Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zadzwońcie do Łepskiego bo PW nie chce do niego pójść :wink4:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 15:49_________________________________________________pozostałym wysłałem - chyba wszystkim... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pozostałym wysłałem - chyba wszystkim... :gwizdanie

nic nie dostałem :disgust:

...nie będę wiedział i przyjadę dzisiaj,a tam nikogo :wallbash:

Opublikowano

pozostałym wysłałem - chyba wszystkim... :gwizdanie

nic nie dostałem :disgust:

...nie będę wiedział i przyjadę dzisiaj,a tam nikogo :wallbash:

też nic nie dostałem... :gwizdanie:

Opublikowano

antonio sciemnia ;] tez nic nie dostalem :thumbdown: widocznie wybrancy dostana pifo :doh1:

Opublikowano

dostałem i jutro jestem ;)

Opublikowano

Zadzwońcie do Łepskiego bo PW nie chce do niego pójść :wink4:

Lzesz :decayed:

Opublikowano

To za tydzien tez w czwartek zrobcie spota to i ja sie zjawie :naughty: :naughty:

Opublikowano

też dostałem i jutro jestem :notworthy:

Opublikowano

FAZY dowiadywales sie moze znow :?: :mysli:

Opublikowano

sorry Kocky i Kacza wysyłałem w pośpiechu po pracy i zapomniałem o was :wallbash:

a więc: spot w czwartek na 20.00

przyjedź z kierowcą

Opublikowano

uuuu jak oficjalnie :) i tak masz minusa ze zapomniales :P jutro nie bedziesz mial powietrza w kolach :P:decayed:

Opublikowano

jutro przylece prywatnym samolotem więc jeżeli chcesz zrobic sabotaż to musisz skrzydła podpie*dolić :gwizdanie:

Opublikowano

no dobra to ja przyjade z asia bmw bo akurat mnie z dworca 20.25 odbiera to bedziemy tak przed 21 :P

a za tydzien tez moze być czwartek jak dla mnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a za tydzien tez moze być czwartek jak dla mnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dla mnie raczej też :wink4:

Opublikowano

To za tydzien tez w czwartek zrobcie spota to i ja sie zjawie :naughty: :naughty:

a za tydzien tez moze być czwartek jak dla mnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no pewnie... Panowie chyba nie możemy robić pod górkę.... :gwizdanie:

To może my mamy nie przyjeżdżać??? :mysli:

Opublikowano

Ja moge byc i w srode i w czwartek :kox:

Ciekawe czy ktos dzisiaj zajechal :?: :naughty:

Opublikowano

To za tydzien tez w czwartek zrobcie spota to i ja sie zjawie :naughty: :naughty:

a za tydzien tez moze być czwartek jak dla mnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no pewnie... Panowie chyba nie możemy robić pod górkę.... :gwizdanie:

To może my mamy nie przyjeżdżać??? :mysli:

ale o co chodzi ????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

no dobra to ja przyjade z asia bmw bo akurat mnie z dworca 20.25 odbiera to bedziemy tak przed 21 :P

dawajcie czadu z tego dworca bo Fazy cały browarek wypije :polew:

Opublikowano

no pewnie... Panowie chyba nie możemy robić pod górkę.... :gwizdanie:

To może my mamy nie przyjeżdżać??? :mysli:

Kocky wytłumacz o co kaman?

Opublikowano

Mi także pasowałyby czwartki :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.