Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty bys lepiej na tego spota wpadl bo trujesz, a potem ch*j :kox:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam problem z dojechaniem i objechaniem przez leżacych policjantów :polew:

muszę sie wybrać :embarrassed:

Opublikowano

To podkrec tam troche, a jak dojedziesz to znow odkrecisz :decayed:

Opublikowano

czyli na spocie będę wam tylko wkręcał że krecę :kox:

lodówa żyje bo miał kupic ode mnie zderzak i znikł jak kamień jak w wode

ostatnio po wakacjach po polsce musiałem podnieść bo ocierałem na koleinach osłoną pod silnik

Opublikowano

Jak się organizuje trójmiasto z wyjazdem na zlot?

Opublikowano
  • Autor

no trzeba będzie zajechać na tankstelle zatankować do pełna :decayed:

Opublikowano

Jest opcja zeby wyjechac okolo 8 z trojmiasta.Okolo 10 spotykacie sie ze mna w Chojnicach i na 12 meldujemy sie w Pile.Opcja wg mnie bardzo rozsadna.

Opublikowano

Jest opcja zeby wyjechac okolo 8 z trojmiasta.Okolo 10 spotykacie sie ze mna w Chojnicach i na 12 meldujemy sie w Pile.Opcja wg mnie bardzo rozsadna.

O kurna ... myślałem że 3miasto standardowo po pracy będzie się wybierało ... chyba w czartek trzeba dłużej popracować by na piątek urlop wypisać.

Opublikowano

Z tego co wyczytalem to wszyscy beda w Pile kolo 12,wiec fajnie by bylo jakbysmy tez tak zajechali.

Opublikowano

Jest opcja zeby wyjechac okolo 8 z trojmiasta.Okolo 10 spotykacie sie ze mna w Chojnicach i na 12 meldujemy sie w Pile.Opcja wg mnie bardzo rozsadna.

Bieniek, a może zaczekamy do 12 na Alonę, żeby sama nie jechała :) jedyna nasza spotowiczka i co dżentelmeni, tak Ją zostawimy :embarrassed:

Opublikowano

No wlasnie Bieniek .. co Ci robi zeby byc na ta 12? zdarzysz ugasic pragnienie ;):kox: wezcie kobitke ze soba bo jeszcze sie zgubi i wtedy nawet na spoty nie bedzie przyjezdzac jedyna spotowiczka ;)

Opublikowano
  • Autor

a co ? Alona coś kończy o 12 ? To w takim razie bardziej rozsądne jest start o 13

[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 11:57_________________________________________________jaką trasę wybraliście ?

2uztu00.jpg

252km

czy

j8yx3d.jpg

223km

Opublikowano

Z tego co wyczytalem to wszyscy beda w Pile kolo 12,wiec fajnie by bylo jakbysmy tez tak zajechali.

myślę że wszyscy będą ok 14 ...... planują wyjazd z Poznania 10-11 a w tak licznej grupie w godzinę na bank nie przejadą :gwizdanie:

Opublikowano

Przemek jak dla mnie to opcja 2 trasy :good: przyjemna trasa a Chojnice nową obwodnica ładnie się mija.

Opublikowano

Przemek jak dla mnie to opcja 2 trasy :good: przyjemna trasa a Chojnice nową obwodnica ładnie się mija.

trasa już dawno wybrana,oczywiście 2 :cool1:,a dokładniej to 3 :naughty:

bo mamy jechać przez Kościerzynę

Przemas jak zwykle w tyle :gwizdanie:

...na drodze i w informacji :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przyjemna trasa

w piątek ?

Opublikowano

Przemek jak dla mnie to opcja 2 trasy :good: przyjemna trasa a Chojnice nową obwodnica ładnie się mija.

trasa już dawno wybrana,oczywiście 2 :cool1:,a dokładniej to 3 :naughty:

bo mamy jechać przez Kościerzynę

Przemas jak zwykle w tyle :gwizdanie:

...na drodze i w informacji :decayed:

pozostaje pytanie o której startujemy :mysli:
Opublikowano

Chyba tak jak mowilismy, 8:30 z Zukowa do Koscierzyny, Bienka po drodze i przestrzal na Pile :mysli:

Opublikowano

a adadury i alvara kedy i kendy jado?

Opublikowano
  • Autor

alv na czwartkowe obiady już podąża

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.