma pojecie ile to może palić?? :tongue4:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok, dzięki :naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 12:10_________________________________________________

no dobra może być wtorek, dobry dzień, ale zazwyczaj wtedy mam najwięcej spraw po południu, w środku tygodnia zawsze można coś przesunąć na dzień prędzej lub później, więc.... zagłosowałem :rolleyes:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 12:09_________________________________________________

chłopaki, nie wiecie czyje to auto?? :kox: :kox:

Wiemy!!!

ale zszedł z ceny :shocked:

sprzedaje na 17" i bez paru detali

kurcze kto ma pojecie ile to może palić?? :tongue4:

zależy jak sie będzie jeździć.. ale myślę, że od 10l w górę

Opublikowano

czyli 20 :D

Opublikowano

na pewno tyle Alona ile u Ciebie w zablokowanym gazie przez twoje buciki :decayed:

Alona kupuj auto od pozia

Opublikowano
  • Autor

kiedy jedziesz oglądać auto Alona ?

:cool1:

Opublikowano

hehehehehe

nie wiem

ciekawe kto mojego paździocha kupi?? :cool1:

w sumie brzydki nie jest :naughty:

Opublikowano

w sumie to ja skóry, zderzak kupuje Alona

reszta też sie sprzeda :tongue4:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 12:45_________________________________________________jest remis

Opublikowano

w sumie to ja skóry, zderzak kupuje Alona

reszta też sie sprzeda :tongue4:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 12:45_________________________________________________jest remis

hahahahahaha :polew: :polew:

na części nie sprzedaje :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ale jak już byś się zdecydowała na części to ja chce tylną listwę chromowaną z klapy :polew:

Opublikowano

ok, dzięki :naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 12:10_________________________________________________

no dobra może być wtorek, dobry dzień, ale zazwyczaj wtedy mam najwięcej spraw po południu, w środku tygodnia zawsze można coś przesunąć na dzień prędzej lub później, więc.... zagłosowałem :rolleyes:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 12:09_________________________________________________

chłopaki, nie wiecie czyje to auto?? :kox: :kox:

Wiemy!!!

ale zszedł z ceny :shocked:

sprzedaje na 17" i bez paru detali

kurcze kto ma pojecie ile to może palić?? :tongue4:

zależy jak sie będzie jeździć.. ale myślę, że od 10l w górę

Mój pali od 9 w góre a ma polowe tej mocy co poźka :wink4:

Opublikowano

Chłopaki może wpadnę na zlot i któryś z was luknie jak pracują moje wtryski?

Ja jestem zielony w tym temacie i nie chce żeby ktoś wcisną mi PM za 2000 jak to jest nie potrzebne:)

Opublikowano

musisz pogadać z meteogda lub olo_gda i umówic sie wstepnie

chłopaki doradza i pomogą

wystarczy na logach statycznych zobaczyc jak dawkują PD i bedziesz miał wstepny obraz

Opublikowano

Chłopaki może wpadnę na zlot i któryś z was luknie jak pracują moje wtryski?

Ja jestem zielony w tym temacie i nie chce żeby ktoś wcisną mi PM za 2000 jak to jest nie potrzebne:)

"Moze wpadne" i od razu chce pomocy.Potem juz nigdy sie nie pojawi....

Opublikowano
  • Autor

to co, środa w tym tygodniu ? :pleasantry:

Opublikowano

Dla mnie bomba :good:

Opublikowano

z ankiety wynika że chyba środa zostaje :) i jest sii :hi:

Opublikowano
  • Autor

z ankiety wynika, że należy się zastanowić co z ludźmi, którzy woleliby wtorek :)

Opublikowano

No szkoda bo ja niestety nie będę mógł się pojawiać na spotach w środę mimo że bardzo bym chciał. ;(

Opublikowano

to co, środa w tym tygodniu ? :pleasantry:

A chciałbyś się pojawić :?: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A chciałbyś się pojawić :?: :decayed:

serdecznie proszę o pozwolenie

:beach:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.